fa
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

رفتن به کانال در Telegram
2 436
مشترکین
-124 ساعت
-17 روز
+630 روز
آرشیو پست ها
photo content

перший скрін спавну на сервері "soft wind multiplayer" 🤫
перший скрін спавну на сервері "soft wind multiplayer" 🤫

до речі, ця серія, поки, топ 1 по рівню кайфу за всю Арканотехніку) ну дуже вже мені вона подобається)

Ґедзь і Андрійко записують цікаву серію в якій досліджують магію, вимір незеру з новими механіками і смертоносними мобами. Гл
Ґедзь і Андрійко записують цікаву серію в якій досліджують магію, вимір незеру з новими механіками і смертоносними мобами. Глядачі:

АрканоТехніка вже тут:) https://youtu.be/DOSJnjireQI

Малолітня аудиторія, як вам?:) Насправді, деколи, я і хороші кажу, але кожен чує лише те, що хоче почути🙂‍↕️
Малолітня аудиторія, як вам?:) Насправді, деколи, я і хороші кажу, але кожен чує лише те, що хоче почути🙂‍↕️

Ми нафармили потрібну кількість рупію!) Дякую всім, хто був на стрмічику, і звісно, окрема подяка всім, хто донатив) я люблю вас❤️❤️❤️

О 16:30 почну стрімчик, будемо трохи фармити ресурси в АрканоТехніці 👁️🫦👁️

Ну або так))
Ну або так))

З днем захисту дітей :)
З днем захисту дітей :)

Дякую всім за стрімчик)! Ми обрали (мабуть) сід для сервера і гарно посиділи. Подвійна і потрійна подяка всім донатерам, я вас ❤️

по-трохи починаєм: https://youtube.com/live/rLBp5sITlnI?feature=share

Десь о восьмій запущу стрім, будемо підбирати сід для серверу👼

До речі, я так люблю закріпляти публікації 📌. Бо сповіщення про це приходить навіть тим, хто вимкнув сповіщення 😈 ви думали ви головні в своєму телефоні?)) ні, це я головний🧛

Всі хто хотів новий відос по BTW, ось він 😌 https://youtu.be/Q5VVNcGJPFE

Ґедзь, який завжди знімав один, робить проходження вдвох Тим часом підписники:
Ґедзь, який завжди знімав один, робить проходження вдвох Тим часом підписники:

🥰
🥰

Приємного перегляду))) https://youtu.be/28Fa4KZM-L8?si=dqUdERaM9zhUBf2L

Через кілька хвилин, як тільки ютуб зробить свох перевіряльскі штуки, опублікую першу серію Арканотехніки з гостем (я не про Андрійка) тому можете готувати щось пожувати собі і налаштовуватись на перегляд😇