9 802
مشترکین
+1224 ساعت
-137 روز
+2430 روز
آرشیو پست ها
9 804
пояснення переходу 3д в 4д
🌟 нові закони і правила світу
🤍 як розблокувати свій новий потенціал ??
😇 розшифровка картинки і як світ виглядає насправді
🪄 секретна інформація, яка стала доступною ВСІМ
#подкаст #ченелінг
9 804
+4
мені так подобаються як різні методи самопізнання кажуть про одне і те саме з різних сторін
підписниця мені прислала міні розбір астро з стилю по натальної карті 😭 so cuteя там чую буквально те саме, що і є в матриці, що видно на чакро діагностиці але знаєте інформація наче тобі пояснює те саме, але іншими словами, від чого доходить глибше ))) ⭐️ в мене Венера в скорпіоні, а асцендент то в терезах, то в скорпіоні (на різних сайтах різне) виходить що стиль підходить такий лаконічний, чорний, елегантний по волоссю і зачіскам мені більше за все підійде…. МОЄ ПРЯМЕ ВОЛОССЯ ВІД ПРИРОДИ може і не дарма природа знає краще 🌫️🌫️🌫️🌫️🌫️ ЯК РОЗІБРАТИ СВОЇ ЕНЕРГІЇ НА СТИЛЬ? 1. дивиться також в своєї натальної карті в якому знаку стоїть Венера і асцендент 2. пишите в тіктоці чи в пінтересті ( Венера в … стиль ) і вам покажуть всі підбірки 🌫️🌫️🌫️🌫️🌫️ дуже було цікаво послухати, обожнюю дивитись так різні точки зору ! 🤩💜
9 804
співчуваю всім Киянам за сьогоднішню ніч 🫂
слідкуйте за своїм станом, ментальним і внутрішнім, бо такі процеси ніколи не проходять повз
слухайте сьогодні медитацію, зробіть звичку керувати цими емоціями і направляти їх
це медитація дуже проста, вона підійде кожному ❤️
https://youtu.be/XAVm8A5vWrk
9 804
+1
мені вже в дірект прислали експрес допомогу з АІ
зі світлими прядками вау !! але дуже не звично
шо думаєте ?
9 804
хочу змінити стиль, щось зробити з волоссям, але не знаю шоооо
мені в коментарях всі написали що треба чубчик…
9 804
бути жертвою легше всього
коли весь світ проти тебе гроші тільки в багатих програма що «в мене нічого не вийде» успіх тільки в успішнихбо такі програми означають лише те, що твоє життя не в твоїх руках, а це світ якийсь не такий і люди не такі і все не так:) ти сидиш і далі маринуєшся цим коли ти не жертва, то нажаль твоє життя в твоїх руках… нажаль приходиться йти в страх нажаль починаєш пробувати, десь помилятись нажаль в якийсь момент починає виходити, бо ти пробуєш доки не вийде нажаль тоді твоє життя в твоїх руках і все залежить від твоїх реакцій і дій нажаль в якийсь момент ти все ж таки стаєш успішним нажаль міняється оточення і від цього треба вчитись комунікаціям і прощатись з людьми нажаль ти стаєш творцем своєї реальності, береш на себе відповідальність і більше не можеш сказати нічо на інших бачите скільки мінусів 😭 а бути жертвою – це
скинути всі свої проблеми на не той знак зодіаку – це жалітись що народився не в тому місті – це порівнювати себе з багатими і далі собі внушати шо в тебе так не бути – це жити в програмах і страхах, бо вони захищають від дій і спроб – це винити в своїх проблемах всіх навколо, окрім себеможливо саме тому більшість людей так і не міняють своє життя і думають що їм щось винні. я їх розумію бути жертвою легше всього але тільки не факт що життя від цього краще :)
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
