fa
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

رفتن به کانال در Telegram
2 437
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
+27 روز
+530 روز
آرشیو پست ها
Го застрімимось через годинку!

Софтвінд чекає ренеймінг! Ми з Андрієм посиділи і вирішили, що назва "Soft Wind" не передає суті збірки і не говорить про її вміст, а є, скоріше, трохи відштовхуючою саме в нашому випадку. Сам неймінг "Soft Wind" - хороший (імхо), але для того, що з себе представляє збірка, треба щось інше. Тому після мозкового штурму, ми вирішили дати збірці нове ім'я, а саме "High Experience Craft", або "HEC". Це може звучати незвично, але я переконаний, що така зміна назви піде збірці тільки на користь:)

Сьогодні вийшов апдейт Better Than Adventure 7.2 Справді дуже хороший апдейт, хоча вони і зробили деякі неоднозначні штуки пов'язані з їжею:) але в іншому, все дуже добре виглядає. Настільки добре, що в такі моменти, я сумніваюся в Софт Вінді 🥸 Ось трейлер: https://youtu.be/m5bWu1njLHQ

Сьогодні вийшов апдейт Better Than Adventure 7.2 Справді дуже хороший апдейт, хоча вони і зробили деякі неоднозначні штуки пов'язані з їжею:) але в іншому, все дуже добре виглядає. Настільки добре, що в такі моменти, я сумніваюся в Софт Вінді 🥸 Ось трейлер: https://youtu.be/m5bWu1njLHQ

Ми не вбили дракона, він нас розмотав, як сліпих цуценят...

Сьогодні о 19:00 +- відкриваємо Енд на сервері. Також в цей час буде працювати войс чат:) І цей... Всі хто буде йти на дракона - підготуйтесь гарно, це буде не так просто🤫

До речі, можете тут в коментарях запропонувати ідею для відео і найбільш залайканий коментар стане темою відосу:) Правила: -з однієї людини одна ідея -тема не має бути повтором того, що я вже колись робив

Ні, але якщо серйозно, чом так багато людей написало, що кринжанули з ШІ в відео? Якби не ШІ, то цього відосу би взагалі не було. В мене з самого початку і прийшла така ідея: прочитати книги гравців і візуалізувати їх. Просто почитати і показати скріни з сервера, це таке собі:)

پیام ویدیو00:11

😮
😮

Кидайте всі справи і йдіть дивитися👆

sticker.webp0.20 KB

Переглядаю трохи стрім, і цей во, капець в мене цікаві трансляції, реально. Я б і сам такі дивися, якби це не я їх стрімив)

Чи може ну його, той твіч?
Anonymous voting

پیام ویدیو00:15

Засновано на реальних подіях, я так зроз👀 https://youtu.be/p2tjzaObkTA