fa
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

رفتن به کانال در Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام BootUse UA

کانال BootUse UA (@bootuse) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 12 840 مشترک است و جایگاه 9 875 را در دسته فناوری و برنامه‌ها و رتبه 4 656 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 12 840 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 24 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -61 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 4 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 66.00% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 36.48% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 8 474 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 4 684 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 59 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند струм, напруга, бмс, продавець, f2400 تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 25 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته فناوری و برنامه‌ها تبدیل کرده‌اند.

12 840
مشترکین
+424 ساعت
-67 روز
-6130 روز
آرشیو پست ها
Питають, який зігбі стік придбати - моя відповідь ZBGW-04! НАйдешевший, працює, без проблем повинен прошиватись онлайн флешер
Питають, який зігбі стік придбати - моя відповідь ZBGW-04! НАйдешевший, працює, без проблем повинен прошиватись онлайн флешером.

Відео про вирішення проблем з прошивкою zigbee донглів efr32mg21. https://youtu.be/tNwNu6wCExI

Промокоди на деякі товари. - Продаж: 20.05.2025 - 23.05.2025 CEST - Перевага: Знижка до 60% - Код: Ексклюзивний код для цієї події. Дійсний з 20 по 23 травня. * Примітка: для вибраних товарів. SSUA03: $29-$3 SSUA06: $59-$6 SSUA10: $99-$10 SSUA15: $139-$15 SSUA30: $269-$30 SSUA40: $369-$40 https://s.click.aliexpress.com/e/_oFAER7k https://s.click.aliexpress.com/e/_ol5y20E

Потрібна допомога. Є зігбі стік на efr32mg21 , але онлайн флешером воно шитись не хоче, хоча онлайн флешер його бачить і версію прошивки з нього витягує. Буду вдячний, якщо поділитесь досвідом, може хто вже вдало прошивав його . https://s.click.aliexpress.com/e/_oEpBXq3

І цей симпатичний повербанк поїде до когось з вас в суботу 24 травня о 21:00 Відео про нього тут - https://youtu.be/l7bNt0kIs
І цей симпатичний повербанк поїде до когось з вас в суботу 24 травня о 21:00 Відео про нього тут - https://youtu.be/l7bNt0kIspw

Огляд симпатичного набору для збирання повербанку з потужністю 100Вт на вихід. https://youtu.be/l7bNt0kIspw

Avatto вирішили заскочити в останній вагон потягу, що відходить і випустили zigbee стік на сс2652р. Коштує аж 11$ ( вчора бул
Avatto вирішили заскочити в останній вагон потягу, що відходить і випустили zigbee стік на сс2652р. Коштує аж 11$ ( вчора було 10), що майже вдвічі дешевше ніж аналогічний Sonoff P. cc2562p - це сімейство чіпів. У даному стіку явно знайдеться сс2652р1. І на сьогодні це самий стабільний та популярний чіп. https://s.click.aliexpress.com/e/_omJdZlh

МініПК на 4700U коштують дорожче, але й по продуктивності суттєво швидші ніж N150. Тож такі мініки можна купувати як заміна великого компа для роботи чи навчання. https://s.click.aliexpress.com/e/_okI77D9

SOYO M4 plus за 105$ мінус промокод. https://s.click.aliexpress.com/e/_oENhaVD
SOYO M4 plus за 105$ мінус промокод. https://s.click.aliexpress.com/e/_oENhaVD

З 12.05 по 18.05 числа на Аліекспрес розпродаж, є промокоди. UASS03 - $3 від $29 UASS06 - $6 від $49 UASS10 - $10 від $79 UASS20 - $20 від $159 UASS30 - $30 від $239 UASS40 - $40 від $349 UASS50 - $50 від $459 AEB799 - $100 від $799

А ось і відео про павербанку 286Вт. Ось тільки павербанкой назвати це трішки важко. Скоріше - міні-лаба. https://youtu.be/yFqE8jS_gNo

Плата повербанка з PD3.1 140Вт на IP2366. Дуже схожу плату я розглядав тут - https://youtu.be/sBTXL8N8rHw, але там був ще роз
Плата повербанка з PD3.1 140Вт на IP2366. Дуже схожу плату я розглядав тут - https://youtu.be/sBTXL8N8rHw, але там був ще роз'єм для вентилятора. Тут такого роз'єма нема. Універсальна, підтримує різні варіанти конфігурацій батареї - від 2 до 6 секцій. Є перемикач обмеження потужності. https://s.click.aliexpress.com/e/_oocZtFZ

І буде огляд самозбірного павера на 100Вт. Трішки пізніше. https://s.click.aliexpress.com/e/_oClFzsl
І буде огляд самозбірного павера на 100Вт. Трішки пізніше. https://s.click.aliexpress.com/e/_oClFzsl

Зараз на тестуванні павербанка на сумарну потужність 268Вт. Тож анонсую відео і дякую пану Івану за надану можливість.. В опи
Зараз на тестуванні павербанка на сумарну потужність 268Вт. Тож анонсую відео і дякую пану Івану за надану можливість.. В описі написано 40000 мАг, на банці - 24000 мАг. Є DC вхід-вихід, що може бути теж цікаво комусь. https://s.click.aliexpress.com/e/_oDq1UYh

Копаємо тунелі до домашнього сервера. І байдуже що провайдер не дай IP адресу. Ще й доступ обмежимо, щоб хацкерам було не легко. https://youtu.be/6_a9rsRLijc

Знущаємось над домашнім сервером. Домашній фото та відео сервер Immich. Коментарі прошу писати під відео. І дивіться на таймлайн, може щось вам вже не потрібно дивитись. https://youtu.be/WH1W-AbJLdA

На тему домашнього сервера. На алі є мініпк під 4 nvme накопичувача. Варіант 1 - https://fas.st/8ZBch Варіант 2 - https://fas
+1
На тему домашнього сервера. На алі є мініпк під 4 nvme накопичувача. Варіант 1 - https://fas.st/8ZBch Варіант 2 - https://fas.st/SZ6A7 Варіант 1 виглядає не так красиво і має невелику кількість USB портів - 2. І без оперативки. Але є можливість вставити оперативки 32 Гб. Варіант 2 симпатичний, має type-c порти, але пам'яті всього 12 Гб і вона розпаяна на платі. Обидва мають wifi 6, та 2 порти 2.5GbE

Переможці: @l_YODA_l

Мабуть сама вдала плата для потужного повербанка. 140Вт на ip2366. Огляд на неї тут - https://youtu.be/sBTXL8N8rHw А от модел
Мабуть сама вдала плата для потужного повербанка. 140Вт на ip2366. Огляд на неї тут - https://youtu.be/sBTXL8N8rHw А от моделі корпус для неї ще не бачив, самому трішки ліньки робити. Якщо десь бачили - свистіть сюди.

Tooltop ET14S з тепловізійною камерою та макролінзою буде комусь ну дуже хорошим подарунком. І такі подарунки я можу робити т
Tooltop ET14S з тепловізійною камерою та макролінзою буде комусь ну дуже хорошим подарунком. І такі подарунки я можу робити тому що ви: -підписуєтесь на канал; -коментуєте; переглядаєте відео; -не пропускаєте відео; -і купуєте щось на алі за моїми посиланнями. Переможця буде визначено рандомно в середу 23 квітня о 21:00. Але перед тим як тицьнути на кнопу Приймати участь дуже прошу переглянути відео про нього.