fa
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

رفتن به کانال در Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام BootUse UA

کانال BootUse UA (@bootuse) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 12 837 مشترک است و جایگاه 9 857 را در دسته فناوری و برنامه‌ها و رتبه 4 644 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 12 837 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 26 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -66 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -5 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 67.34% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 36.49% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 8 644 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 4 684 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 59 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند струм, напруга, бмс, продавець, f2400 تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 27 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته فناوری و برنامه‌ها تبدیل کرده‌اند.

12 837
مشترکین
-524 ساعت
-37 روز
-6630 روز
آرشیو پست ها
Вчора отримав типу китайський інвертор Egcsolax 1kW, але приїхав шматок пластику. Вчора ж написав рекламацію з відео (реклама
Вчора отримав типу китайський інвертор Egcsolax 1kW, але приїхав шматок пластику. Вчора ж написав рекламацію з відео (рекламація англійською пишеться, бо українську можуть не зрозуміти) і сьогодні вже отримав відповідь від алі про повне відшкодування. Тож все більше дивлюсь на зарядні станції (для котла сестрі в село) і біда в тому, що майже всі торгові марки як один кажуть - а нема, будуть в серпні. Allpower - один з таких торгових марок. https://shrsl.com/4mj3m Але цікаво було б почути відгуки про них від реальних користувачів.

Увага, якщо чуєте слово "електрохарчування" то будьте обережні - цілком можливо, що перед вами московит. https://www.slangzone.net/word/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%85%D0%B0%D1%80%D1%87%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F

Дідько його знає, навіщо я придбав стаб на 24В 120Вт. Тож в середу 31.07.24 він хай краще поїде до того, кому він точно знадо
Дідько його знає, навіщо я придбав стаб на 24В 120Вт. Тож в середу 31.07.24 він хай краще поїде до того, кому він точно знадобиться.

Якщо на платі для розробок на esp32 є порт для Lipo акумулятора, то на базі такої плати можна зробити сенсор наявності напруг
Якщо на платі для розробок на esp32 є порт для Lipo акумулятора, то на базі такої плати можна зробити сенсор наявності напруги 220В в мережі. І для цього потрібно - платка есп32, акум, зарядний пристрій. https://s.click.aliexpress.com/e/_DDAbt5N

І не стомлююсь нагадувати, що ще є і чат - https://t.me/bootus_public_chat. Там можна задавати питання (але не в кількох темах одночасно), не можна матюгатись і розмовляти про клоунів.

Док-станція для ноутбука теж іде на розіграш. І дякую китайцям, що вони надсилають інколи різні цікаві девайси на огляд (і бе
Док-станція для ноутбука теж іде на розіграш. І дякую китайцям, що вони надсилають інколи різні цікаві девайси на огляд (і безкоштовно), тож завдяки їм можу робити такі розіграші. Умови наступні: - НП, або укрпошта (оплачує доставку той, хто виграв). - на ноуті чи міні-пк має бути USB4/Thundelbolt порт. - подивитись відео - https://youtu.be/s6GqFP_dQDs - вподобайку, коментар (щоб рекламодавці бачили, що мої відео про їх товар дивляться. Тож в середу 31.07.24 о 21-00 Андрій стане власником док-станції.

Переможці: @andriiyurash

Інколи трапляються девайси які оглядати більше 3х хвилин - це потрібно мати нерви, дику фантазію і ненавидіти людство. Тож створив новий канал на якому буду викладати короткі огляди різного. Перше відео. І розмов не планується. https://youtu.be/sX49_u4gBWY

Навіть Блюєтті зашиваються. Відправки вже у вересні на Bluetti AC180. Але ж 36000 грн (це якщо по 45 рахувати) + десь 30-35 є
Навіть Блюєтті зашиваються. Відправки вже у вересні на Bluetti AC180. Але ж 36000 грн (це якщо по 45 рахувати) + десь 30-35 євро доставка з Польщі. Чому вони у нас так дорого коштують??? І додам, що закон про скасування мита підписано.

У Anker зараз починається маленька акція на алі, тож є сенс щось собі придивитись. Наприклад неймовірні навушники Life Q30 як
У Anker зараз починається маленька акція на алі, тож є сенс щось собі придивитись. Наприклад неймовірні навушники Life Q30 якими я сам з задоволенням користуюсь і всю сім'ю підсадив. В акції приймають участь не всі товари. І ось вам для цього промокод $40-12, AEANKER (KR, IL, SA, AE, KW, OM, BH, QA, MX, Ar, UA), Anker Official Store Мабуть вже працює і буде працювати до 28.07.24

Поки намагаюсь звикнути до нового паяльника, то не новий пальник, до якого вже встиг звикнути поїде туди, де він принесе біль
Поки намагаюсь звикнути до нового паяльника, то не новий пальник,  до якого вже встиг звикнути поїде туди, де він принесе більше користі, ніж буде лежати і припадати пилом. За вживаність та грязні жала (губка для чищення ще не доїхали) буде маленький додаток - 100Вт зарядка та кабель. Фірмові, класнючі. Тож в суботу 27.07.24 жо когось з вас поїде паяльник fnirsi hs-01. Хай живе довго і працює на перемогу.

У цього Oukitel є ще зарядні станції з можливістю розширення і батареї. BP2000 - станція ( теж передпродаж) Р2000 - батарея.
+1
У цього Oukitel є ще зарядні станції з можливістю розширення і батареї. BP2000 - станція ( теж передпродаж) Р2000 - батарея. Але є і ось така штука - домашня станція Р5000. Недешева, але 5 кВт*годин. Інколи думаю, добре що у мене руки на це заточені. А інколи - краще б на заробляння лярдів були заточені.😊

Переможці: @J_u_r_a_V_P

Знайшов дещо в налаштуваннях телеграм каналу. Питання лише одне - чому там все по нолям?
Знайшов дещо в налаштуваннях телеграм каналу. Питання лише одне - чому там все по нолям?

На тест потрапив ось такий девайс це підвищувач-знижувач напруги. Він же стабілізатор. На вхід від 8В до 40 В а на виході отр
+1
На тест потрапив ось такий девайс це підвищувач-знижувач напруги. Він же стабілізатор. На вхід від 8В до 40 В а на виході отримаємо стабільні 12,00В. Стабільність непогана. І є потужності різні - від 36Вт до 360Вт. https://s.click.aliexpress.com/e/_Ddu2DOr

Не сплять китайці, генерять нові пристрої. Але бідося в тому, що нема ні реальних фоток, ні реальних відгуків. А грошей воно
Не сплять китайці, генерять нові пристрої. Але бідося в тому, що нема ні реальних фоток, ні реальних відгуків. А грошей воно коштує. Має 2 виходи по 12В, 2 виходи по 5В і один 9В. Три варіанти акумів. Але що там під кришкою і коли згорить - невідомо. https://s.click.aliexpress.com/e/_DE62hKJ

Переможці: @albutua

Сонячну панель з відео розіграю серед підписників десь 23.07.24 о 21:00. Дякую, що ви зі мною.
Сонячну панель з відео розіграю серед підписників десь 23.07.24 о 21:00. Дякую, що ви зі мною.

Додаткових промокодів не викинули, тож чекаємо серпня. Видихаємо. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmA7DCx
Додаткових промокодів не викинули, тож чекаємо серпня. Видихаємо. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmA7DCx