fa
Feedback
✙ Дивізія УВВ ✙ 18+

✙ Дивізія УВВ ✙ 18+

رفتن به کانال در Telegram

Ласкаво просимо!🇺🇦 Штаб правих братів ϟϟ Якщо зайдете в групу, то одразу ознайомитись з правилами ! ЗА РЕКЛАМОЮ СЮДИ ➡️ @Schmidt_14

نمایش بیشتر
2 192
مشترکین
-324 ساعت
-127 روز
-4930 روز
آرشیو پست ها

Пасха там хтось казав ....
Пасха там хтось казав ....

Навчання 1944

Як це було 1939

Поглянь на своїх предків, подивися, за що вони боролися, тепер стань їхньою гордістю, юний воїн
Поглянь на своїх предків, подивися, за що вони боролися, тепер стань їхньою гордістю, юний воїн

В мене така думка...якщо б тесак був живий, то він був би в рдк
+2
В мене така думка...якщо б тесак був живий, то він був би в рдк