InCrypto
💻Криптан, купив BMW в 20 років з дропів. Далі Lamborghini… Зв‘язок з адміном та реклама👉 @incrypto_help 🗽Посилання для друзів: https://t.me/+FxrSqKYkSQE1OWEy 🗣️Чат: https://t.me/+bulCEE82v8syNmFi Рекламні менеджери @optar_cpa @m0nag_m @spinkapepp
نمایش بیشتر📈 تحلیل کانال تلگرام InCrypto
کانال InCrypto در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 40 396 مشترک است و جایگاه 3 132 را در دسته رمزارزها و رتبه 1 446 را در منطقه أوكرانيا دارد.
📊 شاخصهای مخاطب و پویایی
از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 40 396 مشترک جذب کرده است.
بر اساس آخرین دادهها در تاریخ 26 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -719 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -10 بوده و همچنان دسترسی گستردهای حفظ شده است.
- وضعیت تأیید: تأیید نشده
- نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 11.84% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 6.54% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب میکند.
- دسترسی پستها: هر پست به طور میانگین 4 771 بازدید دریافت میکند. در اولین روز معمولاً 2 636 بازدید جمعآوری میشود.
- واکنشها و تعامل: مخاطبان بهطور فعال حمایت میکنند؛ میانگین واکنش به هر پست 26 است.
- علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند inst, токен, лістинг, шорт, lighter تمرکز دارد.
📝 توضیح و سیاست محتوایی
نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاههای شخصی توصیف میکند:
“💻Криптан, купив BMW в 20 років з дропів. Далі Lamborghini…
Зв‘язок з адміном та реклама👉 @incrypto_help
🗽Посилання для друзів: https://t.me/+FxrSqKYkSQE1OWEy
🗣️Чат: https://t.me/+bulCEE82v8syNmFi
Рекламні менеджери @optar_cpa @m0nag_m @spink...”
به لطف بهروزرسانیهای پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 27 ژوئن, 2026)، کانال همواره بهروز و دارای دسترسی بالاست. تحلیلها نشان میدهد مخاطبان بهطور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کردهاند.
در حال بارگیری داده...
| تاریخ | رشد مشترکین | اشارات | کانالها | |
| 27 ژوئن | +127 | |||
| 26 ژوئن | +42 | |||
| 25 ژوئن | +2 | |||
| 24 ژوئن | +38 | |||
| 23 ژوئن | +186 | |||
| 22 ژوئن | +2 | |||
| 21 ژوئن | 0 | |||
| 20 ژوئن | +1 | |||
| 19 ژوئن | 0 | |||
| 18 ژوئن | +6 | |||
| 17 ژوئن | +6 | |||
| 16 ژوئن | +2 | |||
| 15 ژوئن | +2 | |||
| 14 ژوئن | 0 | |||
| 13 ژوئن | +1 | |||
| 12 ژوئن | +2 | |||
| 11 ژوئن | 0 | |||
| 10 ژوئن | 0 | |||
| 09 ژوئن | +2 | |||
| 08 ژوئن | +8 | |||
| 07 ژوئن | +9 | |||
| 06 ژوئن | +6 | |||
| 05 ژوئن | +11 | |||
| 04 ژوئن | 0 | |||
| 03 ژوئن | 0 | |||
| 02 ژوئن | +1 | |||
| 01 ژوئن | +12 |
| 2 | Вже сьогодні обираємо переможців, яким роздамо 26.000грн 💵
📝 Хто ще не прийняв участь:
⏺Переходимо СЮДИ та робимо декілька підписок . . .
Вибирати щасливчиків будемо
ВЕЧЕРОМ о 23:45
Результати будуть в боті ( там знайдете кнопку)👈
Фастом виконуємо 2 дії та ділимо пул, удачі від адміна ❤️ | 399 |
| 3 | Йду до 100к поінтів в Kraken
На минулому тижні використав ваучер для комісій, і без ваучера оборот десь 100к$. Загалом дали майже 10к поінтів, що доволі норм
Зараз останній тиждень третього сезону, потім четвертий і все
🎞ВІДЕО-ІНСТРУКЦІЯ
🥉 РЕЄСТРАЦІЯ KRAKEN
⚫️ РЕЄСТРАЦІЯ NADO
📱INCRYPTO 🎞INCRYPTO 🐣X
📷INST | 2 993 |
| 4 | 🎉 Разом з адмінами хочу розділити між вами 26.000₴ на 15 щасливчиків⤵️
Потрібно лише зробити декілька підписок в цьому боті — ТИК 🖥
По призах:
🤔 25.06 буде вибрано 15 переможців (10 перших отримають на піцу, інші 5 — по 110$ зелених) 💸
Результати будуть в боті о 23:45 відповідного дня (там знайдете кнопку) , усім бажаю удачі 🤞
📣Тех.питання та організація | 3 502 |
| 5 | Інфа по промці на 100$ від Kraken
Як я і думав, ну занадто легко все виходило і через наплив акцію прикрили дуже швидко і, на жаль, замість 100$ на спот дали 100$ для покриття комісій
За допомогою 100$ які покривають комісію можна відкрутити ~300к$ обʼєму і отримати орієнтовно 4000 поінтів саме це зараз і роблю
В понеділок буде розподіл поінтів, тому за вихідні швидко крутану халявний обʼєм🤝
🎞ВІДЕО-ІНСТРУКЦІЯ
🥉 РЕЄСТРАЦІЯ KRAKEN
⚫️ РЕЄСТРАЦІЯ NADO
📱INCRYPTO 🎞INCRYPTO 🐣X
📷INST | 5 220 |
| 6 | Бля пацани, сам не заробив і вам не дав🗿
Вчора вранці зайшов в шорт по SPACEX, так як він реально був перегрітий + скоро розлоки
Поки пішов попити похавать і написати пост токен уже пролився, я хотів фіксувати на 180$. Але подумав зараз знову дам кол і все піде по пізді. Вже є ізі профіт, закриваю і забуваю
Як результат сьогодні токен пролився до 170, якби дав кол і ви б заробили і я б + 1500$ забрав🫠
Ну нічого, ще своє заберем. А ви шортили ?
📱INCRYPTO 🎞INCRYPTO 🐣X
📷INST | 4 897 |
| 7 | Де буде дно по $BTC 🥉 ?
🔘2013-2015 роки
Падіння від хая склало 87%.
Днів до дна 410.
🔘2017-2018 роки
Падіння від хая склало 84%.
Днів до дна 363.
🔘2021-2022 роки
Падіння від хая склало 78%.
Днів до дна 376.
Кожен новий цикл стає менш волатильним і менш "болючим" для інвесторів
У 2013 році біткоїн був експериментом для китів
У 2017 році це вже був інструмент для спекулянтів.
У 2021 році на ринок прийшли фонди, корпорації та публічні компанії.
Сьогодні у нас є ETF, інституційні інвестори, пенсійні гроші, публічні компанії та навіть держави, які вже тримають BTC на балансі.
Чи може актив з капіталізацією у кілька трильйонів доларів падати так само, як він падав у епоху, коли його можна було купити на форумі за пару кліків? Сумніваюся
Якщо продовжити тенденцію зниження глибини ведмежих ринків, то наступний цикл може бути з падінням приблизно на 65-70% 🔭
🔴 Мінус 60% = 50 000 доларів.
🔴 Мінус 65% = 44 000 доларів.
🔴 Мінус 70% = 38 000 доларів.
Зараз ми падаємо 252 дні, тобто тільки 70% падіння за часом пройшло.
🧠Можна відзначити для себе діапазон $55-40к по $BTC і набирати за наступною стратегією: чим більше падає актив, тим більше я купую. Наприклад, купив по $55к на 50$, впав на $53к докупив вже на 70$ і так далі. Де точно буде дно ніхто не знає
📱INCRYPTO 🎞INCRYPTO 🐣X
📷INST | 4 595 |
| 8 | SpaceX за кілька днів додала до капіталізації більше ніж на половину Bitcoin 🥉
🔴Bitcoin сьогодні коштує близько 1.3 трлн$
🔴 SpaceX після IPO вже оцінюють більш у 2.8 трлн$
Тобто одна приватна компанія Ілона Маска зараз коштує на понад 1 трлн$ дорожче, ніж весь Bitcoin разом узятий…
Для розуміння масштабу:
🔴1 трлн$, це майже 77% від усієї капіталізації Bitcoin
🔴На ці гроші можна купити понад 15 млн BTC за поточними цінами
🔴Це більше ніж 70% від усіх біткоїнів, які коли-небудь існуватимуть…
Найцікавіше навіть не те, що SpaceX стала дорожчою за Bitcoin, а те, що якщо хоча б невелика частина цих грошей колись почне заходити в крипту, ринок може дуже швидко нагадати всім, що таке справжня бичка 🐂
📱INCRYPTO 🎞INCRYPTO 🐣X
📷INST | 4 451 |
| 9 | Як не спалювати по 100$ на комісіях при обміні usdt 🥉
Ті хто живуть в Європі і отримують зарплату в тезері уже помітили, що MICA закрутила гайки 🔩 Біржи або обмежують роботу з USDT або завалюють питаннями про походження коштів
По розрахунках на простих свапах через гаманці ми втрачаємо до 100$ в місяць. Дуже боляче це на великих сумах. Порахувати скільки ви втратили можна тут
Знайшов непогане рішення — команда 001k.bot щойно запустила вебверсію. Що зараз дійсно зручно:
▫️ 0% комісії на обмін USDT → USDC (наразі це один із найвигідніших варіантів).
▫️ Без зайвого контролю та надмірних перевірок.
▫️ Безпека: є вбудована AML-перевірка. Спочатку можна перевірити адресу через платформу, а вже потім приймати кошти. Набагато спокійніше, коли знаєш, що не отримаєш блокування через “брудну” крипту.
Один акаунт працює і для Telegram, і для вебверсії — це дійсно зручно. Якщо ви також втомилися переплачувати посередникам, рекомендую протестувати, поки умови залишаються настільки вигідними.
Можете спробувати у зручному для себе форматі👇
У web версії 🧑💻
або прямо в тг боті 💬 | 4 169 |
| 10 | Kraken знову роздав поінти🔥
Цього тижня був в Києві на конфі тому оборот зробив дуже маленький, точно навіть не скажу, забув записати, думаю в районі 100к$ і які ж результати
NADO: 36 поінтів
Kraken: 1249
Поки статистика така: спалив на комісії 1625$, за це отримав 2100 поінтів на Nado і 54000 на Kraken
Якщо надо виходить по 2-3$ за поінт це вже окуп + трошки бабок, а поінти з Kraken це вже чистий жирний профіт 💰
🎞ВІДЕО-ІНСТРУКЦІЯ
🥉 РЕЄСТРАЦІЯ KRAKEN
⚫️ РЕЄСТРАЦІЯ NADO
📱INCRYPTO 🎞INCRYPTO 🐣X
📷INST | 4 243 |
| 11 | ЕКСТРЕННА НОВИНА: 🇺🇸🇮🇷 Мирна угода між США та Іраном досягнута 📈
Офіційна церемонія підписання відбудеться у п'ятницю, 19 червня, у Швейцарії.
Трамп просто вирішив зробити собі подарунок на день народження)
Надіюсь цей договір буде тривати уже постійно, а не як всі попередні 🗿
📱INCRYPTO 🎞INCRYPTO 🐣X
📷INST | 4 755 |
| 12 | پیام ویدیو | 4 891 |
| 13 | Як виконати акцію на 1000$ від Kraken ❗️
Честно, не розумію чого так легко, мають дати від 100$ до 1000$, по ідеї мають дати всім, але я думаю що мейбі буде вибірково або пул швидко розберуть
Я в коментарях лишив інструкцію як виконати завдання, якщо все зробили правильно то зʼявиться плажка очікується виплата
😄Реєстрація на KRAKEN Pro: https://proinvite.kraken.com/9f1e/e9qhpdnz
📱INCRYPTO 🎞INCRYPTO 🐣X
📷INST | 5 819 |
| 14 | Отримуємо 100-1000$ в BTC від Kraken😄
Промо є не у всіх, хз як роздавали певно рандомно, у менп була, кент тільки що створив акаунт і у нього теж є, а на мультах є не всюди. Заходимо в розділ ,,БІЛЬШЕʼʼ потім в ,,ПРОМОАКЦІІʼʼ
Треба зробити угоду з маржою на 500$, за це мають дати нагороду👇
💵Нагороди: 100$, 200$, 400$, 600$ або 1000$ в BTC, як пощастить
Також біржа нещодавно анонсувала, що знижує комсу на споті для Українців, тому фармити стає ще дешевше
😄Реєстрація на KRAKEN Pro: https://proinvite.kraken.com/9f1e/e9qhpdnz
ВІДЕО ГАЙД ПО ФАРМУ: https://youtu.be/u5U2JF6a8lQ?si=g5w6TVwJg5ey8BCC
📱INCRYPTO 🎞INCRYPTO 🐣X
📷INST | 5 525 |
| 15 | Ідея як я можу змінити свою BMW на M3 💡
Осінню я купив нову машину, тоді вона стала мені а районі ~40,000$, хотілось звичайно м3, але не хотів давати велику частину депо в пасив
Зараз на ринку медвежка, але я думаю, що ще є куди падати, не було багато ліквідацій, ні взломів бірж і в цілому обороти на біржах як на бичці. Я думаю, що дно буде в районі 35к$-40к$
Якщо ми побачимо таку ціну, я буду одразу продавати машину або позичу у кентів багачів $ під залог тачки на рівно 1 BTC, і таким чином за рік-два холда, думаю точно зможу свапнути ії на M3
Як вам така ідея ?
📱INCRYPTO 🎞INCRYPTO 🐣X
📷INST | 5 029 |
| 16 | 🧠 Роздуми про Kraken і стратегія
Вчора сидів думав, що робити і як фармити, бо бачу, що дають менше поінтів і до чого дійшов
Зараз запустили 3 сезон який буде йти ще 3 тижні, і потім буде останній четвертий тобто орієнтовно 20 липня фарм має закінчитись, мейбі дадуть якийсь бонусний на тиждень/два. Вийти по інфи вони мають орієнтовно в серпні
В перших двох сезонах сипало дуже багато поінтів, в рази 3 більше чим зараз, але і поки ще терпимо, думаю в четвертому сезоні коли почнуть уже гріти дропом поінт буде ультра дорогим тому там фармити не буду
План зараз: до кінця 3 сезона (3 тижні) робити оборот по 280к$ на фючах і 20к$ на споті. Попутно хеджуюсь з Nado і ще й там фармлю дроп
45% токенів Ink підуть на дроп користувачам, при капі 1ярд+ а вона буде 100% це виходить ну пздц смачно, особливо якщо дивитись як мало людей зараз крутять
Дуже хочу винести з дропа $INK 20,000$+ щоб взяти хату по єОселі, бо платити за оренду особливо влітку в Одесі ну його нах
Надіюсь зробив правильну ставку. Також нагадую, що своїм рефам повертаю комсу яку з вас отримую, тому вам фарм обійдеться ще дешевше 🤝
🎞ВІДЕО-ІНСТРУКЦІЯ
Знову ж таки, нікого крутити не заставляю, тут я пишу про свої дії, поки налаштовний буліш, спалив вже десь ~1500$, ще спалю десь стільки ж
🥉 РЕЄСТРАЦІЯ KRAKEN
⚫️ РЕЄСТРАЦІЯ NADO
📱INCRYPTO 🎞INCRYPTO 🐣X
📷INST | 4 581 |
| 17 | Повністю перехожу з ADS POWER
Останнім часом багато фаду на нього, виявилось що він застарілий і одна з причин поганих проходок в проектах і так далі саме через нього
Зараз для себе обрав AGENT-X. Основна причина, що його розробили саме криптани і працювати в ньому зручніше.Тому вчора переніс туди свої акаунти ось інструкція
Зараз акція до 15 червня можна отримати 100 профілів безкоштовно
Промокод INCRYPTO дає знижку 20% на всі плани
Поки на ринку така скука, треба робити роботу над помилками і робити те на що під час бички не буде часу🤝
Хто крипто абзузер, рекомендую придивитися, ось сайт | 4 514 |
| 18 | На крок ближче до лайфченжда від Kraken 🪙
Знову сипанули поніти, цього тижня був по роботі в Вінніці, тому оборот зробив всього 250к$ і отримав такі результати
⚫️В nado отримав 64 поінта, після того як почали давати в 3 рази менше поінтів стало фармити тяжче
🥉 В Kraken на який роблю максимальну ставку отримав 4000 поінтів, хз чого дали так мало, можливо почали різати кількість і ближче до лістингу будуть давати по 100 поінтів, тому зараз поки дають бути крутити
Ціль нафармити до кінця місяця 100к поінтів і потім піти в чіл режим, тому зараз робитиму по 300к$ обороту в тиждень
🎞ВІДЕО-ІНСТРУКЦІЯ
Також нагадую, якщо реєструєтесь за моїм посиланням одразу отримуєте 600 поінтів і 10$ в BTC
🥉 РЕЄСТРАЦІЯ KRAKEN
⚫️ РЕЄСТРАЦІЯ NADO
📱INCRYPTO 🎞INCRYPTO 🐣X
📷INST | 4 766 |
| 19 | РОЗІГРАШ 10 БІЛЕТІВ НА INCRYPTED CONFERENCE 🔥
Разом із біржею BitMex та топовими крипто-каналами запускаємо розіграш 10 квитків на Incrypted Conference 2026 - найбільшу криптоконференцію України 🇺🇦 Ціна білета 150$ у вас є шанс виграти їх безкоштовно
➡️ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?
1. Підписатися на всі канали учасників розіграшу
🟢 Yamato - Legends
🟢 InCrypto
🟢 BINANCE | Актуальні схеми
🟢 Cryptoshi | Crypto
🟢 𝐂𝐑𝐈𝐏𝟒| 𝐂𝐑𝐘𝐏𝐓𝐎
🟢 MONEYMAKER
🟢Andriietskyi
2. Зареєструватися на BitMEX по цьому посиланню;
3. Заповнити гугл-форму (вказавши UID та Тг Нік).
13 червня 2026
📍 Київ, КВЦ «Парковий»
На вас чекають:
➡ 3500+ учасників
➡ 30+ спікерів
➡ 50+ партнерів
➡ Binance, OKX, Bitget, Kraken, MEXC, Trust Wallet та інші..
⬇️ В прямому ефірі в понеділок (08.06.2026) о 19.00 за Києвом, рандомно розіграємо квитки (ждемо усіх). | 4 916 |
| 20 | Буду котлетити 10к$ в IPO SpaceX на Kraken ❗️
Біржа Kraken дозволяє купувати свій токенізований SpaceX ($SPCXx) від xStocks
Що для цього потрібно?
▫️Зареєструватися на біржі
▫️ Далі нам потрібно завантажити офіційний додаток Kraken на телефон, а також пройти KYC (Україна проходить!)
▫️Далі ми в самому додатку розміщуємо ордер на покупку SPACEX за ціною IPO 135$ (слипаж 5%), немає гарантій, що він буде виконаний, але це найкраща можливість "офіційно" взяти участь в IPO SPACEX і зловити ікси
Планую купити на 10,000$ якщо вийде 🚀
🥉 РЕЄСТРАЦІЯ KRAKEN
📱INCRYPTO 🎞INCRYPTO 🐣X
📷INST | 4 685 |
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
