fa
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

رفتن به کانال در Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام BootUse UA

کانال BootUse UA (@bootuse) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 12 839 مشترک است و جایگاه 9 901 را در دسته فناوری و برنامه‌ها و رتبه 4 650 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 12 839 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 22 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -59 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -5 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 66.26% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 34.67% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 8 508 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 4 452 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 58 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند струм, напруга, бмс, продавець, f2400 تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 23 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته فناوری و برنامه‌ها تبدیل کرده‌اند.

12 839
مشترکین
-524 ساعت
-67 روز
-5930 روز
آرشیو پست ها
DATOUBOSS Додали акум на ЕВЕ елементах на українську сторінку. 182 Євро з промокодом та доставкою. Брати на огляд? Комусь так
DATOUBOSS Додали акум на ЕВЕ елементах на українську сторінку. 182 Євро з промокодом та доставкою. Брати на огляд? Комусь таке ще цікаве? https://www.datouboss.com/?ref=BOOTUSEUA

13-го квітня почнеться розпродаж. І китайці капець як задрали ціни. Зазвичай ця модель навушників коштує біля 56$. А зараз ці
13-го квітня почнеться розпродаж. І китайці капець як задрали ціни. Зазвичай ця модель навушників коштує біля 56$. А зараз ціна суттєво більша. https://s.click.aliexpress.com/e/_c38Mqzql

А ось і відео про Фоссібот Ф1800. І Фоссібот цю модель замовив не у SYD а у іншого виробника. Нові можливості, інша елемента база, інший софт. https://youtu.be/e1uREzoXISU

Aferiy P180: дуже тихий (тихіший за Fossibot F1800), витягує 2 кВт чайник. 🔇💨🫖 https://youtu.be/FTrEIL6KzNs

На офіційному сайті воно вже є в продажі, а на алі лише пресейл. Сенсор присутності від Shelly. Gen4 - мультипротокольний - w
На офіційному сайті воно вже є в продажі, а на алі лише пресейл. Сенсор присутності від Shelly. Gen4 - мультипротокольний - wifi, zigbee, Bluetooth. Matter, Alexa, Google home. Відслідковує 6 персон, 10 зон, 42 кв.м. Розуміє де тваринки. І є сенсор освітлення. Але ж ціна... https://s.click.aliexpress.com/e/_c42IddJ3

DATOU BOSS активно пропонують акум на огляд на елементах EVE. Це вже третя спроба. Бо перші дві були не дуже вдалі. Питання -
DATOU BOSS активно пропонують акум на огляд на елементах EVE. Це вже третя спроба. Бо перші дві були не дуже вдалі. Питання - брати, чи ну його? Також пропонують інвертор на 48В та на 24В. Пишіть побажання. Чи може ну його в болото?

З навушниками якась біда чи може прокляття якесь. Тричі купував Soundcore by Anker Life Q30. Тричі. Віджали. Нагло та цинічно
З навушниками якась біда чи може прокляття якесь. Тричі купував Soundcore by Anker Life Q30. Тричі. Віджали. Нагло та цинічно. Навіть з дому не виходив. Спочатку мала, потім малий, потім дружина. І знову сиджу зі старими навушниками які облазять. Зараз дивлюсь на Edifier ES850NB. Вибираю колір на який ніхто не спокуситься. Але помітив, що на мене почав дивно дивитись кіт. Передчуття - відіжме. Бо вони, бляха, по іншому бачать кольори. Якщо ви такими користувались - напишіть, цікаво, що воно.

Мініатюрні блоки живлення на GAN. 12 та 24В. https://fas.st/gj_Bg
Мініатюрні блоки живлення на GAN. 12 та 24В. https://fas.st/gj_Bg

Переможці: Ruslan Galat

Інструкція українською, інший застосунок, увімкнення виходів при відновленні мережі. І ще кілька оновлень цікавих. Fossibot F
+2
Інструкція українською, інший застосунок, увімкнення виходів при відновленні мережі. І ще кілька оновлень цікавих. Fossibot F1800

Камера Moes на вікно для Tuya 📹🏠. Звичайні камери незручні: блимають діоди, важко кріпити. Ця просто клеїться на скло. http
Камера Moes на вікно для Tuya 📹🏠. Звичайні камери незручні: блимають діоди, важко кріпити. Ця просто клеїться на скло. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3xHniOp

Є у мене DAC2161c Tuya Zigbee. Це теж енергомонітор, років 2-3 ним користуюсь. Є недоліки - нема можливості скинути лічильник
Є у мене DAC2161c Tuya Zigbee. Це теж енергомонітор, років 2-3 ним користуюсь. Є недоліки - нема можливості скинути лічильник і неймовірно незручне керування з кнопок. То ж якщо десь таке вам згодиться, то тисніть кнопу Брати участь. Один з таких девайсів - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3JCJmrR

Переможці: @artem_ur3

Розпродаж 1 квітня 2026. УВАГА! Якщо вам потрібні великі промокоди використати, то краще це робити о 1й годині ночі. Бо вранц
Розпродаж 1 квітня 2026. УВАГА! Якщо вам потрібні великі промокоди використати, то краще це робити о 1й годині ночі. Бо вранці їх вже не буде. Сторінка розпродажу https://s.click.aliexpress.com/e/_c3d9hn7n Коди для України: $2 з $15 – UAKVIT02 (13.33%) $4 з $29 – UAKVIT04 (13.79%) $7 з $49 – UAKVIT07 (14.29%) $9 з $69 – UAKVIT09 (13.04%) $13 з $99 – UAKVIT13 (13.13%) $20 з $159 – UAKVITx20 (12.58%) $25 з $209 – UAKVIT25 (11.96%) $40 з $329 – UAKVIT40 (12.16%) $55 з $459 – UAKVIT55 (11.98%)

UA [Розпродаж РОЗВАГ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ (день вибору)] Час розігріву: 2026.03.30 00:00:00 – 2026.03.31 23:59:59 CET Час продажу: 2026.04.01 00:00:00 – 2026.04.07 23:59:59 CET Основна перевага: знижка до 60% + код --- UACD02 : 15-2 долари UACD04 : $29-$4 UACD07 : 49–7 доларів США UACD09 : 69–9 доларів США UACD13 : $99-$13 UACD20 : 159–20 доларів США UACD25 : 209–25 доларів США UACD40 : $329-$40 UACD55 : $459-$55 Розпродаж на алі.

Zigbee2HASS Нова інтеграція Zigbee в Home Assistant. Працює без MQTT. Вотчдог на координатор. Розумна доступність. Узгодження
Zigbee2HASS Нова інтеграція Zigbee в Home Assistant. Працює без MQTT. Вотчдог на координатор. Розумна доступність. Узгодження стану при повторному підключенні. https://github.com/bushrangerlabs/zigbee2hass

Фнірсі вигадали лісапєд. Інфрачервона камера та така ж камера з мультиметром. І була б роздільна здатність 240*190 + макролін
Фнірсі вигадали лісапєд. Інфрачервона камера та така ж камера з мультиметром. І була б роздільна здатність 240*190 + макролінза, я б узяв. А так.. Ну таке собі. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4E4i19L

Ознайомче відео про Shelly Pro 3EM. Однією фразою про цей девайс - "Болгари красавчики". https://youtu.be/ydj6Bctkt3I

В моєму щитку з'явився Shelly, то ж звільнилось кілька реле з енергомонітором TONGOU SY2 Tuya Zigbee. https://s.click.aliexpr
В моєму щитку з'явився Shelly, то ж звільнилось кілька реле з енергомонітором TONGOU SY2 Tuya Zigbee. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4mXTnpR Відео про нього - https://youtu.be/IAYU-d48IMw Розіграю в середу 1 квітня.

CTOLITY знову викотили акум нв 25,6В 100Агод за хорошою ціною. Спробуйте промокод на 45$. https://s.click.aliexpress.com/e/_c
CTOLITY знову викотили акум нв 25,6В 100Агод за хорошою ціною. Спробуйте промокод на 45$. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3J0cpjh Сподіваюсь, що він такий самий як і у відео.