fa
Feedback
Code 17

Code 17

رفتن به کانال در Telegram

Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија ✉️ t.me/code17tv?direct

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Code 17

کانال Code 17 (@code17tv) در بخش زبانی صربی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 18 664 مشترک است و جایگاه 12 206 را در دسته اخبار و رسانه‌ها و رتبه 31 را در منطقه صربيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 18 664 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 23 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -235 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -4 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 26.05% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 15.18% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 4 863 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 833 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 158 است.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија ✉️ t.me/code17tv?direct

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 24 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته اخبار و رسانه‌ها تبدیل کرده‌اند.

18 664
مشترکین
-424 ساعت
-617 روز
-23530 روز
آرشیو پست ها
Code 17
18 661
Repost from N/a

Code 17
18 661
Repost from N/a
🇷🇸❗️Нинослав Ранђеловић, о трагедији на Косову и Метохији, о проблему документовања и сведочењу стања Православних порушених светиња као и о цензури приликом гостовања уживо у емисији "ТВ Храм".
"Ја се још једном извињавам што сам прекршио ауторска права али чињеница је да је преко 7000 људи за дан ипо, колико је снимак трајао на Јутјуб каналу и стотине коментара, заиста су ме охрабрили и само због тога желим да ову сада објаву поставим на канал и да наставим ову борбу јер мој основни циљ је да инспиришем народ да помогну ове моје напоре да се овај документ комплетног стања наше културне баштине евидентира и прикаже светској јавности... Ја се искрено надам да ће број људи који показују интерес за ову тему расти, да ће се квалитетни притисак и инсистирање на ову тему фокусирати јер ово нема везе са никаквим политичким решењима Косова и Метохије, овде није реч о статусу Косова као региона, овде је реч о престанку антицивилизацијског злочина, о могућности да се ове наше светиње детектују, евентуално обнове...."
👇 Цео снимак👇 https://youtu.be/vPRaD8l4LkQ?si=A1rPSZtci7kiH0wJ *У коментару се налази цензурисани видео од стране "ТВ Храм". Српски Штит Инфо

Code 17
18 661
🌈Брнаба једина из власти гласала да у дневни ред уђе предлог закона о "грађанском партнерству", илити о хомосексуалним брако
🌈Брнаба једина из власти гласала да у дневни ред уђе предлог закона о "грађанском партнерству", илити о хомосексуалним браковима, који је предложила Зелено-лева коалиција. Али иако је лезбејка, није притиснула 🔔звонце за овце, иначе би сви из власти гласали ЗА. 🐏🐑🐑🐑🐑 🏳️‍🌈За је гласао и Мика Алексић, и ђиласовци и значајан број проевропских посланика који су су били присутни у сали.

Code 17
18 661
⬆️

Code 17
18 661
🦜 Увек исти образац: Ненадлежни нешто одлучи и саопшти, а онда надлежне установе то папагајски понављају. t.me/code17tv
🦜 Увек исти образац: Ненадлежни нешто одлучи и саопшти, а онда надлежне установе то папагајски понављају. t.me/code17tv

Code 17
18 661
Repost from Евроазија
Мајстор манипулације... У понедељак или уторак добићемо одговор на понуду коју сам дао Американцима, а коју неће моћи да одби
+2
Мајстор манипулације... У понедељак или уторак добићемо одговор на понуду коју сам дао Американцима, а коју неће моћи да одбију... Дође и уторак...тешке вести, ако не добијемо лиценцу...али не брините грађани, ви нећете трпети, ја ћу за вас опет да подметнем леђа.... Знам решење, али ћу коначну одлуку да вам саопштим за 50 дана...а до тада будите сигурни десиће се чудо! Хоћемо да купимо НИС, нећемо да национализујемо... али стрпите се имамо још 50 дана! Питања за АВ: ⚫️Да ли је сигуран да ће проблем бити решен ако Руси и пристану да продају НИС Србији? ⚫️Шта ће бити ако САД каже морате да национализујете, јер понижавање Русије нема смисла ако им се плати? ⚫️На крају, зашто не саопштиш народу да НИС треба да иде у руке неког инвестиционог фонда који случајно има седиште у САД ?! Имамо 50 дана на располагању да добијемо одговоре... Надамо се да му неће пасти напамет да понуди званично de jure признање тзв. Косова, пошто је de facto то већ урадио!!! |📚Канал|✏️Чет|🔝Појачај| | @evroaz| @evroazp |

Code 17
18 661
Из целокупне данашње Вучићеве „јадиковке“ стиче се утисак да он само покушава да пронађе начин да отме НИС од Руса, док је све друго застрашивање јавности како би се оправдала отимачина за рачун Американаца. НИС је у власништву Гаспрома и не постоји ниједан оправдан разлог да се руско власништво одузима. Ко не жели да сипа гориво на НИС-овој пумпи, може то да учини на било којој другој. Ако је проблем Рафинерија, могла је држава Србија за све ово време изградити другу, у свом власништву, уместо што се расипају милијарде на „Експо“, „Национални стадион“, рушење Генералштаба, давање повластица страним фирмама, градњу по вишеструко увећаним ценама и слично. Онако како се AV „побринуо“ за решавање питања Косова и Метохије, тако се сада „брине“ за НИС — лажући свој народ, обмањујући Русију и распродајући националне интересе како би купио подршку вашингтонске и бриселске олигархије за свој останак на власти. Штеточинско и противуставно поступање Вучићевог режима прети да доведе Србију у стање потпуне неоколонијалне зависности од западњачких поробљивача. То се може прекратити једино здруженим напорима родољубивих друштвених и политичких чинилаца.

Code 17
18 661
🔴☄️Радници Зијина су нам послали захтев да преко нас објавимо шокантне и забрињавајуће податке. Наиме, одређени број радника
+2
🔴☄️Радници Зијина су нам послали захтев да преко нас објавимо шокантне и забрињавајуће податке. Наиме, одређени број радника је самостално урадио анализе крви на тешке метале и утврђено је да су концентрације олова девет пута веће од дозвољене. Осим олова, код појединаца су детектоване и повишене вредности арсена. Према информацијама до којих смо дошли од запослених, међу радницима у производњи (око 200 људи) спроведена су тестирања на тешке метале – незванично, мимо компаније. Резултати су шокантни. Наводи се да је око 70 радника тренутно на боловању, а део њих је хоспитализован у болници у Бору. Истовремено, радници пријављују хроничан умор, бол у костима и мишићима, повраћање, цурење крви из носа, вртоглавице и метални укус у устима. Радници тврде да их фабрика застрашује и одвраћа од одласка лекару, те се, између осталог, из тог разлога обраћају нама. Ово тровање радника представља озбиљан преступ и угрожавање јавног здравља. Радници из Бора нису потрошна роба. 📱Еко стража Српска Спарта Инфо

Code 17
18 661
🎯Такође, одбијен је и предлог да у дневни ред уђе предлог измена закона о избору посланика, који је предложила Ми снага народа, а који предвиђа увођење камера на изборима.📹 🎪Ту се десио и скандал да Брнаба није дала реч представнику предлагача Бориславу Антонијевићу да образложи зашто жели да овај предлог уђе у дневни ред.

Code 17
18 661
🎯Усташе из СНС-а и СПС-а🎯 📜Управо је одбијен предлог да се на дневни ред Скупштине стави Декларација о геноциду НДХ над Србима, Јеврејима и Ромима који су предложили посланици Ми снага народа и Нови ДСС - ПОКС. 💩Владајућа већина одбила је овај предлог, показујући тиме ко су праве усташе.

Code 17
18 661
Repost from БУНКЕР
🇷🇸🇺🇸🇷🇺 Вучић: Уколико се за 50 дана не нађе купац, увешћемо своју управу "Мој предлог је био да им дамо још 50 дана да се пронађе нови инвеститор, односно нови купац за НИС, после тога - ни тада нећемо да национализујемо, већ да уведемо своју управу и дамо највишу цену руским пријатељима", рекао је Вучић. Шансе за продужење лиценце су сад 50/50 после моје јавне молбе да САД продуже лиценцу, изјавио је Вучић. t.me/BunkerSrb

Code 17
18 661
СВЕ СТРАНЕ ФИРМЕ КОЈЕ ДОЂУ ДА ИНВЕСТИРАЈУ У СРБИЈУ ДОБИЈУ БЕСПЛАТНО ЗЕМЉИШТЕ ИНФРАСТРУКТУРУ 24 МЕСЕЦА ПЛАЋЕН ДОПРИНОСЕ ЗА РАДНИКЕ И ЈОШ 100 ПОГОДНОСТИ!!! И ОНДА, СЕ ЈОШ ПОКУПЕ И ОДУ НЕ ПЛАТЕ НИ ПОРЕЗ !!!! ШТА, СУ ОД ТОГА ДОБИЛИ РУСИ У НИС-У??? АЈДЕ БОТОВИ ДОМАЋИ ЗАДАТАК!!!??? ,, КАЈЗЕР СОЗЕ,,

Code 17
18 661
Очекивано, Вучић и његови погани полтрони лагали су када су говорили да би Србија тобоже хтела да откупи Газпромов удео у НИС-у али ето ”Руси неће да га продају нама”. По уговору о купопродаји НИС-а, наиме, Руси не смеју да продају свој удео трећој страни а да га претходно и под истим условима не понуде Србији. Нису у обавези да продају. То им намеће напредњачки режим, у дослуху са својим америчким покровитељима, а то Русе ништа не обавезује. Али, ако су већ одлучили да продају свој удео - што је ”решење” због кога ће Србија трпети дугорочне тешкоће на многим нивоима - онда су дужни да га понуде Србији. Вучић на то данас изјављује да та могућност отпада ”зато што ће Руси рећи – није ово добровољна, већ принудна продаја, дајте нам бар могућност да продамо коме хоћемо”. Ово је провидна и плиткоумна манипулација, ево и због чега: 1. Да је Вучићу стало до тога шта ће Руси рећи, не би ни дошло до њиховог протеривања из НИС-а, јер они нису ни хтели да продају свој део. Србија под Вучићем је, међутим, пристала на то да сав свој суверенитет препусти каубојима и да беспоговорно служи њиховим интересима, па је стога протерала Газпром. Дакле, Вучићу нимало није стало до тога шта ће Руси рећи. 2. У нормалним условима, јесте, Руси би заиста могли да на каквој арбитражи одбране право да не понуде свој удео Србији, управо на основу тога што је Србија учесник у непријатељском преузимању компаније. Када највиши представници извршне власти недељама као под беснилом понављају да НИС не може да ради - што је тачно само и једино уколико држава Србија не предузме мере заштите свог тржишта и своје компаније, односно пристане да саучествује у спровођењу америчких казнених мера према НИСу - онда је очигледно реч о непријатељском преузимању и то би аутоматски ослободило Газпром обавеза из уговора. Али, данашње време је све само не нормално. Све међународне арбитраже су под утицајем Запада и већ небројено пута су протеклих година доказале да су спремне да крше најосновнија власничка права руских привредних субјеката. Када би хтела да, позивајући се на одредбу из уговора, преотме руски удео за себе, Србију у томе не би спречавао нико до наших западних ”пријатеља” и ”партнера”. Да будемо, дакле, начисто: протеривање Руса из НИСа није изазвано америчким санкцијама, него Вучићевим обавезивањем од пре пет година (илити, пре него што је Бајденова администрација увела санције) да ће ”диверсификовати” набавку енергената. При чему, наравно, ”диверсификација” подразумева успостављање потпуног америчког монопола на одлучивање у тој области. Кад су већ загосподарили у свему осталом што чини једну државу, шта им је тешко да Србији одузму и те последње трагове вајног суверенитета. Још нетачније је да Србија протерује Русе из НИС-а наводно зарад ”српских интереса”. То је најчешћа поштапалица напредњачких малоумника: они, који су погазили сваки и један српски интерес за ових 13 година своје изопачене владавине, тртљају о српским интересима као да им је заиста стало до њих или као да би уопште па могли да их препознају, некмоли остваре. Да макар једним делом свести воде рачуна о српским интересима, преузели би руски удео из НИС-а у име државе Србије. Али не, то им никада није био циљ. Од првог тренутка Вучић покушава да руско власништво над НИС-ом замени власништвом неке друге државе или пак наднационалне корпорације. Вучићев режим не води рачуна о српским интересима. Није то радио ни када је велеиздајнички препуштао Север КиМ окупаторима и терористима, а не ради то ни данас, када из Србије убрзано протерује једину светску силу уз коју смо могли да остварујемо своје националне интересе. И зато нема места чуђењу, јер Вучић никада и није одступао од свог бескрајног штеточинства. Изненађује само ћутање толиких ”бораца против режима”. Или можда ни то не треба да чуди. Миодраг Зарковић t.me/code17tv

Code 17
18 661
Призренски богослови песмом су увеличали славу Манастира Високи Дечани. Српска Спарта Инфо

Code 17
18 661
ОНИ СЕ ПОЛАКО ЗАГРЕВАЈУ ЗА ДЕЦЕМБАР, КАДА КРЕЋУ У ОПШТИ НАПАД ПОЈАЧАНИ УКРАЈИНСКИМ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛИМА ТРЕНУТНО,, КУВАЈУ ЖАБУ,,
+2
ОНИ СЕ ПОЛАКО ЗАГРЕВАЈУ ЗА ДЕЦЕМБАР, КАДА КРЕЋУ У ОПШТИ НАПАД ПОЈАЧАНИ УКРАЈИНСКИМ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛИМА ТРЕНУТНО,, КУВАЈУ ЖАБУ,, И ОПИПАВАЈУ ПУЛС ЈАВНОГ МЊЕЊА!!! ,, КАЈЗЕР СОЗЕ,,

Code 17
18 661
photo content

Code 17
18 661
⛽️ Марко Ђурић је члан Тима за енергетску стабилност. Шта би могло поћи по злу? t.me/code17tv
⛽️ Марко Ђурић је члан Тима за енергетску стабилност. Шта би могло поћи по злу? t.me/code17tv

Code 17
18 661
+1
☦️Син краља Милутина и отац цара Душана. По наређењу необавештеног оца био ослепљен, а по наређењу лакомисленог сина био у старости удављен. При ослепљењу јавио му се св. Никола у храму на Овчем пољу, и показао му његове очи рекавши: „Стефане, не бој се, ево твојих очију на моме длану, у своје време ја ћу ти их вратити”. Пет година провео у Цариграду као заточеник у манастиру Сведржитеља (Пантократора). Својом мудрошћу и подвигом, кротошћу и благочешћем, трпељивошћу и благодушношћу превасходио је Стефан не само све монахе у манастиру него и сав Цариград. Када се наврши 5 година јави му се опет св. Никола и рече му: „дошао сам да испуним своје обећање”. И осени слепог краља крсним знамењем, и краљ прогледа. Из благодарности Богу саградио храм Дечански, једно од ретко дивних дела византијске уметности и један од најзнаменитијих споменика негдашњег српског благочешћа. Св. краљ Стефан са св. Савом и св. кнезом Лазаром чини једну прекрасну триаду од светости, благородства и самопожртвовања, које је народ српски дао. Као мученик проживео свој земни век, и као мученик скончао 1336. год. примивши венац бесмртне славе од Сведржитеља, коме је верно послужиo. ☦️🕯️Нека је на здравље и спасење празник велико Светог српског краља Стефана Дечанског!🕊️ Како си силан, свети Стефане, Пред поднебесјем и пред људима, Кад Ти и светом задају ране, Како си велик пред Небесима. И у вјечности сличан јагњету Што незлобиво над свјетом рида, Праштајућ себе својем дјетету И оцу радост очињег вида. Кропећи сина и оца, џелате, Сузом што празним дупљама блиста, И прогледавши... само да схвате Што значи тврда вјера у Христа. Судби изгнаног раба свикао, Страдалном роду луч, ево држиш, И очи свете у фреску уткао Да им к`о прозор у небо служиш. И да им кроз њих Васкрс осване Кад ослободе свете Дечане. 🙏 ☦️СЛАВА БОГУ! СРЕЋАН ПРАЗНИК СВИМА!🕊️ Славарима срећна крсна слава на многаја љета у здрављу и духовној радости славили🙏 🕊️Свети, благоверни краљу Стефане, моли Бога за нас!🙏 Српска Спарта Инфо

Code 17
18 661
✝️🥀🕊️Светом Мрати -Стефан Дечански Свако своју славу има, тако ти је међ Србима. Мени моја закуца на врата, моја крсна слав
✝️🥀🕊️Светом Мрати -Стефан Дечански Свако своју славу има, тако ти је међ Србима. Мени моја закуца на врата, моја крсна слава Свети Мрата. Он ми дође прије ладне зиме, а имам је славити са киме. Ту је колач, свећа и кандило, као што је од вајкада било. Ни у време турске империје, Србин славе одреко се није, пријатељи,кумови, комшије, на столу је и иће и пиће, слави ова кућа и славиће. Док је мене, поколења мога, славићемо свеца Дечанскога. 📝Василије од Семберије Српска Спарта Инфо

Code 17
18 661
aoj turci pa šta je sporno.. pa stvarno ga je rasporio od učkura do grla
aoj turci pa šta je sporno.. pa stvarno ga je rasporio od učkura do grla