2 412
مشترکین
-224 ساعت
-57 روز
+330 روز
آرشیو پست ها
2 412
“Wish You Were Here” гурту Pink Floyd вийшла у 1975 році і дала назву альбому. Пісня про сум і відчуття втрати, особливо через відхід Сіда Барретта, одного з засновників групи.
Легендарний акустичний риф придумав Девід Гілмор, а вокал Роджера Вотерса передає щемливу ностальгію і бажання, щоб близькі були поруч. На пісню часто роблять кавери та використовують у кіно — її емоційність працює завжди, а сама ідея тексту народилася під час турне, коли музиканти відчували відчуження і розрив з домом.
#aboutmusic
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
