kavehfinallyhere
رفتن به کانال در Telegram
Ця людина робить щось по геншину, хср та вуві Тт: https://www.tiktok.com/@kavehfinallyhere?_t=ZM-8yRAyuRjawY&_r=1 Аккаунт: @ChrisManko Список правил для коментарів та чату: https://telegra.ph/Zagaln%D1%96-pravila-chatu-06-27
نمایش بیشتر1 839
مشترکین
-124 ساعت
-137 روز
-1330 روز
آرشیو پست ها
1 839
+1
Сьогодні стрім о 15:00 і я все ще не знаю, чи зможу я подивитися його з вами…🐱
Тільки якщо буде повезе і шеф запізниться дуже🐱
Але, там у нас по плану Сандроне, і скінчіки от будуть❤️
Бабка взагалі така нічого, між іншим…
1 839
Раптово, але стрім на четвер 18 числа…?🥺
Якщо мене не зіжре робота, то глянемо разом🐱
Прикиньте, шеф каже, сьогодні вихідний, я аж ледь етимологію слова не полізла дивитися🐱
Але всього нормально, вже є список роботи до самого вечора ахахахах🐱
1 839
Там банерочки в гашні у вас оновилися, кого вибили — хизуйтеся в коментарях🥺
Я на Лоена не розраховую, бо з тим, як я захожу в гру після отримання Ніколь, це безнадійна ідея…
1 839
Ностальгійна фоточка з минулого фанкону☺️
Розкажіть, хто побував вчора-сьогодні, шо там нового бачили-чули бідному працюючому рабу…😢
А хто не пішов — можна жалітися чому😉
1 839
+5
Я чут-чут пропала, вибачаюся, відео з фігуркою планується на понеділок😉
А поки тут трошки вам покричу від захвату: коли я думала про можливість мати с6р5 Неві, по відчуттям, це був пік моїх бажань як особини❤️
Але…Вчора я відчула дещо потужніше по силі, тримаючи в руках фотік за 180к❤️
Це як прокатитись на ферарі — були відчуття, що можна просто покласти його кудись , жати на кнопку лівою ногою і це б все одно був шедевр❤️
Сиджу от тепер згадую, звідки в мене були гроші не Неві і чи не вийде провернути те саме з фотіком…
1 839
Ух, Хімеко Нова хараша…
Єдине питання, де вона весь цей час ховала те одобидло😅
1 839
Пройшла вчора сюжет 4.3 — пішов на одному видиху, нарешті пояснили за Хімеко і Рюсуке (гарний поворот, нічого не скажеш), показали нового лорда, при цьому породивши з приводу нього двоякі відчуття🥺
Ну і Блейдік показався у всій красі, але кінець…я відмовляюся коментувати, на якому моменті вони вирішили стопнутися аааааааа💀
І я так хочу зробити відос чи два, але бляяя, робоооотааа😲
1 839
Підсумок сюжету 4.3 — Асат в дитинстві не награвся в дочки-матері і тепер компенсує це в дорослому віці😘
1 839
Ой, шо це за буба така❤️
Відео з розпаковкою чекайте десь на днях (якщо мене робота не зжере🫣)
А поки дуже дякую магазинчику ХінаХімі за такий неймовірний подарунок♥️
В них там, між іншим, зараз розіграш на 10 призів проходить, тому, залетіть, щоб взяти участь🤫
1 839
Хойомікс вчергове благословляють мої вуха з темою Мортенакса❤️
Нагадую, що оновлення в хср вже завтра, тому не забудьте про передзавантаження❤️
Ііііііі, я завтра заберу з пошти фігурку офіційну від хойо, буде відео з анпакінгом❤️
1 839
Кста, бачили хмари, да? То Панталоне за своє життя їх напалив аххаха😍
Якщо слідувати звітам Доктора, то нам відомо, що він точно палить з 26 (але мож і раніше почав, хто зна)😉
Спочатку це було по 20 в день, потім Зандік наорав і кількість зменшилась до 10-ки, а за останні роки до нещасних 8🤨
І якщо то всьо порахувати, то по мінімум виходить 1,879 з копійками мільйонів🥺
1 839
Шось сюжет мене люто надихнув і я аж, увага, зробила відос…🤫
https://vt.tiktok.com/ZSx92vyNA/
Того, сходіть подивіться і може я народжу шось про Зандіка з його клонами і Ніколь тож😉
1 839
Бля, якщо ви хочете Панталоне, то піздуйте шукать картинки з його естетикою, бо я чисто no clue🤬
Того, якщо ви шось найдете, то кидайте в коменти, я затащу то майстрині😉
1 839
Ото влаштували суки вночі — то піздєц😅
Маю надію, все у всіх в порядку❤️
Але розбудила мене не хата, яка тряслась, а студенти під вікнами, які вирішили колективно дивитися бій Усика і орать😈
1 839
Ля, виточкер геній злив опис одного з квестів Сніжної і я то випадково продивилася, перш ніж поняла🥺
І пофіг на все інше, але там було одна дуже страшна фраза «світ, де час та зміни будуть знищені, щоб
«кохання» могло застигнути у вічному, незмінному стані…»
Не хочу нагнєтать, але шось мені це нагадує, концептуально так…😟
1 839
+1
Буде продовження колаби з фейтом❤️
Тосака і Гільгамеш; мужика знову можна буде забрати безкоштовно😜
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
