fa
Feedback
Че там у Дэнчика⁉️

Че там у Дэнчика⁉️

رفتن به کانال در Telegram

Не переходит в телегу?🥹 ↗️ Нажми на ➡️ ••• ➡️ Открыть в браузере Либо в поиск телеги 👉 Че там у Дэнчика Правила группы: https://t.me/U_Operatora/3041 Почта для сотрудничества: denis.pavelkovskii@yandex.com

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Че там у Дэнчика⁉️

کانال Че там у Дэнчика⁉️ (@u_operatora) در بخش زبانی روسی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 33 318 مشترک است و جایگاه 1 204 را در دسته وبلاگ‌ها و رتبه 19 537 را در منطقه روسيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 33 318 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 20 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 3 452 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -5 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 31.13% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 15.52% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 10 369 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 5 169 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 480 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند видос, акк, даника, денчик, димана تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Не переходит в телегу?🥹 ↗️ Нажми на ➡️ ••• ➡️ Открыть в браузере Либо в поиск телеги 👉 Че там у Дэнчика Правила группы: https://t.me/U_Operatora/3041 Почта для сотрудничества: denis.pavelkovskii@yandex.com

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 21 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته وبلاگ‌ها تبدیل کرده‌اند.

33 318
مشترکین
-524 ساعت
-337 روز
+3 45230 روز
آرشیو پست ها
Залипаем вместе

А какой ваш любимый год?)

Мое идеальное комбо автомобилей, + пометка для водителей красных бмв 😂😂
+1
Мое идеальное комбо автомобилей, + пометка для водителей красных бмв 😂😂

Обещал видос с е34❤️ Спасибо Роме за монтаж, спустя 10+правок мы смогли сделать это. Снято на dji action 5, всем любви.

С добрым днем товарищи. Есть новости по ТТ. Пока они выглядят так, но ничего не решается. Видео, пока, не выкладываю.
С добрым днем товарищи. Есть новости по ТТ. Пока они выглядят так, но ничего не решается. Видео, пока, не выкладываю.

Пришел ответ на почту от TT, говнюки дают мне шанс.
Пришел ответ на почту от TT, говнюки дают мне шанс.

Я не мог с вами не поделиться. Акк в ТТ походу все… так что буду открывать новый через неделю 🥲 Угараем с Лехой хотяб так 🔥

Ммммм 🙏❤️
Ммммм 🙏❤️

Вот такая история, на 3ем фото момент, котрый никаким образом исправить не могу..
+2
Вот такая история, на 3ем фото момент, котрый никаким образом исправить не могу..

Так ребят, извините что меня нет сейчас в сети. Оч много работы. + тик ток решил меня «подлюбить» и сделал так, что «аккаунт не рекомендуется». Уже перепробовал все возможные варианты - увы и ах. Посмотрим что будет через пару дней.

Сегодня слишком много хороших новостей ;)
Сегодня слишком много хороших новостей ;)

Кто уже пошел на взрыд?)

Ну что, погнали смотреть) это чет невероятное РОЛИК!!!
Ну что, погнали смотреть) это чет невероятное РОЛИК!!!

⬆️🙏

На волне Димы и Клавы ❤️
На волне Димы и Клавы ❤️

پیام ویدیو00:15

Завтра доедем до финальной точки и надеюсь появится интернет ❤️

پیام ویدیو00:05