fa
Feedback
Дмитро Коган

Дмитро Коган

رفتن به کانال در Telegram

Головні події без зайвих лонгрідів.

نمایش بیشتر
2 029
مشترکین
+124 ساعت
+17 روز
-730 روز
آرشیو پست ها
Продовжується й дерашифікація Криму. Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцирь-С1» у Феодосії та автомобільний пором у районі Керчі.

СБУ вдруге за цей місяць уразила нафтоперекачувальну станцію «Второво» у Владімірській області РФ. Обʼєкт входить до структури АТ «Транснефть-Верхняя Волга» та є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів. Через неї здійснюється транспортування дизельного пального до московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти — на великі нафтобази навколо москви. Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря. Безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого відбулася детонація.

Навіть сумнівів не мав. Що ця секта довбовобів, потрахавшись вдосталь зранку в очі, буде писати щось подібне, сидячи в Іспані
+1
Навіть сумнівів не мав. Що ця секта довбовобів, потрахавшись вдосталь зранку в очі, буде писати щось подібне, сидячи в Іспанії.

+4
Починаємо день з гарних новин. Тим паче, що вони сьогодні просто офігенні, тому що наші гарнюні FP-5 «Фламінго» відпрацювали по військовому заводу «Титан-Барикади» у Волгограді. Це максимально важливе підприємство, яке виробляє пускові установки, артсистеми та компоненти для ракетних комплексів, зокрема «Іскандер-М», «Ярс» і «Тополь-М».

Чомусь, цю латентну гей-тусу росіяни називають «казачєство»)

Мед для вух)

Порівняння кількості запущених ударних БпЛА помісячно. Сині - ми, росіяни - червоні.
Порівняння кількості запущених ударних БпЛА помісячно. Сині - ми, росіяни - червоні.

Найкраща новина за день
Найкраща новина за день

Південно-Слобожанський напрямок. Околиці Вовчанська. Геніальні російські командири дали команду "Всє на штурм!" і кинули у наступ все, що було. Від сарая до гольфкару. Але пілоти Вовкодавів 57 ОМПБр швидко закрили це питання.

СБУ уразила два російські судна військового забезпечення та засоби ППО в Керчі Виконуючи поставлені Президентом України Волод
СБУ уразила два російські судна військового забезпечення та засоби ППО в Керчі Виконуючи поставлені Президентом України Володимиром Зеленським завдання у межах 40-денної операції впливу на рф, воїни «Альфи» СБУ завдали успішних ударів по суднах військового забезпечення, що перебували на території суднобудівного заводу «Затока» в тимчасово окупованій Керчі. Також були уражені засоби протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки. Під час спецоперації безпілотники СБУ вдарили по кабельних кораблях проєкту 15310 «Волга» та «Вятка», а також по вантажопасажирському порому «Петропавловск», готовність якого становила 96%. Унаслідок ударів на них виникла масштабна пожежа. «Волга» та «Вятка» будувалися для міноборони рф. Їхнє призначення — розгортання системи гідроакустичного спостереження «Гармонія» для підводної військової розвідки. Крім того, вони можуть встановлювати неконтактні міни для ураження кораблів, підводних трубопроводів, кабелів та інших об'єктів критичної інфраструктури. Вартість кожного з цих суден становить сотні мільйонів доларів. Крім того, безпілотники СБУ уразили озброєння та радіолокаційну станцію зі складу зенітного ракетного комплексу С-400, який прикривав район Керченської протоки. Системна робота СБУ з ураження російської військової інфраструктури в тимчасово окупованому Криму позбавляє ворога можливості використовувати півострів як логістичний і військовий хаб. Знищення засобів ППО відкриває шлях для нових високоточних ударів, а виведення з ладу кораблів і портової інфраструктури підриває спроможності окупантів забезпечувати своє угруповання.

+1
Довоювалася росія. Промисловість палає, бензину нема, інтернету нема, економіка летить у невідворотну жопу, а на додачу почались облави, аби хоч якось поповнити ті шалені втрати, які несе російська армія в Україні.

Я, коли читаю стрічку новин з росії)

Рашику, чомусь, більше не смішно)

Бажаю здоров’я, шановна спільното. Починаємо день з гарних новин. Українські дрони атакували російський хімзавод «Азот» у Тульській області, який, зокрема, виробляє компоненти для вибухівки. Але поки що не буде. Цей удар - в скарбничку серії ударів по можливостям виробляти засоби далекобійного ураження, включно з ракетами. Також НПЗ у Кстово зупинив роботу після удару українських безпілотників. Це четвертий за потужністю завод на росії. Паралельно з цим президент Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ, мета якої - вплив на рф задля спонукання до закінчення війни. І в тому, що разом із ЗСУ, ГУР, НГУ та іншими складовими Сил оборони дрючити росіян будуть дуже боляче, я сумнівів не маю жодних. Тим паче, що тільки за останню добу армію окупантів позбавили ще мінімум чотирьох елементів системи ППО.

Аааа, ну тепер ясно))

Сьогодні був цікавий етер у гостях богоугодного Ukrainian Media Network та пана Скрипіна з його чудовою командою. Дуже хотілося побачити і Віктора Трегубова, якого я дуже поважаю і завжди читаю, але, на жаль, не вийшло. Тому про Костянтинівку сьогодні не поговорили. Бо в таких питаннях, потрібні офіційні речники, які мають знання та компетентність озвучувати якісь дуже складні ситуації. Але поговорили про інші не менш важливі речі - Крим, Лукашенко та майбутнє росії в контексті подальших ударів, які вчора анонсував Головнокомандувач Сирський. П.С. Вітя Уколов, а за те, що я тебе там згадав, щоб прям зараз пішов, поставив вподобайку та задонатив команді UMN. Або у тебе відпаде жопа.

Repost from МАДЯР🇺🇦
ППОпад та очищення Криму від хробаків. Різнобарвʼя цілей Птахів СБС на окупованій території у оперативній глибині противника- вночі 25 червня відпрацьовано 38 цілей. Серед них три берегових РЛС, паливно-енергетична інфраструктура, логістика, тощо. 🔥Берегова РЛС «МР-231», нп Мирний, АР Крим, 1 ОЦ СБС 🔥Берегова РЛС «Нева-Б», нп Морське, АР Крим, 1 ОЦ СБС 🔥Берегова РЛС «Нева-Б», нп Заозерне, АР Крим, 1 ОЦ СБС 🔥Таврійська ТЕС, нп Сімферополь, АР Крим, 9 бат «Кайрос» 414 ОБр СБС «Птахи Мадяра» 🔥Електропідстанція ПС330/220/110/35 кВ «Севастополь», нп Севастополь, АР Крим, 1 ОЦ СБС 🔥Електропідстанція ПС330 кВ «Сімферопольська», нп Сімферополь, АР Крим, 1 ОЦ СБС 🔥Нафтобаза, нп Джанкой, АР Крим, ГВ БАС «Фенікс» 🔥Газова компресорна станція, нп Журавлівка, АР Крим, 20 ОБр СБС «К-2» 🔥Газова компресорна станція, нп Ключі, АР Крим, 412 ОБр СБС «Nemesis» 🔥Зенітна установка ЗУ-23-2, нп Кумове, АР Крим, 1 ОЦ СБС Слідкуй результати наживо: Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА» https://sbs-group.army/ МАДЯР🇺🇦 25.06.26 🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР 🇺🇦СБС онлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС

А що дасть «режим Че еС" в Криму? Паливо з'явиться та світло? Чи знищені системи ППО раптово постануть з попелу? Ні. То може щось інше пора? Наприклад, забрати армію рф з території України. Одразу все почне з'являтися.

Просто прихильниця найрозумніших та найпатріотичніших у світі 25% зі своєю російською думкою під постом, де Трамп каже, що Зе
+2
Просто прихильниця найрозумніших та найпатріотичніших у світі 25% зі своєю російською думкою під постом, де Трамп каже, що Зеленський, наша армія та зброя - непогано справляються. І там таких багато.

А пам'ятаєте, була така Гєля з «СВ-шоу»? Грала роль тупої білявки, яка весь час мовчала. Судячи з усього, образ цей не вигада
+1
А пам'ятаєте, була така Гєля з «СВ-шоу»? Грала роль тупої білявки, яка весь час мовчала. Судячи з усього, образ цей не вигаданий, і особливо якось входити у неї було не дуже складно. Сьогодні вона вписується за проросійських блогерів і пропонує зібрати проросійську підтримку під судом. А я - слаборозвинутий, бо засуджую подібні наративи) Висловити їй свою думку можна тут