fa
Feedback
Trader Group

Trader Group

رفتن به کانال در Telegram

Na tej grupie będzie się pojawiać część analiz kryptowalut, metali, forex, akacje z mojej Prywatnej Grupy. Wykorzystuję przeważnie Fale Elliotta. Jeżeli ktoś będzie chciał się dołączyć do Prywatnej Grupy - proszę napisać do mnie @Daniel_Stasiuk

نمایش بیشتر
2 534
مشترکین
-124 ساعت
-117 روز
-3030 روز
آرشیو پست ها
Repost from N/a
#BTC https://www.tradingview.com/x/HRu61543/ Na razie zgodnie z naszym planem... Ja tak jak mówiłem realizowałem połowę i reszta czeka na spadek pod 59.000 Jak będzie wyglądać alternatywa? Tak o https://www.tradingview.com/x/Oz3he7q0/ albo https://www.tradingview.com/x/InEFicWb/ Będę przechodził na scenariusz z większym rozszerzeniem jeżeli cena wróci zaraz do 65.000. Dopóki my jesteśmy poniżej 65k no to resztę pozycji trzymam i stop w BE. Liczę na nowy dołek. Czekamy.

Repost from N/a
#BTC https://www.tradingview.com/x/xOXS2uDQ/ U nas jest idealnie wzrost do 1:1 między W oraz Y. Super poziom dla korekty. Widzę 2 opcje dla wejścia: 1) od razu licząc na to że korekta tutaj się skończy i narka (problem jest taki że jak nie wiem gdzie dać SL więc ewentualnie na jakąś mniejszą kwotę) 2) czekać na 1 of 5 i brać na korekcie (2)

Repost from N/a
Przebili 1.14 na EUR. Niezły spadek. Wszystko zgodnie z naszym planem🤝 Zamykam większą część. Zostawię parę groszy.
Przebili 1.14 na EUR. Niezły spadek. Wszystko zgodnie z naszym planem🤝 Zamykam większą część. Zostawię parę groszy.

#EURUSD https://www.tradingview.com/x/sbXvV9Je/ A ot i 1.14 na EUR 🫡 Na spadku co będzie teraz się realizować można zamykać pozycję Graty 🤝

Wyżej analiza z grupy VIP Na razie jest idealnie Mam nadzieję że teraz nowy dołek 😁

Repost from N/a
#BTC https://www.tradingview.com/x/Jp3LvLF5/ WXY realizował się. Trend-linia wycięta. Wszystko jest git. Teraz mam 2 pozycji short. I tam i tam po 50% realizowałem, resztę trzymam aż cena nie spadnie pod 59.000 (wyciąć płynność) no albo wytną resztę i bliżej 70.000 będziemy rozważać nowe wejście (alternatywę ja Wam wczoraj pokazywałem) Więc teraz cierpliwie czekać... tak jak widać całkiem ładnie przewiedzieć udało się WXY do góry i zmianę trendu (przy okazji zrobiliśmy retest poziomu 0.618 fibo więc jest naprawdę super) Zobaczymy co będzie dalej 👀 ale ja w każdym razie siedzę w shorcie 🫡

Repost from N/a
#BTC https://www.tradingview.com/x/E0JgQwO5/ Dostaliśmy wzrost i po tym wzroście jest reakcja. Na razie książkowo, zrobiłem częściową realizację https://t.me/c/1562586424/318450 Patrzę teraz na impuls w dół żeby dobrać (na razie nie widzę) Jeżeli wyciągają tego Bitcoina do góry to przechodzimy na alternatywę => https://t.me/c/1562586424/318439 / https://t.me/c/1562586424/318440 W każdym razie zmiany trendu jeszcze ja NIE widzę, więc BTC moim zdaniem poniżej 60 my znowu zobaczymy. Patrzymy 👀

Repost from N/a
#BTC Ja nie widzę tutaj impulsu do góry https://www.tradingview.com/x/uFSBuusL/ *chyba że tak o spróbujemy rozbić to https://www.tradingview.com/x/BKOrYMJA/ (ale sami rozumiecie jak wygląda ten impuls do góry 💩) Więc ja na razie nic nie kombinuję i bardziej nastawione jestem spadkowo aż cena nie wróci powyżej 67.000 (wtedy szukam alternatywy) + cena dobiła do 0.50-0.618 + pojawiła się dywergencja na h4 https://t.me/c/1562586424/318399

BTC odskoczył ładniutko od 0.618 😎

Jak wracają z powrotem do 67.000 to 💩 Będziemy szukali jakiejś alternatywy Na razie nic nie kombinuję

1) https://www.tradingview.com/x/yd5lUJPA/ 2) https://www.tradingview.com/x/mKcK5jMG/ Opcje jak można robić falę 5 na wewnętrzne podfale... Ja realizowałem tylko 50% shorta jak coś => https://t.me/tradergrouppl/4970 Reszta u mnie w grze. Czekam na jakąś w miarę czytelną strukturę, bo to co my widzimy ostatnie kilka dni... no jak 💩 w przeręblu

Repost from N/a
Słuchajcie... Już o tym pisałem do chatu ale zrobię osobny post na temat #BingX i tego jak będzie wyglądać sytuacja w UE w ciągu najbliższych kilku miesięcy... Bo tak jak wiecie giełdy muszą się dostosować do nowych zasad gry które narzuciła Unia Europejska. Zmiany wchodzą w życie od lipca. Czyli mamy niecałe 2 tyg. żeby się przygotować. Wszyscy są już zesrani... naganiacze mówią że zablokują Wam konta i wy stracicie swoje krypto itd... Powiem Wam co mi się udało ustalić z moim menagerem. *mówić będę o BingX. Jak wygląda sytuacja na innych giełdach ja pojęcia nie mam. Musicie sprawdzić czy się starają o licencję i czy planują zostać na terenie UE bo jak nie to faktycznie możecie stracić swoje pieniądze. Zaczynamy. 1) Będzie nowa apka dla obywateli UE. (kojarzycie może u ByBita jest "ByBit" i jest "ByBit UE"?!... coś w tym stylu) Co się zmieni? A zmieni się to że nowi użytkownicy BingX UE będą mieli ograniczenia w stylu max dźwignia x10, zakaz handlu do USDT (no niby USDT jest anonimowy), nie wszystkie coiny / akcje będą dostępne, większa kontrola regulatora... (poczytajcie w necie jak chcecie o tym) Co musicie zrobić? Założyć konto TERAZ. Tutaj zostawiam link https://bingx.com/invite/KWWYA9JT. Załóżcie konto teraz, pobierzcie aktualną apkę i zróbcie weryfikację. Tyle. Nawet jak nie potrzebujecie konta teraz to kto wie może będziecie potrzebowali za kilka msc albo za pół roku / rok. Wtedy już nie będzie tak kolorowo. 2) Największy stres jest związany z tym że giełdy będą przesyłać wasze dane skarbówce. Nie wiem jak to będzie na innych giełdach ale tak, BingX również musi to robić ALE tylko jeżeli Państwo ma podstawę prawną i dostarczy BingX jakieś papiery. Innej opcji nie ma bo jest takie coś jak RODO... Giełda jak najbardziej może (od lipa musi) pomagać Państwu walczyć z praniem pieniędzy, z kupowaniem czegoś nielegalnego za krypto itd ale poza tym nic więcej. A teraz tłumaczę jeszcze prościej... jeśli nie jesteście złodziejami i nie jesteście debilami, którzy nie potrafią zrozumieć, że przed kupnem czegoś drogiego (mieszkanie, droższe auto) fajnie byłoby jakoś pokazać fiskusowi skąd na to macie pieniądze no to totalnie bez stresu bo w tym przypadku nie ma do czego się doczepić. Jeżeli macie konto na BingX z mojego linka https://bingx.com/invite/KWWYA9JT to pamiętajcie że nie jesteście sami... Jestem od tego żeby Wam pomagać więc jak coś będzie się działo w lipcu to piszcie do mnie @Daniel_Stasiuk. Postaram się pomóc. Będę męczył mojego menagera aż problem nie zostanie rozwiązany. I tylko przypomnę że: 1) jak macie VIP1 na innej giełdzie to napiszcie do mnie, zrobimy VIP3 na BingX. 2) możecie mieć darmowy dostęp do grupy VIP / z rabatem 50% tak jak kilkadziesiąt osób => https://t.me/tradergrouppl/4932 3) dodatkowy rabat na prowizję wykorzystując mój link *więcej info tu https://t.me/tradergrouppl/4290

Go go go 😁
Go go go 😁

#DXY https://www.tradingview.com/x/STuhAi7i/ Przebili 100.5. Jest cel-minimum dla fali C 🤝 Na wykresie zaznaczyłem 1:1 (super poziom dla zakończenia C) Wzrost do 1.618 będzie wskaźnikiem realizacji impulsu do góry. Czyli leci 3 i dalej 4-5.

#EURUSD https://www.tradingview.com/x/ZIdtf6gY/ Czekam na zejście poniżej 1.14 i kasuję na tym spadku shorta. Na razie jest zgodnie z planem => https://t.me/tradergrouppl/4951 Czekanko

Moim zdaniem pięknie... nie wiem jak Wam a mi się podoba wszystko 🫡

#DXY https://www.tradingview.com/x/KsxAnuqU/ A ot i index $ robi retest 100.5. Zaliczona druga strefa od której mówiliśmy jeszcze tutaj => https://t.me/tradergrouppl/4898

bo może będą chcieli to rozszerzyć np do takiego klinahttps://www.tradingview.com/x/NTmmo8dV/?! właśnie zobaczymy co tam oni wykombinują... na razie tylko częściowa realizacja i patrzymy

Repost from N/a
😎🤝 Stop w BE i do 50% zamykamy. Czekamy niżej
😎🤝 Stop w BE i do 50% zamykamy. Czekamy niżej

Jak na razie to zajebiście wszystko... ALE to tylko ABC w dół... Mam nadzieję że rozszerzą to jeszcze bardziej... bo jeżeli t
+1
Jak na razie to zajebiście wszystko... ALE to tylko ABC w dół... Mam nadzieję że rozszerzą to jeszcze bardziej... bo jeżeli to impuls to spadamy pod 60.000 znowu. Patrzymy co z tego będzie 👀