fa
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

رفتن به کانال در Telegram
2 437
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
+27 روز
+530 روز
آرشیو پست ها
О 19:10 запущу онлайн трансляцію 🤹

Хтось знає де можна знайти нормальний українізатор на Морровінд? Хелп

Перша зустріч гравців в СВ, фото в кольорі
Перша зустріч гравців в СВ, фото в кольорі

Протести перед моїм будинком продовжуються...
Протести перед моїм будинком продовжуються...

Щиро дивуюсь коли хтось ще зараз робить якийсь контент на "дивіться, які коменти написали москалі", "дивіться, як українці реагують на москалів", "гагага, росіянець поплач", "ого, який смішний росіянець, дивіться"... Ну паразитизм він на те і паразитизм, але я не можу наздогнати, хто на таке ведеться ще і кому ще таке цікаво...

Пхаха, дивіться який кайф! Такі, намальовані від руки, малюнки дуже гріють! Дякую ❤️ by Yurii
Пхаха, дивіться який кайф! Такі, намальовані від руки, малюнки дуже гріють! Дякую ❤️ by Yurii

ну добре, не буду вас мучити) Берези тепер теж можуть генеруватись пишними, як і дуби. Так тепер буде виглядати березовий ліс
ну добре, не буду вас мучити) Берези тепер теж можуть генеруватись пишними, як і дуби. Так тепер буде виглядати березовий ліс 🌳

Щось на цьому фото не так... спойлер до апдейту СВ
Щось на цьому фото не так... спойлер до апдейту СВ

🥹
🥹

Факультет історії і права Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди продовжує надавати допом
Факультет історії і права Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди продовжує надавати допомогу своїм випускникам, які у лавах ЗСУ. Наразі звернувся випускник, військовослужбовець танкової роти 3БрОП НГУ «Спартан» Потреба: 4 розкладних ліжок НАТО для облаштування позицій Кожна гривня важлива! 🎯Ціль: 15 000.00 ₴ 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/5GzNnABHXb 💳Номер картки банки 5375 4112 2234 3902 Канал звітів @reportgroupzbir

ясно...
ясно...

Я зараз грав в майн і в грі увімкнулася ця композиція: https://youtu.be/Mj6jF7I2s10?si=efx23cNq6mtZQVkT і я клянуся, я чую в ній якісь голоси починаючи з другої половини пісні. Я пошукав в інтернеті на наявність "однодумців" з такою самою історією, але нічого не знайшов. Всі кажуть, що просто класна музика від c418...

через 20 хв запущу стрімчик🎧

Я намалював кота. Це можна вважати за фурі?
Я намалював кота. Це можна вважати за фурі?

Дякую❤️😇
Дякую❤️😇

Думав сьогодні пострімити, але щось мене морозить. Це через видалення зубів 100%. + Я дуже запух.... Надіюсь завтра буду себе краще почувати, одягну маску якусь, щоб ви скрінів не наробили і можна буде стрімити;)

Жарти жартами, але відколи в якості білборду гравці на сервері почали використовувати обсидіан - протест проти видалення джун
Жарти жартами, але відколи в якості білборду гравці на сервері почали використовувати обсидіан - протест проти видалення джунглів перестав бути мирним і я можу застосовувати силу для його приборкання