fa
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

رفتن به کانال در Telegram
2 437
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
+37 روز
+830 روز
آرشیو پست ها
Я от собі думаю - чи була би взагалі новина десь в Америці, що Байден через якусь жоску систему підтримки роздасть американцям 24 долари 18 центів (це рівно тисяча гривень за сьогоднішнім курсом)?) Мабуть ні...

Нє, реально) так круто було, що в чаті навіть писали, що таке ніби Новий Рік чи день народження))) я повністю поділяю зараз ці почуття) Дуже класно було, згадати всі ті теплі моменти. Ще раз, justV i Chuchi, спасибі 🥹

Це було легендарно... Дякую!!! ❤️❤️❤️

Через 40 хв почну стрім. Буду грати в гру від підписників 😈 А точніше від JustV та Chuchi *Зараження це реальний скрін з гри
Через 40 хв почну стрім. Буду грати в гру від підписників 😈 А точніше від JustV та Chuchi *Зараження це реальний скрін з гри*

پیام صوتی00:37

پیام صوتی00:44

Знайшов свою стару фотку з ювелірної майстерні) це десь 2021
Знайшов свою стару фотку з ювелірної майстерні) це десь 2021

бляха, а реально...
+1
бляха, а реально...

Я сьогодні десь через годину дропну відео. Я реально вийшов навіть на вулицю, щоб його записати. Дуже важливий відос на дуже важливу тему, тому готуйтесь 🐌

Запросив батька пограти в майнкрафт і побачив це в його домі: Надпис: "Дід"
Запросив батька пограти в майнкрафт і побачив це в його домі: Надпис: "Дід"

Ось чому так часто можна зустріти коменти "blinded by nostalgia", бо автори цих коментів blinded by nostalgia більше за всіх
+1
Ось чому так часто можна зустріти коменти "blinded by nostalgia", бо автори цих коментів blinded by nostalgia більше за всіх і їм дуже неприємно це визнавати.

Обс какашка, спроба 2: https://youtube.com/live/gPMEkN0bm38?feature=share

Го стрім може?)

Нарешті монтую Міленейр) А ви чим займаєтесь?

Поставили 0.8 на сервер 👍

Якось так втомився від цього апдейту, жесть. Зараз повністю без емоційного ресурсу валяюсь. В ідеалі буде завтра записати Міленейр, моде ще стрімчик під вечір. Також мені вже прийшов тримач для телефону. Тобто комбо з мікорофна, мобілки і тримача - зібране і готове до використання. Це означає, що десь скоро спробую запустити такий ірл стрім. Насправді, не знаю, чого мене так кортить провести подібний етер, але бажання присутнє, тому спробую його реалізувати. Якраз зараз класна осіння погода, а я таке дуже люблю.

Ми нарешті доробили оновлення Софітвінду 0.8 The Nothing Update! Воно було якесь одне з найзапарніших 😵‍💫 Осьо тут можна почитати список змін і завантажити збірку: тут