Артур Selfdotcom
رفتن به کانال در Telegram
2 435
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
+17 روز
+730 روز
آرشیو پست ها
2 434
Ну скрін воно реально стиснуло, як прокажене якесь...
Тим не менш, приємного перегляду:)
https://youtu.be/lPHU0VgV-2Y
2 434
Я встиг залити серію на Ютуб, якраз перед вимкненням електрики!) але я не встиг зробити прев'ю... А з того що ютуб рекомендує, типу скріни з відео, там найшакальніші зображення зроблені людством в цілому. Але ок, оберу якесь рандомне, потім зроблю нормальну картинку, коли дадуть світло:)
2 434
Сьогодні АрканоТехніки НЕ буде. Не встигну домонтувати до вимкнення електрики. Там просто багато хронометражу вийшло, бо ми запросили гостя, а з гостями воно завжди так виходить :D А от завтра, от завтра! вже все буде)
2 434
Міґель дропнув відео з сервера!😲
Насправді так цікаво послухати)) особливо коли в відео згадуються кріпери, Мигаль їх описує точно так, як до кріперів ставились паніше, коли ще більшість гравців не мали крутих скілів гри і кожен моб був міні-випробовуванням (особливо кріпери)
Осьо саме відео: https://youtu.be/4rMirWjmzfg
2 434
Не робіть підходи з закритими очима коли тренуєтесь... Коли очі закриті, мозок чогось думає: "та пофік можна відключитись, впасти і спати🧠"...
Щойно перевірено на собі (не вперше🦴👍)
2 434
Я з'їв два морозива, покачався і готовий до стрімчика 😈
Через пів години чекаю всіх на Hard Wind =)
2 434
Отже, вчора відбувся запуск серверу Hard Wind!
Сказати, що я щасливий - це нічого не сказати :)
На старт залетіло дуже багато людей, а це в свою чергу додає неймовірної мотивації продовжувати роботу над сервером і покращувати його.
Я навіть, якщо чесно, збився з рахунку скільки часу я з Андрійком працюємо над Легким Вітром... Більше пів року точно. Тому це просто неймовірно приємно бачити, що результат наших старань приносить радість такій великій кількості людей ❤️
Дякую всім хто вже придбав прохід на сервер і хочу сказати всім хто вагається: Не вагайтесь))) Звісно перший час можуть бути різні складності, як технічні так і ті, що пов'язані з непередбачуваними обставинами і людським фактором, але все пофікситься, налагодиться і буде коузі :)
Ще нагадую, що весь цей місяць діє знижка на покупку прохідки на сервер, яка зараз коштує 100 грн. Вже через місяць ціна буде збільшена до 200 грн, але якщо цього місяця ви придбаєте прохід на багато місяців вперед (навіть якщо на два), то їх ціна для вас становитиме ті самі 100 грн :)
2 434
Ойой, це вже кілька днів я не відкривав донателло, а тут донатик від Флау🥹 дякую велике за 26 долярчиків ❤️❤️❤️
До речі, зараз вже підрубаю стрім)
2 434
Все, вже можна проходити реєстрацію, оплачувати прохід і завантажувати лаунчер!!!
Більше інфи в дс у вкладці "як-приєднатися-до-серверу" : https://discord.gg/aw2Pc9W8
Нагадую, що старт о 19:00 :)
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
