fa
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

رفتن به کانال در Telegram
2 436
مشترکین
+224 ساعت
-17 روز
+630 روز
آرشیو پست ها
🤯🤯🤯🫨🫨🫨🤕🤕🤕 (😁) Взяв з коментарів під останнім відео)
🤯🤯🤯🫨🫨🫨🤕🤕🤕 (😁) Взяв з коментарів під останнім відео)

Також його можна прочитати тут: https://t.me/comic_my

photo content
+8

Капець😍 цілі три частини коміксу з Ґедзем🌚 і не тільки🌝 Першу частину (насправді вона друга) я вже колись публікував тут,
+9
Капець😍 цілі три частини коміксу з Ґедзем🌚 і не тільки🌝 Першу частину (насправді вона друга) я вже колись публікував тут, а зараз вийшли ще дві👄 До речі, 100%, що берегиня і є тим чаклуном в мантії 🌚🌝 А ви як думаєте?) Авторка цього коміксу: https://instagram.com/sonko_lena?igshid=MGNiNDI5ZTU=

Як вам ідея замінити в збірці метод створення порталу в твайлайт: замість діаманту потрібно буде кинути в воду зірку незеру. Це забалансить твайлайт в цілому, бо зараз з нього можна отримати забагато профіту на ранніх етапах гри. Казуали, що скажете?

Додаю ще пояснення стосовно роботи модифікації: Не вийде просто додати якийсь скін. Мод має бібліотеку окремих текстур (окремо волосся, окремо очі, окремо одяг, окремо шкіра) і він їх рандомно збирає до купи утворюючи унікальний вигляд кожного селянина. Тому треба цю кожну окрему частину текстур перемальовувати окремо.

Але думаю, що погодитесь зі мною, що оце виглядає, як лялька якась) Нічого не маю проти аніме, але мотиви збірки мають наштов
Але думаю, що погодитесь зі мною, що оце виглядає, як лялька якась) Нічого не маю проти аніме, але мотиви збірки мають наштовхувати на інші емоції. От якщо збирати якусь класичну фентезі збірку, то можна залишити такий казковий стиль, але Soft Wind шукає і звертається саме до коріння майнкрафту, надихаючись унікальним стилем цієї пісочниці🤓

Мабуть ще видалю на всіх варіантах зачісок другий шар текстур, щоб вони були пласкими, на манер зачіски Алекс. Також додам бі
Мабуть ще видалю на всіх варіантах зачісок другий шар текстур, щоб вони були пласкими, на манер зачіски Алекс. Також додам більше варіантів одежі в ванільному стилі для селян (одежа Стіва, але в кольорах одежі віледжерів, одежа, як на скіні Нотча і т.д.)

В коментах писали про те, що треба темношкірий скін. Це буквально він і є. Але є і темніші варіанти шкіри, лише вони будуть в пустелях і саванах зустрічатися найчастіше (це так прописано в самому моді)

Хочу нагадати, що я не школяр і не зосереджуюся на аудиторії школярів, я просто роблю щось, що мені подобається. Виходячи з вищесказаного, я буду банити і видаляти, все що пов'язане з нацизмом, расизмом, мізогінією і т.д. Якщо ви поціновувач подібного лайн.. контенту, то це вам до інших діячів в коментарі, не до мене. Або стримуєте свої неконтрольовані позиви до подібного, або стримуєте себе від написання коментарів взагалі😉

Ось чоловічі варіанти (над ними треба ще трохи більше попрацювати. перемалювати шкіру, наприклад)
+1
Ось чоловічі варіанти (над ними треба ще трохи більше попрацювати. перемалювати шкіру, наприклад)

Ще приклад
Ще приклад

До і після
+1
До і після

Треба ваша підказка: перемальовую зараз селян в збірці, так-би мовити, роблю їх не такими "анімешними" на вигляд. Переробив всім очі, зробив на манер Стіва і Алекс, змінюю зараз одежу (на стандартну селянську) і волосся. Це все, щоб селяни краще вписувалися в гру. Але думаю, може просто знести мод на селян? Щоб були ванільні носачі, з якими не можна взаємодіяти. В самому моді є опція, яка дозволяє вимкнути новий вигляд віледжерів, зробивши їх знов сквідвардами, при цьому залишивши можливість з ними комунікувати. Але чи треба ця можливість, якщо вони всі будуть виглядати однаково?

Дякую звісно) але, цей во..
Дякую звісно) але, цей во..

Скоро буде щось дуже цікаве для всіх гравців Чумацького Шляху https://discord.gg/VVkEAf8s6m

До речі, я продовжив далі набридати підтримці майкрософт і в кінцевому результаті ми зійшлися на тому, що в них недостатньо доказів, щоб вважати, що акаунт, який в мене викрали був моїм. Типу "ми бачимо цей акаунт, бачимо, що він був викрадений, а пошта до якої він був прив'язаний - змінена. Але ти доведи") це як в математиці: -Що ви бачите перед собою? -Трикутник -А ви доведіть, що це трикутник)

Оновлення стану: ПК працює, вінда стоїть) тьфу-тьфу) Ще треба розібратися з дечим, але в цілому, все гаразд) Дякую всім, хто допомагав з відновленням) ви круті)

Як виявилося, в мене є точка відновлення за 08.06 зараз чекаю, може станеться чудо і все відновиться. А тим часом мені відпис
Як виявилося, в мене є точка відновлення за 08.06 зараз чекаю, може станеться чудо і все відновиться. А тим часом мені відписали з моджангу, я звернувся до них з проханням відновити мій майнкрафт акаунт. І знаєте, що? Вони мені тупо порадили знову подзвонити і говорити з автовідповідачем Майкрософт, бо вони більше не відповідальні за акаунти 🙃 Як же я #@₴&*# люблю бюрократію...

Прибрав одну плашку оперативки (ту, яка не відображалася) і ПК увімкнувся, хоч і з синім екраном
Прибрав одну плашку оперативки (ту, яка не відображалася) і ПК увімкнувся, хоч і з синім екраном