fa
Feedback
Miroslav Čimo / kanál

Miroslav Čimo / kanál

رفتن به کانال در Telegram
3 350
مشترکین
-124 ساعت
-57 روز
-3430 روز
آرشیو پست ها
1+1=2
+1
1+1=2

Ja a politika?

Šimečka si môže s tým kladivom na korupciu dať po hlave akurát tak.

Bol som pozvaný na rozhovor do slobodného vysielača k Dušanovi Marušiakovi. Veľmi príjemný rozhovor 👍🏼 pointa je, že NEŽIJEME V PRAVDE! https://youtu.be/zDZrkdNY6cA?is=RAhdN-sutGcia6Uq

Niekedy si neuvedomujeme, aký dopad má na ľudí čokoľvek urobíme, alebo povieme. Či už pozitívny, či negatívny. Niekedy si vyp
Niekedy si neuvedomujeme, aký dopad má na ľudí čokoľvek urobíme, alebo povieme. Či už pozitívny, či negatívny. Niekedy si vypočujeme tisíc negatívnych slov, stretneme tisíc zlých ľudí a potom niekde spoza nich vyjde slniečko. Teplučké, príjemné, povzbudivé a hneď zabudneme na všetko zlé. Ďakujem za milé slová Katka Klamova 🙏🏽❤️

https://www.youtube.com/watch?v=f06RE5G_6LI https://www.youtube.com/watch?v=f06RE5G_6LI Hosť : Miroslav Čimo Čo chcú ľudia počuť ? PRAVDU alebo LOŽ ❓ Lásku alebo nôž .... ❤️❤️❤️ 💖L Á S K A ❤️ stratila skutočnú hodnotu, Úprimný, ľudský rozhovor

photo content

Pracujem v hudobnom odvetví už 16 rokov, nikdy nás ani nenapadlo sa spoliehať na niekoho iného, nikdy sme nič od nikoho nepýtali. Vždy sme sa spoliehali iba na seba, na našu prácu, najazdili sme milióny kilometrov, zabavili milióny ľudí, vydali stovky piesní, vyrobili stovky hudieb, nepretržite tvoríme, vymýšľame stále nové projekty. Pre nás to nie je iba práca, je to láska, pozitívna závislosť. Aj u nás to začalo ako hobby, chodili sme do práce, do štúdia, v piatok po práci sme skočili do auta a vrátili sa v nedeľu. Nemrnčali sme, makali sme a užívali si to, s vedomým, že každý dostane čo si zaslúži, buď to zostane naše hobby, alebo si zaslúžime viac. Ak nejaká speváčka (mám na mysli konkrétnu, najviac kričiacu) neurobí kariéru za 20 rokov, už ju neurobí a nevidím dôvod jej hobby financovať z našich peňazí. Seriózne, s najväčšou slušnosťou som sa zaujímal o dôvod protestu, všade ma zablokovali, okrem jednej herečky, ktorá mi slušne odpovedala, neskôr príspevok zmazala. Odpovede boli rušia projekty, nefinancujú divadlá, centrá, atď. Divadlá? Ak si niekto zoberie divadlo, je to teda súkromné divadlo a vie do čoho ide, teda musí ho uživiť, to isté platí na reštauráciu, akýkoľvek obchod, predajňu. Nezachytil som majiteľov reštaurácii, či predajní, že by robili protesty, lebo sú neschopní a nedarí sa im a štát ich nechce dotovať. To by sa podnikalo, že? V podstate ja súhlasím s maximálnou kontrolov verejných financií, doteraz peniaze tiekli ako z deravej lode v obrovských objemoch, ako napríklad v roku 2023 nadácii otvorenej spoločnosti 21 miliónov, 21 miliónov??? Pre boha … akože to je iba čerešnička, vyzerá to, že istá skupina ľudí nedokáže nič vyprodukovať, tak potrebujú byť doslova nacicnutí na štátne peniaze. My sme si vždy všetko platili sami, tak ako väčšina z vás, nikto sa o nás nestaral a nepostaral, naopak, my sa snažíme z vlastných zdrojov podporovať mladé talenty. Každý by mal dostať čo si zaslúži, istá speváčka povedala, že záujem o jej koncerty je, ale bez podpory by nemala ani na benzín, to si odporuje, ak má fanúšikovskú základňu, určite si lístok na jej koncert radi kúpia. Ak nie, nech to robia ako hobby, nikto nemá povinnosť dotovať neschopnosť.

Písal som mail na ministerstvo kultúry, mal by som záujem ísť s týmto našim malým pokladom na Eurovíziu junior. Napísal som im, že nechcem ani cent, všetko si zaplatíme sami, výrobu, cestu, ubytovanie, stravu, potrebujeme iba súčinnosť pri nominácii, my sa tam totiž nemôžeme nominovať sami, bohužiaľ, ak by sme mohli, tak by sme hľadali talenty a chodili s nimi reprezentovať Slovensko v zahraničí. Slovensko sa nezúčastňuje týchto medzinárodných súťaži, neviem prečo, ale Slovensko neposiela svojho reprezentanta ani na Eurovíziu, Eurovíziu junior, ani na Intervíziu. Pritom máme dostatok umeleckých škôl, kde by sa s tým dalo krásne vyhrať, hľadať jednotlivcov, vyrábať zoskupenia. Verím, že keď od nich nepýtame peniaze, ale stačí iba napísať mail, alebo neviem ako prebieha taká nominácia, tak ministerstvo bude ochotné posadiť jedného zamestnanca za počítač, aby nás teda nominoval. Ak nemajú peniaze a čas sa venovať mladým talentom, my to urobíme, iba nás tam pustite. Držte nám palce, dáme vedieť 🙏🏽

Najväčším problémom tohto sveta je, že ju ovládajú zakomplexovaní ľudia, neschopní akože lídri, odtrhnutí od reality, opití m
Najväčším problémom tohto sveta je, že ju ovládajú zakomplexovaní ľudia, neschopní akože lídri, odtrhnutí od reality, opití mocou, ktorú majú v rukách. Uverili vo svoju božskosť, zhora sa hrdo pozerajú na bežných ľudí, ľudský život pre nich nemá žiadnu cenu. Nikdy neboli vo vojne, už pri pozeraní svojho diela skazy na obrazovke prežívajú adrenalín a možno aj orgazmus. My platíme dane, s ktorými ony majú zveľaďovať svoju krajinu, kým ony ich vyhadzujú lopatami nezmyselne na všetky strany nehľadiac na záujmy svojej krajiny. Akoby naše peniaze boli ich. Akoby sme my a naše deti patrili im.

Toto video si pustite, zdieľajte, šírte, možno precitnú aj tí zfanatizivaní, keď sa chce niekto relevantne držať faktov, nech sa páči. Video bolo pridané v roku 2017. https://youtu.be/LIXLN4Vx9Z0?is=2P1cwP2O0kYKyr_6

Toto video si pustite, zdieľajte, šírte, možno precitnú aj tí zfanatizivaní, keď sa chce niekto relevantne držať faktov, nech sa páči. Video bolo pridané v roku 2017. https://youtu.be/LIXLN4Vx9Z0?is=2P1cwP2O0kYKyr_6

Tak … blížia sa komunálne voľby, budú sa opravovať cesty, sadiť stromčeky, kandidáti v oblekoch sa budú zaujímať o ľudí a komunikovať s nimi priamo na uliciach. Každý kandidát si nájde nejakú tému do kampane, školstvo, zdravotníctvo, parkovanie, niečo, čo podľa nich najviac trápi ľudí. Medzitým už sa politické strany pripravujú na voľby, vidieť prvé bilboardy, ostré vyjadrenia a čo je najdôležitejšie manipulácia a klamstvá. Najhoršie je, že si nevedia ani priznať chybu, poviem príklad 3x vyplatené faktúry mame opozičného lídra. Nevie povedať “áno, urobila chybu”, alebo opakovať, že kvôli Ficovi máme najdrahšiu naftu v okolí, no za prvé nemáme a za druhé problémy s ropou nie sú kvôli Ficovi. Nikdy som Fica nevolil, ale je to také ťažké hovoriť fakty? Každopádne z politiky, teda upresním, z “dnešnej politiky” je mi na zvracanie. Ľudia bez chrbtice manipulujú davy klamstvami, nikto z politikov sa nezaujíma o ľudí, dokonca o vlastnú krajinu, vlastný štát. Rozdávajú nálepky a rozdeľujú spoločnosť, vyvolávajú nepokoje. Toto je na hony vzdialené politike! Rôzne príšery povyliezali z kanálov a dostali do rúk megafón a mediálnu pozornosť. Ľudia sú väznení za názor, ale na gorilu si nikto nespomenie, súd ešte nariadil zničiť nahrávky, Epstein už skoro vypadol z hry, teroristické činy Ukrajinských špecialistov, škoda reči! Poďme sa radšej hádať či je lepší Izrael, či Irán, či Fico, alebo Šimečka, či šišky, alebo lángoše. Každý môže osrať aj nás, aj vás. Manipulujú jednou aj druhou stranou.

Zelenský, Von der Pfizer a celá tá západná čvarga, sú najlepší agenti Ruskej federácie a Číny. Zelenský s Von der Pfizer minú
Zelenský, Von der Pfizer a celá tá západná čvarga, sú najlepší agenti Ruskej federácie a Číny. Zelenský s Von der Pfizer minú do posledného centa všetky naše eurá. Nastavia green deal, odmietnu lacné energie z Ruska, aby krachla celá ekonomika. Z Iránu nič nečakajme, takže nič, nula. A keď to tu všetko padne na hubu, keď krachnú automobilky, všetci veľký zamestnávatelia, keď už budeme bez obživy a celé vedenie EÚ bude musieť po masových protestoch uznať, že to nemá význam, tak v tom vchádzajú na pódium celý v bielom Vladimír Vladimirovič a Si Ťin, s tým že pomoc je na ceste. Zapnú lacnú ropu a plyn, naštartujú fabriky, vďaka lacným energiám budeme konkurencieschopní, z Ruska dovezú pšenicu a všetko čo bude treba, lebo tak majú, kým mi máme piču z ryžu a ešte aj tá ryža je z Číny, len piča je z Nemecka. Von der Pfizer skončí v nejakom prúseri, bez peňazí, Zelensky tiež a môže ísť zase búchať kokotom do piána, to mu celkom išlo.

Stále častejšie vnímam z každej strany informácie o ovládnutí sveta, ibaže ľudom uniká, že my sme ovládnutí už dávno. Ovládli
Stále častejšie vnímam z každej strany informácie o ovládnutí sveta, ibaže ľudom uniká, že my sme ovládnutí už dávno. Ovládli nás centralizáciou moci, falošnou politikou, zapredanými politikmi. V dávnej histórii, keď sme mali iba kmene a nebola tá centralizácia moci, ovládnuť nás mohli iba násilím. Každý kmeň mal svojho vodcu a ten sa zodpovedal svojim ľudom, jeho najbližší boli starší, skúsení ľudia a boli priamo z kmeňa. Nikdy žiadne rozhodnutie nebolo v rozpore s potrebami celého kmeňa, osady, dediny, nazvime to akokoľvek. Ak by vodca kmeňa, osady chcel konať v rozpore so záujmami svojho kmeňa, bol by okamžite súdený, potrestaný, či už popravený, či vyhostený. Neboli tie dávne zvyky férovejšie? okolité kmene spolupracovali, obchodovali, navzájom sa bránili. Dnes sa postaví jeden zaprdený parazit a rozhoduje za ľudí, ktorých v živote neuvidí. Decentralizácia moci je cesta. Ľudová diplomacia je cesta.

Je mi ľúto američanov, sú napádaní teroristami, kým oni robia humanitárne bombardovanie, preventívne údery a zachraňujú kraji
Je mi ľúto američanov, sú napádaní teroristami, kým oni robia humanitárne bombardovanie, preventívne údery a zachraňujú krajiny. Nedávno tak zachránili venezuelského prezidenta aj s manželkou, keď uviazol v nedemokratickej Venezuele. Dúfam, že sa im podarí zachrániť aj ten Irán, Kubu a Grónsko, či Kanadu. Aj tie vody dúfam že postrážia, aby sa tam nepremávali lode, ktoré nakupujú ropu od nedemokratických štátov, síce za svoje a pre svojich, ale aj tak, je to nedomokratické. Irak, Lýbia, Sýria, Afganistan si nevedia vynachváliť demokraciu. Vietnam tiež určite nezabudne na priateľskú návštevu mierovej misie USA.

Včera som sa stretol s riaditeľom ruského centra vedy a kultúry Vadimom Počujevom. Verím, že šport a kultúra sú cesta k mieru
Včera som sa stretol s riaditeľom ruského centra vedy a kultúry Vadimom Počujevom. Verím, že šport a kultúra sú cesta k mieru, porozumeniu a spájaniu národov. Verím, že naše 2,5 hodinové stretnutia prinesú svoje ovocie. 🙏🏽🤝