fa
Feedback
Rnenko

Rnenko

رفتن به کانال در Telegram

18 річний студент з України який заробляє на криптовалюті🐹 CEO: @Rnenko Manager: @pifagor_dao @cryptohoterr @Mmanager15 @ostapsmm (без оплати) Лайф: https://t.me/+ag5bs2X1applZTNi Жодна дія в цьому каналі не являється фінансовою рекомендацією. #Dyor

نمایش بیشتر
9 295
مشترکین
-624 ساعت
-427 روز
-11430 روز
آرشیو پست ها
Rnenko
9 295
Результати місяця 🤔 Підсумки місяця дуже рідко підвожу, тільки тоді коли вважаю що місяць був непоганий. В минулому місяці 20 числа +- йшов -9к (отс, ректи і тд) Зараз це все вже відбито і навіть зароблено більше. Весь основний профіт був з 5-6 ситуацій. Да я залишився на тому ж місці що і місяць тому грубо кажучи, але досвіду дуже багато отримав Для себе хотілося б виділити те що виділяли більшість - менша кількість угод / більше профіту. Ну і +почати вести таблицю профітів і ректів, бо до цього я все аналізував по пам’яті. Якось так, більше банк - більше профітів Далі менше, тільки назад 👍

Rnenko
9 295
Новий предікшен маркет - The Originals 😀 Проект The Originals - це крипто-платформа яка має свої ігри. З цікавого у них коже
Новий предікшен маркет - The Originals 😀 Проект The Originals - це крипто-платформа яка має свої ігри. З цікавого у них кожен тиждень турніри на 1к$, розіграші в інсті та реферальна програма 15% > Зайти в бота Вхід через телеграм (пошту/гаманець), кус не треба, є доступ до 10+ ігор з RTP до 99% і можна депати в багатьох мережах. Виглядає прикольно, глянути точно варто, dyor 👍

Rnenko
9 295
Думав написати і понити який нудний ринок, але я думаю кожен і так це знає 👍 Хочу написати 3 слова що робити в таких застоях: 1. Почніть вести таблицю своїх угод, не профіти / витрат в загальному, а саме таблицю в яку ви записуєте чого ви зайшли в угоду / профіт або рект / що це була за угода. Ось приклад таблиці - тик і тик 2. Розширяйте інфополе. Да по факту щоб зараз мати усі приватки, треба 300$-500$ в місяць на це віддавати, але можна мати лише 2-3 в яких більшість інфи. Кодака придбайте, приватку Міши і Якуха, Арті і цього вам вистачить 3. Краще витрачайте гроші в житті, ніж торгуйте «я чувствую сейчас шорт надо жать, вот тут стоп за локальный хай, возьму лоу позу вдруг раг» Начебто все що хотів сказав, думаю ще написати пост на рахунок того як оточення вище вас по рівню змушує вас більше ризикувати та вірити в свої ідеї. Давайте 20 🐒 і буду писати, або передумаю і не напишу, бо поки так собі тема подобається

Rnenko
9 295

Rnenko
9 295
Почали стрім - https://t.me/Rnenko1?livestream

Rnenko
9 295
Катапульта пройшла перевірку на формування цін? 🙄 Нещодавно вони попали під перевірку формування ціни від Sushi Swap, Gala Games та інших веб3 проектів. В принципі все як я і казав: ціна підпадає під стандарти probably fair, і ні команда і ніхто не може змінювати після генерації > https://x.com/Hashlock_/status/2013713594953724224 Також кожен юзер може сам перевірити чесність формування ціни, є окрема вкладка на сайті. Ну і +в найближчому часі буде доданий ончейн, тому скоріше за все збільшиться кількість ранерів 😘 +сьогодні проведемо останній стрім в 16:00 по Києву, поговоримо про результати по катапульті та обсудимо риночок

Rnenko
9 295
А я то думав мені не спишуть 😩 Ourbit списали фулл прибуток за двіжуху на новий рік (Broccoli). Причому мені навіть заявку н
А я то думав мені не спишуть 😩 Ourbit списали фулл прибуток за двіжуху на новий рік (Broccoli). Причому мені навіть заявку на рк не дали подати, просто заблокували торги, вивід і сьогодні списали пнл Ну і ладно, головне щоб МЕХС за ZENT не списав, а так пох

Rnenko
9 295

Rnenko
9 295
Фліпнувся на альфі, поки тотал бу зі всіх мувів по SENT

Rnenko
9 295
В 12:00 дадуть декс, стаканку пре тге і альфу В 14:00 буде Binance Spot, про клейм поки 0 інфи взагалі (тому префом і брав позу) > Контракт ETH / Twitter На клеймі якщо побачу одним з перших то доберу і фліпнусь думаю, але якщо до клейма воно укатаєтся то вже пох, добирати не буду. Поки правда зафікшено -200, але сидим на яйцях

Rnenko
9 295
По Sent благополучно проспав анонс Binance ☕️ Зараз твх не така топова, але я все рівно набрав 2к пози поки і буду добиратися перед лістингом і стаканкою клейма/pre tge. В стакан все рівно йде 60% initial, і токен просто безвідкатно рагаєтся Думаю 0.017-0.015 можуть дати, але для більшого сейф плея я би брав ближче до лістинга і просто фліпався б (якщо банан спот вийде сильно вище як це було на фого, то треба буде одразу вилітати)

Rnenko
9 295
Я ще пішов спати за 2 хвилини до цього, лежу дивлюся серіал і телефон розривається Тепер з кайфом можна спати, гн

Rnenko
9 295
🥃
🥃

Rnenko
9 295
Доречі на рахунок справедливої на Gate Я можу помилятися, але якщо ти шортиш на ізолі з 250$ маржі, а на балансі маєш 1к+, то при закритті по ADL (закриття маркетом) при -пнл тебе розмаже більше ніж на 250$ так як ти виходиш ринком До прикладу на LA взагалі намалювали -баланс так як закрило всіх по ADL. В принципі я не знаю чи бере гейт доп лікву з вашого спота в такому випадку, але якщо ви тримаєте на фʼючах і в разі закриття по ADL в мінус у вас буде використовуватися весь баланс який є на фʼючерсному рахунку (це працює тільки при закриті в мінус, так як по суті ви виходите просто по маркету Може я помиляюсь, але знаючі люди напишіть як це працює. Бо в мене така логіка

Rnenko
9 295
Ось парсера по справедливій гейта (я хз як у вас ще їх немає) > https://t.me/GATE_FairPrice_Spreads > https://t.me/gatemonitoring > https://t.me/futures_spreads7 (це тоже хай у вас буде)

Rnenko
9 295
Гейт син шурупа, ну по самим хаям вибити ну як так блять
Гейт син шурупа, ну по самим хаям вибити ну як так блять

Rnenko
9 295
Куди писати петицію і збирати голоси щоб гейт забрав нахуй свій ADL?

Rnenko
9 295
Сент +2500$, вирішив вийти фулл 👍 Да тут тейків щоб піти нижче 0.02 реально багато, але я не хочу попасти під якусь бритву (
Сент +2500$, вирішив вийти фулл 👍 Да тут тейків щоб піти нижче 0.02 реально багато, але я не хочу попасти під якусь бритву (її не буде), та і профіт влаштував Далі буду вже дивитися і можливо фліпати під дроп і тд, але 40-45% чистого руху мені вистачило. Доречі отс фулл відбито, step by step 🙂

Rnenko
9 295
SENT PRE-TGE 0.01 Продовжую тримати шорт, можливо доберу

Rnenko
9 295
Сраний ADL блять Парсера по справедливій кричали прям. У вас що вийшло?
Сраний ADL блять Парсера по справедливій кричали прям. У вас що вийшло?