fa
Feedback
АРТ ПРОГРЕС

АРТ ПРОГРЕС

رفتن به کانال در Telegram

Привіт, мене звати Маркіян 🖤малюю в дідж/традиш Тг канал присвячений в першу чергу власній творчості, а також: думкам/рефлексії на різні теми 🖤Загальні правила: грубі висловлювання 🚩 все московитське✖️ 🖤з питань @art_progresss

نمایش بیشتر
961
مشترکین
+224 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
+1130 روز
آرشیو پست ها
Все ж таки хтось надіслав анкету😅
Все ж таки хтось надіслав анкету😅

а чого ви добились в житті?
а чого ви добились в житті?

Дуже неприємно насправді знаходити що по незнанню ти опинився в співпраці з ними, дуже. Спочатку виклали мої арти, а потім вже спільний пост де відмитила нас двох. Яка «класна» в людей бульбашка, де немає війни і все це так неважливо.

Добрий ранок, нахуй. Одна з моїх постійних замовниць, з США, написала нову книжку, ілюстрації персонажів малювала я, а ілюстр
Добрий ранок, нахуй. Одна з моїх постійних замовниць, з США, написала нову книжку, ілюстрації персонажів малювала я, а ілюстрацію де вони *буться малювала русня. З очевидних причин співпраця припинена. Парам парам пам

РІЛС В ІНСТІ, буду вдячний за репост, репост в сторіс можете ще за бажанням відмічати Тучу та Ницо Потворно і badwor7h, бо як не мешап, так окремий трек для чіткого посилу росні точно не завадить 📷 https://www.instagram.com/reel/DZxFSF-ILNm/?igsh=MTN1cTZsendxYnBncQ==

закріпитись як: хейтер дашинасік - та нє головний дизайнер живчика - ну таке людина, яка хейтить за рос репости - БОЖЕ ТААААК
закріпитись як: хейтер дашинасік - та нє головний дизайнер живчика - ну таке людина, яка хейтить за рос репости - БОЖЕ ТААААК

Я зробив машап двох песень і спробую відмітити виконавців щоб вони зробили офіційну версію👀 там таке…

От це я стара. Прийшов мій 24 день народження, страшно. Але найкращий подарунок для художника, поділитися його роботи
+9
От це я стара. Прийшов мій 24 день народження, страшно. Але найкращий подарунок для художника, поділитися його роботи

Переглянув кліп монатіка «тому що» і це справді такий якісний продукт Ні на секунду не хочеться порівнювати з чимось іншим Актори в якості інших співаків усі відіграли на 100% Розумію, що взагалі порівнювати щось з іншими просторами не хочеться, люблю той контент що твориться в нас в першу чергу через контекст Арт контент як і багато іншого теж таким є, він щирий, бо твориться в реаліях де немає фінансової вигоди і класно що в нас є яка не яка конкуренція І це не «так сталось», а бажання людей створювати щось власне тут і зараз, тому що..

сорі за такі часті скріни російською, але таке пишуть зазвичай цією говіркою пішкіна треьа спати і російське забувати🌄

так кумедно, записав відео чому деяких блогерів скіпають, а деяких ні, і так, коли тобі хочеться скіпнути, ти пишеш коментар
так кумедно, записав відео чому деяких блогерів скіпають, а деяких ні, і так, коли тобі хочеться скіпнути, ти пишеш коментар про це) https://vt.tiktok.com/ZSQGY5uyg/

Вітик-вітик базує Бо в той час, коли лобода кидає тейк що російська в українському просторі - це так случалось 👀Давайте запу
Вітик-вітик базує Бо в той час, коли лобода кидає тейк що російська в українському просторі - це так случалось 👀Давайте запустимо процес «Так сталось» Ефективна лагідна українізація ДВА БАЗОВІ ПРАВИЛА перше: заборонити контент російською у своєму просторі (ваші тг/чати) від гіфок до новинних пабліків російською Друге: не відповідати на рос коменти, а якщо відповідати то тільки з метою сатири Якщо ваша аудиторія, друзі, знайомі вас реально цінують, вони будуть поважати вашу позицію і писатимуть принаймні для вас українською Буду вдячний за репости🦋 Ефективнішого способу й годі придумати. Так случілось - розстріли та депортації. Так сталось - це ми з вами котрим не байдуже♥️

добре, ще мені за потужно прилетить, ви перемогли

чому досі так часто юз слово потужно, якщо це вже не актуально? давайте залишимо його і минулому)

В замальовках якщо ваша робота набере найбільше вподобань, то потрапляє у опис наступної підбірки на термін в 10 днів😌

💗РЕФЕРЕНСИ💗 #референси #день411 Звичайна підбірка, малюйте в своє задоволення♥️ 🩷найбільше реакцій з моменту останньої під
+8
💗РЕФЕРЕНСИ💗 #референси #день411 Звичайна підбірка, малюйте в своє задоволення♥️ 🩷найбільше реакцій з моменту останньої підбірки отримує: Айстра малює😘 підписуйтесь на тгк: https://t.me/aystra_malyuye 😉 ваші пропозиції референсів: «повідомлення» •можете обирати референси за будь-який день, але залишайте роботи під актуальним дописом 💜——————-—————-💜 ➡️ ПРАВИЛА ПУБЛІКАЦІЇ ⬅️ ✅ допоможіть каналу замальовок виглядати краще https://t.me/boost/yamaliuiu

Ми відрізняємось від рос простороу Якщо я найбільший проблематік і то визнав не доречність використання маскота, що занадто посилається на аніме (за умови що це комішка і стилізація з нуля для анімації) Мені важлива думка аудиторії і сподіваюсь нікого не образив* то звичайна рандом спільнота малого рос каналу запрсото тирить з нуля арт іншої людини ще раз для закріплення, я найбільший проблематик і якась рандомна людина з маленького тг Я гадаю ми відрізняємося у підходах до вирішення конфліктів Імпульсивність, необдумані кроки, гординя і ще безліч чого притаманне усім люлям на планеті Але русня це окремий вид: Лежить - значить нічиє. Не можу взяти - знищу, бо всьо ілі нічіґо

Рашин калчер ін вся краса) Бандера в якості образи😌
Рашин калчер ін вся краса) Бандера в якості образи😌

СКЕТЧБУК. ОГЛЯД НА СКТКЧБУК 🎞відео на каналі украрт ютуб https://youtu.be/rtbD1AjnL8o?si=sfu263y4WwJYdZKn ⭐️стежте за украрт ютубом у різних спільнотах https://linktr.ee/ukrainian_artyoutube? 📹зокрема в профілі з едітами в тт https://www.tiktok.com/@ukrartyoutube_edits?_r=1&_t=ZS-97HjlsXzHGy