fa
Feedback
Code 17

Code 17

رفتن به کانال در Telegram

Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија ✉️ t.me/code17tv?direct

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Code 17

کانال Code 17 (@code17tv) در بخش زبانی صربی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 18 667 مشترک است و جایگاه 12 203 را در دسته اخبار و رسانه‌ها و رتبه 31 را در منطقه صربيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 18 667 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 23 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -235 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -4 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 26.05% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 15.18% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 4 863 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 833 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 158 است.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија ✉️ t.me/code17tv?direct

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 24 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته اخبار و رسانه‌ها تبدیل کرده‌اند.

18 667
مشترکین
-424 ساعت
-617 روز
-23530 روز
آرشیو پست ها
Code 17
18 667
💣НОВО гласање о Декларацији о геноциду у НДХ над Србима, Јеврејима и Ромима Овога пута 26 гласова ЗА, што је дупло у односу
💣НОВО гласање о Декларацији о геноциду у НДХ над Србима, Јеврејима и Ромима Овога пута 26 гласова ЗА, што је дупло у односу на прошли пут. Раније је четворо, овога пута деветоро из власти гласало ЗА. А од опозиције су се овог пута придружили посланици Мике Алексића и један Поношев. Стандардно, ЗА су гласали обе фракције МИ. Ипак, и даље је катастрофално да је већина проевропске власти и већина проевропске опозиције против да се Декларација стави на дневни ред! 💩

Code 17
18 667
Вучић: Кампања против Генералштаба прешла је у кампању подршке блокадерском хаосу, против људи који су одговорни и озбиљно об
Вучић:
Кампања против Генералштаба прешла је у кампању подршке блокадерском хаосу, против људи који су одговорни и озбиљно обављали свој посао, јер је потребно све оцрнити, потребно је све уништити - што горе, да би њима било боље. Разорити Србију, оставити је без инвеститора, оставити је без струје, оставити је без плата, спроводити генералне штрајкове и све друго, како би Србија нестала са мапе успешних земаља“
Он данас не распродаје само земљиште и зграде, већ и сећање. Док се српски народ грчевито бори да сачува успомену на агресију из 1999. године — бомбе, патњу и жртве које никада нису добиле правду — Вучић и ова власт желе да то сећање избришу и исполирају до непрепознатљивости. Споменик једној агресији која никада није одобрена у Савету безбедности сада постаје роба за исте оне који су је спровели, само да би се власт шлихтала и додворила. Његова изјава нема никакве везе са ненасиљем. Напротив, више личи на отворену претњу и уцену: или ћете ћутати, или ћете бити проглашени рушиоцима државе. То је покушај да се ућуткају сви који желе да Генералштаб остане место сећања, а не валута политичке трговине. Историја се не продаје, а памћење народа се не сме гушити да би један човек дошао до свог циља. https://t.me/politickidosije

Code 17
18 667
🗽 Копија њујоршког Кипа слободе срушила се у Бразилу под налетом ветра. t.me/code17tv

Code 17
18 667
У подкасту код Алекс Џоунса, који је један од најутицајнијих у САД, гост је рекао следеће: 1. Ричард Гренел је у Београду имао сексуалне односе са малолетним дечацима (14 и 15 година). 2. Руске службе имају видео записе тога. Под Вучићем Србија постаје Содома и Гомора!!! https://t.me/Uz_Svoj_Narod

Code 17
18 667
угледних бизнисмена. Укратко: након периодичних криза руске државе (и друштва), у Русији се успостави поредак и хијерархија у коме се, у основи, поштују правила и договори и класне позиције. Зато су Руси, уосталом, "лаковјерни", па су вјеровали и склони да вјерују сваком балканском олигарху, од Мила Ђуаконовића до данашњих политичара у Србији. Руски чиновник доживљава балканске политичаре као олигархе средње величине са којима треба истрговати договор, али након договора - има да се поштује. Можеш Русу махати до сутра говорећи да је независност Монтенегра геополитичка катастрофа Русије и удар на српску Отаџбину и указивати му да човјек који је издао Милошевића неће имати скрупуле према Москви. Не помаже. Они то не виде тако. Империјална свијест мисли да се њој то не може десити. И отуда руски чиновник не вјерује српској интуицији и знању и када му се нацрта куде све ово води. Под условом да и сам није циник коме је "по фигу" шта ће бити са цијелом нашом цивилизацијом. Све ово пишем не да бих критиковао, већ да бих објаснио кратковидости српског и руског приступа. Срби су бољи аналитичари колонијалне управе, јер осјећамо на својим плећима како је живјети под окупацијом. Нас Запад окупира и подмићује на ситно - нешто културном пропагандом, нешто политичким притиском, али одлучно куповином наше политичке "елите" (која то није). У Русији има истих тих појава, али Русије је и даље геополитичка сила и нуклеарни играч - макар сваки трећи становник имао ајфон и макар презирали своје "ладе". Србији, као што је одлично показао Милош Ковић, и српском народу, на данашњој прекретници, Русија остаје једини поуздан ослонац када је у питању ма који проблем који имамо. Но можда парадоксално звучи - можда ће се многи у Русији и насмијати на написано - али Русији су очи српског народа што прије неопходне, како би "врх" видио оно што сваки српски "простолюдин" одавно зна - подмуклост оне цивилизације чији производи и даље сигнализују успјех у руском друштву.  Србима је Русија неопходна као цивилизација, као нада, као сан, као помоћ, као идеал, као Матушка. Русији је Србија неопходна као једина безусловна љубав, једина сестра способна да воли када не воли нико други и да безусловно вјерује када ни у Русији не вјерују сви. Русија је нама потребна да видимо оно веће од себе - Србија Русији да види оно наизглед мање, али важно и животно. Једни без других не можемо. А ни једни ни други немамо сврху у историји без Христовог Царства. Што прије то схватимо, мање ћемо заједно лутати.

Code 17
18 667
Прије него што изложим оно што имам да кажем, морам да истакнем да сам се дуго двоумио да ли уопште да оставим овај запис. Најприје зато што је за оне који одлучују о државним односима он у суштини непотребан - власти у Србији одавно се у својој владавини углавном воде дневнополитичким рачуницама без било каквих дубљих историософских промишљања (или су за њих задужили режимске "интелектуалце" и пророке њиховог "4Д шаха" и "генијалности"). Тешко да ће и руске власти наћи за сходно да прочитају шта један свештеник и професор "на Балканах" пише - и то је једно од проклетстава руске империјалне свијести: исувише је велика, па тиме и исувише самопоуздана,  када гријеши несклона да грешку увиди и призна. Но на неки начин осјећам дуг ка свом националним идентитету - јер ја сам Србин, али истовремено и према мом цивилизацијском идентитету - в то же время я - рꙋсский. Не тако давно било је врло уобичајено да драгим руским пријатељима указујемо (не само аутор ових редова већ и остали Срби везани за Русију) на кораке који ће неминовно водити ка постепеном, али све израженијем кидању веза између Русије и Србије (као најзначајнијих ако не и јединих средишта руског и српског народа). Одговори које бисмо добијали били би махом презриви и понекад отворено цинични: средиће се то "на врху", није наше да се бринемо, ми смо исувише мали да знамо те ствари, а шта друго је данас могуће него играти двоструку игру и читав низ сличних механизама одбране и самообмане. Данас не осјећам никакво задовољство због тога што смо били у праву. Штавише, осјећам ужасан трагизам раван оном у античким трагедијама када видите будућност али мало тога можете да учините да скренете ток ствари.  Срби и Руси дијеле много шта заједничко, иако су почесто врло осјетљиви на ратличите манире и ситне културне разлике. Но припадају једној, православној, и то словенско-православној цивилизацији, па је наше карактере обликовала иста вјера, иста Црква, исти начин размишљања. Наше амбиваленције су идентичне, заблуде савршено исте, парализа Западом и осјећај посебности у односу на њега - савршено су подударни, исти по свему. Но Срби су навикли да живе у мањој, завјетној, егалитарној заједници - мање болујемо од класе и сталежа, показивања статусних симбола (болујемо многи, али знатно мање од Руса, гдје без тојоте, ајфона и праде не можете да покажете ма какав друштвени статус). Иако доста секуларизовани, Срби и даље чувају неке остатке народног Православља (славу, заједништво свештенства и народа, макар у мањим градовима и на селима), мање су урбанизовани од Руса код којих је индустријализација и урбанизација још од краја 19 в. сабила села у милионске градове у којима је стопа рађања по природи мања а број развода огроман. Како су Срби били изложени агресији туђих империја, ми смо уз све наше мане склонији да схватимо велике процесе у маломе. Руси су, за разлику од Срба, навикли да живе у држави и то империји - зато им је Империја најважнија на свијету, па је и за Руску Цркву Совјетска империја, уз сав њен државни атеизам, оквир у коме се размишља и живи, као  за сваког русского человека. Држава-империја-цивилизација навикла је на бескрајну равницу и милионе људи, зато се у Русији увијек и у свему показују чинови, статуси, еполете и награде - свештенство након литургије руча у свом кругу, чтечеви, лакеји и возачи у свом, народ у свом (и тако до сљедеће револуције: руски дух и прихвата ту класну хијерархију и против ње се буни, живи у класама, а онда се буди Пугачов и Махно и траже државну анархију). Руси зато имају послушност коју Срби историјски немају, јер је Србе историја научила да се у основи буне против сваке државе (па чак и своје) а Русе да се покоравају свакој држави (макар и атеистичкој). И ти импулси нису безразложни. Руси зато имау стрпљење које нама недостаје. Такође, руска олигархија данас је плод једног процеса који је завршио почетком двијехиљадитих и који у културној имагологији налазимо у оном сцени у "Брату 2" када некадашњи мафијаш објашњава Данили Багранову како су се у међувремену некадашњи "жестоки момци" окренули бизнису и сада живе животом

Code 17
18 667
🦬 Предлажемо Трамповом зету да у Албанији направи и један резерват за бизоне. t.me/code17tv
🦬 Предлажемо Трамповом зету да у Албанији направи и један резерват за бизоне. t.me/code17tv

Code 17
18 667
Repost from БУНКЕР
❗️🇺🇸🇷🇸Џаред Кушнер одустао од изградње Трамповог хотела у Србији због негативних реакција Џаред Кушнер се повукао из план
❗️🇺🇸🇷🇸Џаред Кушнер одустао од изградње Трамповог хотела у Србији због негативних реакција Џаред Кушнер се повукао из планираног пројекта изградње хотела Трамп у Београду након што је пројекат изазвао протесте и оптужницу против високог српског политичара, пише данас Волстрит журнал. „Пошто значајни пројекти треба да се уједине, а не да деле, и из поштовања према народу Србије и граду Београду, повлачимо нашу пријаву и повлачимо се у овом тренутку“, рекао је портпарол Кушнерове приватне инвестиционе фирме "Affinity Partners", преноси Волстрит журнал. t.me/BunkerSrb

Code 17
18 667
Repost from Принцип
🦠Мигранти донели на наше поднебље губу❗️ У исто време је потврђена појава губе у Хрватској и Румунији, коју су званично доне
🦠Мигранти донели на наше поднебље губу❗️ У исто време је потврђена појава губе у Хрватској и Румунији, коју су званично донели мигрантски радници. Сви заражени су хитно хоспитализовани. Губа је тешка заразна болест која је била најраспрострањенија у средњем веку. На овим просторима је нема већ више деценија. 🇷🇸 t.me/principshop

Code 17
18 667
RAZLOZI ZAŠTO JE CVIJAN MORAO DA UMRE... „Cvijan je znao ko je i koliko, i preko koga, iz kriminalnog podzemlja u Srbiji, Hrvatskoj, BiH i Crnoj Gori, uložio, preko pojedinaca iz vlasti u Srbiji, na tajne račune u inostranstvu. Znao je celu tu tehnologiju kako je vlast u Beogradu poslužila kao svojevrsna banka za skrivanje kriminalnog novca, pripadnicima organizovanog kriminalnog podzemlja iz Hrvatske, Srbije, BiH i Crne Gore. – Vlada Cvijan je znao ko je, koliko i preko koga, iz kriminalnog miljea u Srbiji, Hrvatskoj, BiH, Crnoj Gori i Makedoniji, davao novac vlastima u Beogradu, da bi njihove kriminalne operacije, koje su morale ići preko Srbije, išle nesmetano. – Vlada Cvijan je znao ko je stajao iza krijumčarskih aranžmana s mafijom na Kosovu, u Bugarskoj, Albaniji i Turskoj. Znao je ime i prezime čoveka iz vrha vlasti u Srbiji koji je sve to organizovao, vodio i naplaćivao. – Vlada Cvijan je znao za reorganizaciju narko-trafikantskih klanova i puteva pod kontrolom i sponzorstvom vlasti u Beogradu. – Cvijan je znao i za aranžmane o tajnim tekućim i of-šor računima u Saudijskoj Arabiji. Dakle, znao je kako se novac sa dotadašnjih tajnih računa u raznim zemljama Evrope prebacivao na račune u Saudijskoj Arabiji, ko je to vodio, iz kojih sve zemalja u regiji se taj novac prebacivao i ko su bili vlasnici tih računa, i ko je osoba od poverenja visokog srpskog funkcionera, koji je sve to vodio i koordinisao. – Vlada Cvijan je znao za finansijski dogovor s vrhom vlasti u Srbiji za odbacivanje optužnica i brisanje novih optužnica protiv Karića i družine, koje su već bile pripremljene, i te mi je dokumente Vlada Cvijan dao. – Cvijan je znao i detalje o uništavanju dokumenata i spiskova o organizovanom kriminalu i korupciji u Specijalnom tužilaštvu. – Cvijan je imao sva dokumenta o prebacivanju “kiparskih para” u Saudijsku Arabiju na of-šor račune. Sve dokumente, koje sam vrlo detaljno s njim gledao. – Imao je i informacije o prebacivanju čak jedne milijarde evra iz afere “Mobtel” na račune u Saudijsku Arabiju“ Domagoj Margetić

Code 17
18 667
🏳‍🌈🇺🇦 Оно и омбосодор t.me/code17tv
🏳‍🌈🇺🇦 Оно и омбосодор t.me/code17tv

Code 17
18 667
Вечерас у 20 ч уживо на Хелм касту — Вук Росандић и Никола Шијан: ▶️ youtube.com/live/8phxb7y1Sxg?si=NrR2cCWig7XQMYYa t.me/code17tv

Code 17
18 667
🇷🇸 Понос ❤️ Српска Спарта Инфо

Code 17
18 667
⚡️ Tужилаштво за организовани криминал подигло је оптужни предлог против министра културе Николе Селаковића. Оптужни предлог је покренут и против секретара Министарства културе Славице Јелаче , в.д. директора Републичког завода за заштиту споменика културе Горана Васића и в.д. директора Завода за заштиту споменка културе града Београда Александра Ивановића, а у вези са незаконитостима приликом скидања својства културног добра над зградама Генералштаба. t.me/code17tv

Code 17
18 667
🔴Како преносе друштвене мреже, Карлеуша прексиноћ није изашла на наступ у клуб Бетон у Линцу, јер је само 97 људи купило карте. Сада им нуде заменске. 🇷🇸 СРПСКИ ГЛАСНИК

Code 17
18 667

Code 17
18 667
+1
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸 🍿 Павле Бихали се огласио (видео запис 1) поводом аудио-снимка (видео запис 2) који кружи на друштвеним мрежама а у коме он, како се тврди, помиње одређене персоне, добро познате јавности у Србији. Наиме, особа из БиХ је позвала Бихалија на телефон и снимила телефоном разговор. У снимку, који траје више од 14 минута, мушкарац чији се глас припада Павлу Бихалију описује, како тврди, односе моћи у држави, планове везане за формирање политичке странке и начин на који функционише његов покрет. 🇷🇸 t.me/buntcg

Code 17
18 667
Проф. др Рајко Блажић — о томе како власти од наше деце праве ћације; о писму Патријарху Порфирију; о дару посвећеном Цркви и Отаџбини ▶️ youtu.be/3KhMVU87PpY?si=M3WcysFj0N9HxfVb t.me/code17tv

Code 17
18 667
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸 ⚠️ Зденко Томановић је бранилац мафијашког картел Мила Ђукановића! ❓Ко треба да буде на челу сту
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸 ⚠️ Зденко Томановић је бранилац мафијашког картел Мила Ђукановића! ❓Ко треба да буде на челу студентске листе? Једно од кукавичјих јаја која се подмећу је адвокат Зденко Томановић. О коме се заправо ради најбоље показује податак да је Томановић правни заступник Весне Меденице, бивше председнице Врховног суда Црне Горе и једне од главних људи у режиму Мила Ђукановића. Чак и ако ставимо на страну однос Мила Ђукановића према Србији и српском народу, потпуно је лудило бити у вези са особом која је била један од симбола мафијашког режима у Европи. Весна Меденица, најмоћнија жена режима Вучићевог узира - Мила Ђукановића, ухапшена је 2022. на аеродрому у Голубовцима због сумње да је починила два кривична дела - стварање криминалне организације и противзаконит утицај. Весна Меденица је неретко и јавно називана „кључем свих афера Ђукановића“. Такав утицај омогућила јој је позиција на којој је била дугих 17 година, а која је једна од најмоћнијих у земљи. Сама Меденица никада није крила добре односе са актуелним председником Црне Горе, али и члановима његове породице. Да је пријатељица са сестром Мила Ђукановића признала је у парламенту 2007, револтирана критикама како је управо због тих приватних веза постала државна тужитељка. Меденица је тада рекла да се поноси њиховим пријатељством. Такође се никада није одрицала пријатељстава са осталим узданицима ДПС-а и тајкунима блиским власти. Ти њени пријатељи често су се налазили у центру афера које је морало да разреши правосуђе. Све се, међутим, завршавало на обострано задовољство - пријатељи су остајали ван домета правосуђа, а Меденица на високим правосудним функцијама. Другим речима, овде прича о професионалности адвоката пада у воду. Не може се спровести лустрација и правда у Србији, а у исто време бранити криминал режима Мила Ђукановића. 🇷🇸 t.me/buntcg

Code 17
18 667
Игор Маринковић је испричао https://t.me/code17tv/20844 и шта се дешавало када је пратио митинге новоформираних напредњака и какве је контакте имао са Вучићем док је као новинар радио за некадашњи дневни лист Прес који је уређивао садашњи уредник и власник Информера Драган Ј. Вучићевић: — Тада сам често гледао Вучића, јер су ме слали да пратим митинге и ишао сам са њима аутобусом. Видео сам како је викао на њих, „напушавао“ их је чак и за ствари које немају везе са њима, то је било мучно гледати. Чак смо играли шах, и једном кад сам извукао реми, толико се изнервирао да је кренуо да их малтретира. Ја сам кренуо да га зезам што сам извукао реми, јер сам по правилу губио од њега, па су ме молили да то не радим. На паузи у Рашкој пришла су ми тројица, један је био председник градског одбора кад су основали СНС, један је касније постао министар полиције, а један шеф кабинета Томе Николића кад су дошли на власт. Е, они су ме молили да не нервирам Вучића да они не би трпели последице — изнео је Маринковић. t.me/code17tv