fa
Feedback
kavehfinallyhere

kavehfinallyhere

رفتن به کانال در Telegram

Ця людина робить щось по геншину, хср та вуві Тт: https://www.tiktok.com/@kavehfinallyhere?_t=ZM-8yRAyuRjawY&_r=1 Аккаунт: @ChrisManko Список правил для коментарів та чату: https://telegra.ph/Zagaln%D1%96-pravila-chatu-06-27

نمایش بیشتر
1 839
مشترکین
-124 ساعت
-137 روز
-1330 روز
آرشیو پست ها
Сьогодні стрім о 15:00 і я все ще не знаю, чи зможу я подивитися його з вами…🐱 Тільки якщо буде повезе і шеф запізниться дуж
+1
Сьогодні стрім о 15:00 і я все ще не знаю, чи зможу я подивитися його з вами…🐱 Тільки якщо буде повезе і шеф запізниться дуже🐱 Але, там у нас по плану Сандроне, і скінчіки от будуть❤️ Бабка взагалі така нічого, між іншим…

Раптово, але стрім на четвер 18 числа…?🥺 Якщо мене не зіжре робота, то глянемо разом🐱 Прикиньте, шеф каже, сьогодні вихідни
Раптово, але стрім на четвер 18 числа…?🥺 Якщо мене не зіжре робота, то глянемо разом🐱 Прикиньте, шеф каже, сьогодні вихідний, я аж ледь етимологію слова не полізла дивитися🐱 Але всього нормально, вже є список роботи до самого вечора ахахахах🐱

Топ анонсів мерчу, за який Фаеловери продадуть хату:
+3
Топ анонсів мерчу, за який Фаеловери продадуть хату:

Там банерочки в гашні у вас оновилися, кого вибили — хизуйтеся в коментарях🥺 Я на Лоена не розраховую, бо з тим, як я захожу
Там банерочки в гашні у вас оновилися, кого вибили — хизуйтеся в коментарях🥺 Я на Лоена не розраховую, бо з тим, як я захожу в гру після отримання Ніколь, це безнадійна ідея…

Ностальгійна фоточка з минулого фанкону☺️ Розкажіть, хто побував вчора-сьогодні, шо там нового бачили-чули бідному працюючому
Ностальгійна фоточка з минулого фанкону☺️ Розкажіть, хто побував вчора-сьогодні, шо там нового бачили-чули бідному працюючому рабу…😢 А хто не пішов — можна жалітися чому😉

Я чут-чут пропала, вибачаюся, відео з фігуркою планується на понеділок😉 А поки тут трошки вам покричу від захвату: коли я ду
+5
Я чут-чут пропала, вибачаюся, відео з фігуркою планується на понеділок😉 А поки тут трошки вам покричу від захвату: коли я думала про можливість мати с6р5 Неві, по відчуттям, це був пік моїх бажань як особини❤️ Але…Вчора я відчула дещо потужніше по силі, тримаючи в руках фотік за 180к❤️ Це як прокатитись на ферарі — були відчуття, що можна просто покласти його кудись , жати на кнопку лівою ногою і це б все одно був шедевр❤️ Сиджу от тепер згадую, звідки в мене були гроші не Неві і чи не вийде провернути те саме з фотіком…

Ух, Хімеко Нова хараша… Єдине питання, де вона весь цей час ховала те одобидло😅

Пройшла вчора сюжет 4.3 — пішов на одному видиху, нарешті пояснили за Хімеко і Рюсуке (гарний поворот, нічого не скажеш), пок
Пройшла вчора сюжет 4.3 — пішов на одному видиху, нарешті пояснили за Хімеко і Рюсуке (гарний поворот, нічого не скажеш), показали нового лорда, при цьому породивши з приводу нього двоякі відчуття🥺 Ну і Блейдік показався у всій красі, але кінець…я відмовляюся коментувати, на якому моменті вони вирішили стопнутися аааааааа💀 І я так хочу зробити відос чи два, але бляяя, робоооотааа😲

Підсумок сюжету 4.3 — Асат в дитинстві не награвся в дочки-матері і тепер компенсує це в дорослому віці😘
Підсумок сюжету 4.3 — Асат в дитинстві не награвся в дочки-матері і тепер компенсує це в дорослому віці😘

Ой, шо це за буба така❤️ Відео з розпаковкою чекайте десь на днях (якщо мене робота не зжере🫣) А поки дуже дякую магазинчику
Ой, шо це за буба така❤️ Відео з розпаковкою чекайте десь на днях (якщо мене робота не зжере🫣) А поки дуже дякую магазинчику ХінаХімі за такий неймовірний подарунок♥️ В них там, між іншим, зараз розіграш на 10 призів проходить, тому, залетіть, щоб взяти участь🤫

Хойомікс вчергове благословляють мої вуха з темою Мортенакса❤️ Нагадую, що оновлення в хср вже завтра, тому не забудьте про передзавантаження❤️ Ііііііі, я завтра заберу з пошти фігурку офіційну від хойо, буде відео з анпакінгом❤️

Кста, бачили хмари, да? То Панталоне за своє життя їх напалив аххаха😍 Якщо слідувати звітам Доктора, то нам відомо, що він т
Кста, бачили хмари, да? То Панталоне за своє життя їх напалив аххаха😍 Якщо слідувати звітам Доктора, то нам відомо, що він точно палить з 26 (але мож і раніше почав, хто зна)😉 Спочатку це було по 20 в день, потім Зандік наорав і кількість зменшилась до 10-ки, а за останні роки до нещасних 8🤨 І якщо то всьо порахувати, то по мінімум виходить 1,879 з копійками мільйонів🥺

Шось сюжет мене люто надихнув і я аж, увага, зробила відос…🤫 https://vt.tiktok.com/ZSx92vyNA/ Того, сходіть подивіться і мож
Шось сюжет мене люто надихнув і я аж, увага, зробила відос…🤫 https://vt.tiktok.com/ZSx92vyNA/ Того, сходіть подивіться і може я народжу шось про Зандіка з його клонами і Ніколь тож😉

Бля, якщо ви хочете Панталоне, то піздуйте шукать картинки з його естетикою, бо я чисто no clue🤬 Того, якщо ви шось найдете,
Бля, якщо ви хочете Панталоне, то піздуйте шукать картинки з його естетикою, бо я чисто no clue🤬 Того, якщо ви шось найдете, то кидайте в коменти, я затащу то майстрині😉

Питання жизні і смерті — по кому робить нігті?❤️
Anonymous voting

Ото влаштували суки вночі — то піздєц😅 Маю надію, все у всіх в порядку❤️ Але розбудила мене не хата, яка тряслась, а студенти під вікнами, які вирішили колективно дивитися бій Усика і орать😈

Ля, виточкер геній злив опис одного з квестів Сніжної і я то випадково продивилася, перш ніж поняла🥺 І пофіг на все інше, але там було одна дуже страшна фраза «світ, де час та зміни будуть знищені, щоб «кохання» могло застигнути у вічному, незмінному стані…» Не хочу нагнєтать, але шось мені це нагадує, концептуально так…😟

Буде продовження колаби з фейтом❤️ Тосака і Гільгамеш; мужика знову можна буде забрати безкоштовно😜
+1
Буде продовження колаби з фейтом❤️ Тосака і Гільгамеш; мужика знову можна буде забрати безкоштовно😜

Банери першої і другої половини відповідно😍
+3
Банери першої і другої половини відповідно😍

Опа, там на стрімі до 4.3 красивого нового Ножичка показують❤️
+1
Опа, там на стрімі до 4.3 красивого нового Ножичка показують❤️