fa
Feedback
Че там у Дэнчика⁉️

Че там у Дэнчика⁉️

رفتن به کانال در Telegram

Не переходит в телегу?🥹 ↗️ Нажми на ➡️ ••• ➡️ Открыть в браузере Либо в поиск телеги 👉 Че там у Дэнчика Правила группы: https://t.me/U_Operatora/3041 Почта для сотрудничества: denis.pavelkovskii@yandex.com

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Че там у Дэнчика⁉️

کانال Че там у Дэнчика⁉️ (@u_operatora) در بخش زبانی روسی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 33 318 مشترک است و جایگاه 1 204 را در دسته وبلاگ‌ها و رتبه 19 537 را در منطقه روسيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 33 318 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 20 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 3 452 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -5 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 31.13% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 15.52% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 10 369 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 5 169 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 480 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند видос, акк, даника, денчик, димана تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Не переходит в телегу?🥹 ↗️ Нажми на ➡️ ••• ➡️ Открыть в браузере Либо в поиск телеги 👉 Че там у Дэнчика Правила группы: https://t.me/U_Operatora/3041 Почта для сотрудничества: denis.pavelkovskii@yandex.com

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 21 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته وبلاگ‌ها تبدیل کرده‌اند.

33 318
مشترکین
-524 ساعت
-337 روز
+3 45230 روز
آرشیو پست ها
photo content
+2

Я думаю вы сейчас удивитесь, скину фотки, потом расскажу

Стиль? 🚘
Стиль? 🚘

Узнали колобка на видосе ? 😂

Когда же бабки будут? 🤔

پیام ویدیو00:04

На 2000 подписчиков он обещал меня покатать на Харлее 🏍️ Я бы видосик на эту тему запилил 😅

Кстати, если кто не знал, у Шади тоже КАНАЛИЩЕ имеется 😌⬆️

Дублирую) сорян, что поздно. Работа есть работа 💪

Когда попросили собрать лайт вариант для съемки 🎥
Когда попросили собрать лайт вариант для съемки 🎥

پیام ویدیو00:31

Спросите у ЛИЗЫ за вафли, не привезли в итоге 😡

پیام ویدیو00:08

پیام ویدیو00:43

پیام ویدیو00:42

Тип вот я дропнул видос и вы все можете его там глянуть? Или лучше тут перевыкладывать? Хочется понять достаточно ли ссылки и
Тип вот я дропнул видос и вы все можете его там глянуть? Или лучше тут перевыкладывать? Хочется понять достаточно ли ссылки или лучше полностью его тут дропать.

Важный вопросик. Вас все таки 20к человек. Где удобнее смотреть коротки видосики?
Anonymous voting

С добрым вкусным утром, сегодня у нас Международный день вафель (International Waffle Day / Våffeldagen) Особенно его любят в
С добрым вкусным утром, сегодня у нас Международный день вафель (International Waffle Day / Våffeldagen) Особенно его любят в Швеции, но отмечают везде. Доставай вафельницу, пеки сладкие, солёные, с мороженым, ягодами, шоколадом 😋 У меня вафельницы нет, но вафлю сегодня куплю! Ам ам ам мистер фиш. У нас есть мемы, связанные с вафлями? 🤔

Кто-то нас снимает 😅
Кто-то нас снимает 😅

پیام ویدیو00:32