fa
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

رفتن به کانال در Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام BootUse UA

کانال BootUse UA (@bootuse) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 12 837 مشترک است و جایگاه 9 868 را در دسته فناوری و برنامه‌ها و رتبه 4 650 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 12 837 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 25 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -60 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 2 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 66.92% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 36.47% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 8 594 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 4 684 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 59 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند струм, напруга, бмс, продавець, f2400 تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 26 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته فناوری و برنامه‌ها تبدیل کرده‌اند.

12 837
مشترکین
+224 ساعت
+37 روز
-6030 روز
آرشیو پست ها
Ще один монітор акумуляторних батарей. Atorch DT24PW Підійде тим, хто не використовує розумні bms. https://s.click.aliexpress
Ще один монітор акумуляторних батарей. Atorch DT24PW Підійде тим, хто не використовує розумні bms. https://s.click.aliexpress.com/e/_DdtSNvf

TRV від MOES. Або ж розумні термоголовки на батарею опалення. Цікаво тим, у кого стоїть лічильник на гігакалорії. А чи корист
TRV від MOES. Або ж розумні термоголовки на батарею опалення. Цікаво тим, у кого стоїть лічильник на гігакалорії. А чи користуєтесь ви подібними пристроями? https://s.click.aliexpress.com/e/_DDhQAEV

Інколи бувають запитання щодо 230В. НАША КРАЇНА ПЕРЕЙШЛА НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СТАНДАРТ НАПРУГИ 230 В. Міжнародний європейський ста
Інколи бувають запитання щодо 230В. НАША КРАЇНА ПЕРЕЙШЛА НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СТАНДАРТ НАПРУГИ 230 В. Міжнародний європейський стандарт CENELEC EN 50160:2010 був прийнятий в Україні 20 травня 2014-го та набрав чинності 1 жовтня того ж року. Цим стандартом установлена напруга 400 В / 230 В ±10% (трифазна/однофазна мережа) за частоти струму 50 Гц.

Пишуть в коментарях, що Fossibot F2400 при малих навантаженнях вентилятори не вмикає. 860 євро з купоном (і є за 809 євро, вн
Пишуть в коментарях, що Fossibot F2400 при малих навантаженнях вентилятори не вмикає. 860 євро з купоном (і є за 809 євро, внизу посилання), передзамовлення. Але нема wifi, 1100 Вт заряджання. І навіть про Bluetooth теж мовчать. Поділіться враженнями, хто таке має. https://shrsl.com/4p55c А тут 809 Євро - https://shrsl.com/4p59h UPD. Пишуть, що є оновлення після якого можна і по блютуз керувати станцією. UPD2. Не беріть в комплекті з сонячними панелями, бо можуть нарахувати за комплект мито. Краще окремо купувати.

Доїхала, тестування зробив. Як завжди трішки накосячив в освітленні. https://www.youtube.com/watch?v=ze2k0tw483E

Монітор батареї. Напругу вимірює до 120В, струм - є кілька варіантів - до 100А, 600А. Є мобільний застосунок. Підійде для тих
Монітор батареї. Напругу вимірює до 120В, струм - є кілька варіантів - до 100А, 600А. Є мобільний застосунок. Підійде для тих, хто не молився і купив не розумну БМС, або ще гірше - кислотні акуми. https://s.click.aliexpress.com/e/_DekAf0d

На початку місяця традиційний Choice day. UA - Code (Valid from 1st October to 7th October.) UAAEAF03: $29-$3 UAAEAF08: $69-$
На початку місяця традиційний Choice day. UA - Code (Valid from 1st October to 7th October.) UAAEAF03: $29-$3 UAAEAF08: $69-$8 UAAEAF20: $169-$20 UAAEAF30: $239-$30 UAAEAF50: $369-$50 І також будуть коди: CDUA03 CDUA08 CDUA20 CDUA30 CDUA50

Вітаю.

Переможці: @ma_xriter

На алі якийсь зовсім тихий розпродаж. BigSale. Регульований блок живлення RK6006 - 26$. https://s.click.aliexpress.com/e/_DlH
На алі якийсь зовсім тихий розпродаж. BigSale. Регульований блок живлення RK6006 - 26$. https://s.click.aliexpress.com/e/_DlHhm4p

Цей клон Yaorea 1035+ ви бачили у відео про HRM-10. Лежить без діла, прибріхує. Але при цьому ним можна користуватись, щоб ві
Цей клон Yaorea 1035+ ви бачили у відео про HRM-10. Лежить без діла, прибріхує. Але при цьому ним можна користуватись, щоб відсіювати акумулятори. Може комусь з вас знадобиться. Розіграється 28.09.24 Але перед тим, як натиснути кнопку ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ рекомендую передивитись відео.

Переможці: @z65m87

ОГО!!!! DATOUBOSS явно перестарались і випустили надто багато інверторів. А вони перестали продаватись. А більше нічим не мож
+1
ОГО!!!! DATOUBOSS явно перестарались і випустили надто багато інверторів. А вони перестали продаватись. А більше нічим не можу пояснити ціну в 95 баксів на інвертор, який може працювати з акумуляторами як 12В так і 24В. ПО ОДНОМУ В РУКИ! Налітай. https://s.click.aliexpress.com/e/_DeUDwMZ

Роблю зараз огляд на Fnirsi DPS-150. Мініатюрний програмований блок живлення, який можна навіть від повербанка заживити - є в
Роблю зараз огляд на Fnirsi DPS-150. Мініатюрний програмований блок живлення, який можна навіть від повербанка заживити - є вхід PD 20В, QC та традиційний DC 5-32В. На фото - виставив на вихід 5В. https://s.click.aliexpress.com/e/_DFXfNwt

NVS-20 розіграшу не буде, так як його автоматично виграв один з підписників. Поїде в один підрозділ тилового забезпечення, ха
NVS-20 розіграшу не буде, так як його автоматично виграв один з підписників. Поїде в один підрозділ тилового забезпечення, хай попрацює там. Дякую за розуміння.

А ось і огляд на NVS-20 та NVS-40 https://youtu.be/XN6tYAPZrdQ

24 вересня до когось з вас поїде fnirsi nvs-40. Огляд планую сьогодні викласти. Пристрій лише для цивільного використання. Дл
24 вересня до когось з вас поїде fnirsi nvs-40. Огляд планую сьогодні викласти. Пристрій лише для цивільного використання. Для участі в розіграші жми кнопку і дивись відео. Відео буде десь о 21й годині сьогодні.

Посміявся. Приїхав кур'єр Нової пошти, бачу ящик з маркуванням UN3480, кричу моє, віддайте, а кур'єр рже. Показує 10 штук ящи
Посміявся. Приїхав кур'єр Нової пошти, бачу ящик з маркуванням UN3480, кричу моє, віддайте, а кур'єр рже. Показує 10 штук ящиків з таким самим маркуванням. Каже, другий день підряд машина забита акумами.

Анонс. На днях буду робити огляд на прилад нічного бачення Fnirsi NVS-20. Прилад має інфрачервону підсвітку, тож застосування
Анонс. На днях буду робити огляд на прилад нічного бачення Fnirsi NVS-20. Прилад має інфрачервону підсвітку, тож застосування його обмежене - цивільне використання та охорона об'єктів. І ні в якому разі не купуйте ці прилади хлопцям на нуль, бо тут стоїть прожектор, який моментально "спалить" позицію. https://s.click.aliexpress.com/e/_Ddk7eVd