fa
Feedback
Че там у Дэнчика⁉️

Че там у Дэнчика⁉️

رفتن به کانال در Telegram

Не переходит в телегу?🥹 ↗️ Нажми на ➡️ ••• ➡️ Открыть в браузере Либо в поиск телеги 👉 Че там у Дэнчика Правила группы: https://t.me/U_Operatora/3041 Почта для сотрудничества: denis.pavelkovskii@yandex.com

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Че там у Дэнчика⁉️

کانال Че там у Дэнчика⁉️ (@u_operatora) در بخش زبانی روسی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 33 291 مشترک است و جایگاه 1 204 را در دسته وبلاگ‌ها و رتبه 19 521 را در منطقه روسيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 33 291 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 22 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 1 997 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -18 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 30.22% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 14.80% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 10 064 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 4 929 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 442 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند видос, акк, даника, денчик, димана تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Не переходит в телегу?🥹 ↗️ Нажми на ➡️ ••• ➡️ Открыть в браузере Либо в поиск телеги 👉 Че там у Дэнчика Правила группы: https://t.me/U_Operatora/3041 Почта для сотрудничества: denis.pavelkovskii@yandex.com

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 23 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته وبلاگ‌ها تبدیل کرده‌اند.

33 291
مشترکین
-1824 ساعت
+87 روز
+1 99730 روز
آرشیو پست ها
А вы такое ожидали?))

Этой коллаборации НИКТО не ожидал😅😅😅 Командой поснимали тик-токи, повайбили, смеялись так, что щёки болели потом😂 Руслану
Этой коллаборации НИКТО не ожидал😅😅😅 Командой поснимали тик-токи, повайбили, смеялись так, что щёки болели потом😂 Руслану (его, кстати, так зовут) супер респект! Смешной парень, который за юмор и движ. А сейчас я занимаюсь съемками, которые вы так ждёте!

Ночное безумие

Всем доброго утречка ❤️ Как вам такой вид Володи?
Всем доброго утречка ❤️ Как вам такой вид Володи?

Для тех, кто не следит за моим ТТ 😅

Repost from Бородач
پیام ویدیو00:45

Repost from Бородач
پیام ویدیو00:33

پیام ویدیو00:58

پیام ویدیو01:00

پیام ویدیو00:59

پیام ویدیو01:00

Вова на связи, все отлично 💪
Вова на связи, все отлично 💪

پیام ویدیو01:00

Что мне скидывает Викуся в рабочее время 😂
Что мне скидывает Викуся в рабочее время 😂

پیام ویدیو00:46

Ура, получилось походу)

Вы будете первыми! С этого видоса зарождается ЛЕГЕНДА. Кто в танке - это видео про события ДО поездки в Смоленск с Кирюхой и движняком с Вовой. Предыстория, как я купил эту бричку, которую, кстати, назвал ВОЛОДЕЙ. И еще момент, видео из Смоленска будут в вертикальном формате, а уже позже в горизонте 🚥

Мда, ТГ так замедлили, что фиг сюда видео сгрузишь. Я в шоке конечно…

Ну что, интересно видео с е32 увидеть? Как оно было еще до приезда Кири в Смоленск.
Anonymous voting