fa
Feedback
ім'я мені кіча

ім'я мені кіча

رفتن به کانال در Telegram

вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1

نمایش بیشتر
أوكرانيا36 242دسته بندی مشخص نشده است
269
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
+137 روز
+1730 روز
آرشیو پست ها
ладно я передумала хто побачив той побачив

НІЧОСОБІ наплямкала за всіх вас на сто років вперед

хммм

може ще й шрека зробити, який торгує на хмельницькому базарі трусами з житомирськими носками...

з днем понеділка, любі браття
з днем понеділка, любі браття

лягайте вчасно спати, любі браття, а то це габела.........................

добрнку й см4нго сН1данку\\
добрнку й см4нго сН1данку\\

ДІМОООООООН

лиш би сюжет не запороли вздох

шрек став мультіком, розходимось, поцани

якщо... якщо я намалюю шрека в гарній жіночій білизні, це не буде перебір???

А це для любителів контенту більш глибокого... Кх-кхм😉😏 👉🏻👈🏻
+1
А це для любителів контенту більш глибокого... Кх-кхм😉😏 👉🏻👈🏻

Еммм.. Дякую пані кічі за такий підгон❤️‍🔥🔥🫰🏻 Я сподіваюся, що колись зможу виглядати так гарно 😂😂😂 Аж захотілося спро
Еммм.. Дякую пані кічі за такий підгон❤️‍🔥🔥🫰🏻 Я сподіваюся, що колись зможу виглядати так гарно 😂😂😂 Аж захотілося спробувати такий стиль одягу 😏

цицьки
цицьки

я навіть не знаю що сказати, панове...

До Шреку 5 вийшов перший тизер Бляха вони запхнули сюди компіляцію мемів що я сидів дві хвилини думав це рофл...

в мене вже труси третій день рвуться від цієї картінки

Repost from КОРЖИК
Йоу-йоу-йоу, всім новеньким та стареньким привіт✌️ Гарного вам дня пупси ❤️ Кічос, ще раз дякую за ахуєнніший арт ❤️❤️❤️
Йоу-йоу-йоу, всім новеньким та стареньким привіт✌️ Гарного вам дня пупси ❤️ Кічос, ще раз дякую за ахуєнніший арт ❤️❤️❤️