fa
Feedback
tokhabay’s

tokhabay’s

رفتن به کانال در Telegram

мой уют для души 🌹inst: @tokhabays для связи: @tokhabaysabina

نمایش بیشتر
1 294
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-77 روز
-3130 روز
آرشیو پست ها
все дело во мне. чем больше принимаешь этот принцип, тем больше ощущаешь свободу и ответственность за свои деяния✨

Repost from infinity♾🕊
Табиғат Қаутай: ⁃ Сен қандайсың, саған сондай адам келеді. Самооценкасы төмен адамдарға, унижать ететітін адам келуі мүмкін (зеркало) ⁃ Сізге ұнамайтын обстоятельства берілсе, ол оқиға сіздің проблемаңызды көрсету үшін берілді ⁃ Ер адам/ әйел адам конфликт шешу подходтары әртүрлі (ер адам күшпен шешеді (мысалы, өз араларындағы разборка); әйел адам статус бұзу арқылы ⁃ Самооценка Аллахқа - объективный, для нас - субъективный (только Аллах может нас судить - это объективно,, это - как мы себя принимаем - субъективно) ⁃ Аллах тағала жайлы жаман ойласаңыз, самооценкаңыз төмен болады. ⁃ Мен - маңыздымын, мені маңызды еткен Раббыма шүкіршілік ету үшін жасаймын. ⁃ Проблема многих - что в глубине души он чувствует себя - дефектным. Ал, расында Аллах бізді толық, уникальный етіп жаратты. Аллах бізді жаратқанда ешқандай қателік жасамаған. ⁃ Ми қиял мен реальностьті ажырата алмайды (не қиялдаймыз және оның салдары) ⁃ Тойымсыздық - негізі бізді құл болуға итермелейтін құрал (осылай сұрай - сұрай ⁃ 1: тойымсыздығымыздың бар екенін біліп, (ах, тойымсыздық бітпейді екенін түсіну. Әйел адам дүниеге, ер адам әйелге тоймайды) ⁃ 2: Аллахтың нығметін түсінгенде (бұның барлығы - Аллахтың нығметтері) ⁃ 3: Аллахтың өзін іздей бастаймыз ⁃ Ер мен әйелдің шешім қабылдау ерекшелігі: әйел адам бағыт береді, ер адам мәселені шешіп береді ⁃ Дүниелік шешім қабылдау - ер адам; сезімдер - әйел адамдар ⁃ Нәпсі / сезім айырмашылық. Нәпсі де зацикленность болады, дәл осыны қалаймын; сосын күнә жасап қояды. Сезім де ондай жоқ.(сезім жалпы атмосфера сияқты). ⁃ Адамның ішінде өзіне жақсылық тілеу функциясы жоқ. Оны бізге Аллах қалайды (бақытты болғанымызды, забота барлығы бізге Аллахтан). ⁃ Аллах тағала бізге бір зат бергісі келсе; бізге қалау береді. Бірақ, ол қалауды өзіміздікі деп қабылдасақ (я хочу): соңында бұны жасауға желание болмайды немесе кешігіп жасайсыз. (Себебі, не мы хотим, а Аллах хочет) ⁃ Келетін ризық бізде жазылған. Бірақ, халал жолмен ба/ харам жолмен аламыз ба бізге байланысты ⁃ Аллах тағала о дүниеде жасап қойған күнәләріңізді және жасамаған күнәләріңізді де сұрайды. Неге бұл арманыңды орындамадың? (себебі, ол арманға қалау жай берілмеген ғой?) ⁃ Бірнәрсені таңдай алмай жатсаң: Аллах тағала менен қайсын таңдасам көбірек разы болады- соны таңдаймыз💔 ⁃ Жарымызды қалай таңдаймыз? Қай адаммен Аллахты көбірек еске аласың - сол хайырлы💔

Repost from Tabigat Kautay
Уақыты келгенде бәрібір жатасың ғой жер астына. Сені де ұмытады бәрі, сен де олармен әлек болмайсың есептен бас көтере алмай. Қайтесің көп ойлап, өткен кеткенді қазбалап, келешекке сығалап. Шешім қабылдап баста!!! Әрекетсіз адамның басы бос нәрсеге толы болады... Қимылда...

С этой недели начала работу в одной компании, где уже поставлена система и есть свои отделы от маркетинга до отдела качества продукта… Я буду заниматься запуском делая уклон на личность эксперта😍 ИншаАллах, пусть будет только во благо, прошу сделать за меня дуа🫶🏻 с каждой новой возможностью учусь говорить себе: «Я попробую, все ради Твоего довольства и ради пользы людям»

Мой второй запуск с Акбота Ануарбек✨ так приятно получать хорошие отзывы за свою работу♥️
Мой второй запуск с Акбота Ануарбек✨ так приятно получать хорошие отзывы за свою работу♥️

Ищу для запуска хорошего копирайтера🗓️🔥 Задачи⬇️ •писать текста для телеграм канала эксперта по прописанному контенту •писать продающие текста •свободное владение русским языком Если заинтересованы, то пишите сюда✨: @tokhabaysabina

по воле Всевышнего вчера провели лазерную коррекцию🤍 после приема врач сказал, что глаза видят на 98%🥹 рядом со мной была л
по воле Всевышнего вчера провели лазерную коррекцию🤍 после приема врач сказал, что глаза видят на 98%🥹 рядом со мной была лучшая поддержка🫶🏻

Repost from Serikkhan's Notes
Вспоминайте про Аллаха чаще, ибо это — исцеление И остерегайтесь вспоминать людей, ибо это — болезнь (С) Умра ибн Аль-Хаттаб

получать новые знания и наслаждаться процессом😮‍💨♥️
+1
получать новые знания и наслаждаться процессом😮‍💨♥️

Repost from Daily Reminder KZ
Все приходит к тебе в правильное время. Будь терпелив. Будь благодарен.
Все приходит к тебе в правильное время. Будь терпелив. Будь благодарен.

Один из наших современников метко заметил: «Разве может быть пустословным человек, говорящий, что построил дворец или написал книгу? А ведь строить прекрасный дворец легче, чем выстроит, восстановить опустошенную душу. Написать ценную книгу проще, чем суметь поднять душу над легкомыслием и беспечностью. Покаяние является важной составляющей в душевном строительстве. Поэтому странно и удивительно, что люди могут говорить о покаянии без осознания и соответствующего внимания»

В одном из хадисов-кудси сказано: «Искренность, – говорит Господь миров, — это одна из Моих тайн [до конца в ясной форме и четких тонах непостижима человеческим сознанием], которую Я доверяю, помещаю для хранения в сердца тех, кто любим Мною»

Repost from Serikkhan's Notes
Наилучшее богатство безразличие к тому, что есть у других

воистину, всему свое время и, воистину, на дне терпения оседает золото

photo content
+4

Repost from my thoughts
Кешкі 09:00 ден түнгі 02:00 дейін кешкі шай болды ☕️. •Бір түсінгенім Аллаһ сені өзінен алыстатпауы үшін саған бұрында берген нығметтер қасыңда болмаған кезде досыңды нығмет ете салады.

Repost from my thoughts
Кешкі 09:00 ден түнгі 02:00 дейін кешкі шай болды ☕️. •Бір түсінгенім Аллаһ сені өзінен алыстатпауы үшін досыңды нығмет ете салады.

сидишь наблюдая за нескончаемым потоком машин и уходишь в глубокие мысли 💭 а ведь каждый под наблюдением Всевышнего, Он знает абсолютно все… это такая огромная сила, что слов не хватит передать

+1
Альхамдулиллах за еще один насыщенный день🫶🏻 впервые посетила ресторан в Ритц Карлтон, влюбилась в вид из окна, в сервис😮‍💨✨

Байлық үшін Исламды құл қылмандар