🏳️🌈Оладка :>🏳️🌈
رفتن به کانال در Telegram
1 833
مشترکین
+124 ساعت
+87 روز
+730 روز
در حال بارگیری داده...
کانالهای مشابه
ابر برچسبها
اشارات ورودی و خروجی
---
---
---
---
---
---
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+58
در 39 کانالها
مه '26
+33
در 38 کانالها
Get PRO
آوریل '26
+34
در 19 کانالها
Get PRO
مارس '26
+39
در 21 کانالها
Get PRO
فوریه '26
+38
در 22 کانالها
Get PRO
ژانویه '26
+23
در 15 کانالها
Get PRO
دسامبر '25
+40
در 57 کانالها
Get PRO
نوامبر '25
+40
در 29 کانالها
Get PRO
اکتبر '25
+84
در 87 کانالها
Get PRO
سپتامبر '25
+99
در 43 کانالها
Get PRO
اوت '25
+114
در 67 کانالها
Get PRO
ژوئیه '25
+58
در 48 کانالها
Get PRO
ژوئن '25
+69
در 56 کانالها
Get PRO
مه '25
+85
در 68 کانالها
Get PRO
آوریل '25
+31
در 23 کانالها
Get PRO
مارس '25
+24
در 13 کانالها
Get PRO
فوریه '25
+100
در 93 کانالها
Get PRO
ژانویه '25
+50
در 21 کانالها
Get PRO
دسامبر '24
+119
در 94 کانالها
Get PRO
نوامبر '24
+125
در 83 کانالها
Get PRO
اکتبر '24
+74
در 38 کانالها
Get PRO
سپتامبر '24
+120
در 59 کانالها
Get PRO
اوت '24
+66
در 37 کانالها
Get PRO
ژوئیه '24
+88
در 27 کانالها
Get PRO
ژوئن '24
+142
در 48 کانالها
Get PRO
مه '24
+77
در 18 کانالها
Get PRO
آوریل '24
+104
در 28 کانالها
Get PRO
مارس '24
+130
در 45 کانالها
Get PRO
فوریه '24
+306
در 50 کانالها
Get PRO
ژانویه '24
+220
در 44 کانالها
Get PRO
دسامبر '23
+187
در 36 کانالها
Get PRO
نوامبر '23
+92
در 24 کانالها
Get PRO
اکتبر '23
+183
در 21 کانالها
Get PRO
سپتامبر '23
+547
در 0 کانالها
| تاریخ | رشد مشترکین | اشارات | کانالها | |
| 26 ژوئن | +1 | |||
| 25 ژوئن | +4 | |||
| 24 ژوئن | +2 | |||
| 23 ژوئن | +3 | |||
| 22 ژوئن | +9 | |||
| 21 ژوئن | +1 | |||
| 20 ژوئن | +2 | |||
| 19 ژوئن | 0 | |||
| 18 ژوئن | +2 | |||
| 17 ژوئن | +1 | |||
| 16 ژوئن | +3 | |||
| 15 ژوئن | +1 | |||
| 14 ژوئن | 0 | |||
| 13 ژوئن | 0 | |||
| 12 ژوئن | 0 | |||
| 11 ژوئن | +1 | |||
| 10 ژوئن | +3 | |||
| 09 ژوئن | +4 | |||
| 08 ژوئن | +6 | |||
| 07 ژوئن | +3 | |||
| 06 ژوئن | +1 | |||
| 05 ژوئن | +2 | |||
| 04 ژوئن | +2 | |||
| 03 ژوئن | +2 | |||
| 02 ژوئن | 0 | |||
| 01 ژوئن | +5 |
پستهای کانال
| 2 | Даша: *тіки прокинулася*
Я в неї під дверима: Дін-дон🚬 | 201 |
| 3 | Гутен морген еврінян.... | 238 |
| 4 | sticker.webp | 241 |
| 5 | sticker.webp | 354 |
| 6 | А тепер я спати, бо вставати через 4 з половиною години | 348 |
| 7 | Нарешті домалювала кітиків❤️
#арт | 361 |
| 8 | 💌: Які плани на завтра💋🙇?
♦️: Завтра в моєї подруги, ака колишньої (не жарт хд) весілля, тому буду плакати щасливо на ньому ♦️ | 361 |
| 9 | 💌: Ви окупились на Фанконі?
♦️: Слава богу так, бо я переживала, що не окупимося 🥹 | 347 |
| 10 | 💌: О і мене покусайте 💋💋
♦️: Ну це я можу ♦️♦️♦️
💌: До кого ходите на вокал?
(Ваш голос дуже гарний)
♦️: Це вчителька з моєї музичної школи, яку я закінчила років 9 тому. Вона дуже крута, люблю її❤️
Дякую величезне, хоча я дуже соромлюся 🥹❤️
💌: З якої приблизно кількості підписників ви почали виходити продавати на маркети і міні магазин тг ? Скіки це вам коштує? (Грошей, хд)
♦️: Та чесно, я не дивилася на кількість підписників у той момент, у мене просто була мрія зробити власний мерч 🥹
Тому я почала друкувати листівочки потихеньку, а потім вже пішло і інше. А по грошах... Ну дивіться... Фанкон мені обійшовся 30к🙈 | 360 |
| 11 | 💌: Як там щодо другого чоловіка для нового хлопчика ? 🤭
♦️: Я дуже намагаюся сісти якомога швидше його намалювати, але зараз я сплю по 2-3 години в день через купу справ, тому трошки затримується 😭 | 326 |
| 12 | 💌: Йееей, прівіііітт🥺 нарешті є шанс побалакати з кимось популярним :3 Як ви стали такою популярною? Є якісь поради для початківців? В якій програмі малюєте? У вас є якісь друзі художники початківці? Всьо, надобраніч, люблю 🫶
♦️: Вітаюю, чесно, я не знаю, як стала популярною, от справді 😂 Я просто малюю, щось пишу про своє життя, а людям то виявилося цікавим. З порад, не бійтеся викладати свою творчість, навіть якщо здається, що воно нікому не треба. На кожного знайдеться свій глядач, так що не бійтеся ❤️ Малюю в Clip Studio Paint. Не можу сказати прям, що це початківці, бо поняття початківця для кожного різне. В нас усіх різні стилі, тому тут важко 🥹 Але друзів художників у мене багато ❤️ | 315 |
| 13 | 💌: Чи було колись бажання кинути з якихось хобі ( малювання/косплей/танці ) ?
Якщо так то чому ? І як поралися ?
♦️: Насправді більшістю хоббі я займалася дуже довгий час в дитинстві та у підліткові роки. Танцями я свого часу займалася 7 років, перш ніж кинула через розбіжності у колективі. Косплей я теж відставила у якийсь момент трохи в сторону, але мені подобається ним зараз займатися без якихось зобов'язань, хоча я все ще дуже косплексую через багато що. Єдине, що я ніколи не хотіла кидати, то це малювання, моя душа завжди лягала до нього і це моя віддушина ❤️ | 304 |
| 14 | 💌: Привіт! Я хочу спитатись, чи були ранні дизайни Йоцукі.. Бляха я забула як його звать. І як прийшла ідея про такий лор?
♦️: Вітаюю, загалом, я намалювала Йоцукі під час магми, бо мені нічого в голову не йшло, а потім він мені так сподобався, що я його трошки доробила. А сам лор в мене існує з іншими моїми персонажами ще десь з мого першого курсу університету, тобто десь 5 років🤔
Я просто дуже люблю хвостатиків, крилатиків і тд 🥹❤️ | 319 |
| 15 | 💌: Бачили мюзикл або фільм Heathers?
♦️: Я про нього чула, але нажаль руки ще не дійшли його подивитися 😭
💌: Вкусіть....
♦️: Ну якщо прийдете в захочете, то вкушу ♦️♦️♦️
💌: Як виживаєте в таку спеку? 🫠
♦️: Дуже тяжко, бо кондиціонеру в мене у хаті немає, тому намагаюся льодиком обкладатися 😭
💌: Прошу покусайте
♦️: Якщо хочете, то можу ♦️♦️
💌: Я готова з'їсти всі ваші артіки, бо вони дуже вкусні і у вас золоті руки!! Хєхє 🥰🥰
♦️: Дякую величезнееее, мені дуже приємно це чути 😭😭❤️❤️❤️
💌: Пані Оладко, ви неймовірна косплеєрка і артерка
Я готова молитися на ваші роботи🛐
А також цікаво як саме ви почали косплеїти
Дякую вам)
♦️: Дякую дужееее, хоча я себе не вважаю гарною косплеєркою взагалі 😭
Загалом я почала займатися косплеєм, коли мені було 15 років. Я побувала на фестивалі і побачила вперше косплеєрів, після чого захотіла бути на їхньому місці. На наступний фестиваль я вже зробила Емму з Обіцяного Неверленду, ну а там понеслося хд. Також я почала цим займатися, аби трошки позбутися комплексів у зовнішності, але вони навіть зараз трохи лишилися і я взагалі не вважаю себе косплеєром, більше художником 😭 Але дякую велике, мені дуже приємно 🥹❤️
💌: Якщо бачили Heathers, то якого з персонажів ви б закосплеїли?
♦️: А на це питання я зможу відповісти після перегляду фільму ❤️ | 331 |
| 16 | 10 хвилинок і відповім ❤️ | 359 |
| 17 | Я не кусаюся 🥺 (ну тільки якщо попросите 😏♦️) | 380 |
| 18 | Давайте побалакаємо?❤️ | 389 |
| 19 | sticker.webp | 413 |
| 20 | Завтра вставати в 5 ранку | 418 |
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
