fa
Feedback
🏳️‍🌈Оладка :>🏳️‍🌈

🏳️‍🌈Оладка :>🏳️‍🌈

رفتن به کانال در Telegram

Рада вітати вас у своєму гніздечку🤧❤️

نمایش بیشتر
1 833
مشترکین
+124 ساعت
+87 روز
+730 روز
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+58
در 39 کانال‌ها
مه '26
+33
در 38 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+34
در 19 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+39
در 21 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+38
در 22 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '26
+23
در 15 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '25
+40
در 57 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '25
+40
در 29 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '25
+84
در 87 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '25
+99
در 43 کانال‌ها
Get PRO
اوت '25
+114
در 67 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '25
+58
در 48 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '25
+69
در 56 کانال‌ها
Get PRO
مه '25
+85
در 68 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '25
+31
در 23 کانال‌ها
Get PRO
مارس '25
+24
در 13 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '25
+100
در 93 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '25
+50
در 21 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '24
+119
در 94 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '24
+125
در 83 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '24
+74
در 38 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '24
+120
در 59 کانال‌ها
Get PRO
اوت '24
+66
در 37 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '24
+88
در 27 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '24
+142
در 48 کانال‌ها
Get PRO
مه '24
+77
در 18 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '24
+104
در 28 کانال‌ها
Get PRO
مارس '24
+130
در 45 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '24
+306
در 50 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '24
+220
در 44 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '23
+187
در 36 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '23
+92
در 24 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '23
+183
در 21 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '23
+547
در 0 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
26 ژوئن+1
25 ژوئن+4
24 ژوئن+2
23 ژوئن+3
22 ژوئن+9
21 ژوئن+1
20 ژوئن+2
19 ژوئن0
18 ژوئن+2
17 ژوئن+1
16 ژوئن+3
15 ژوئن+1
14 ژوئن0
13 ژوئن0
12 ژوئن0
11 ژوئن+1
10 ژوئن+3
09 ژوئن+4
08 ژوئن+6
07 ژوئن+3
06 ژوئن+1
05 ژوئن+2
04 ژوئن+2
03 ژوئن+2
02 ژوئن0
01 ژوئن+5
پست‌های کانال
پیام ویدیو00:09

2
Даша: *тіки прокинулася* Я в неї під дверима: Дін-дон🚬
201
3
Гутен морген еврінян....
238
4
sticker.webp
241
5
sticker.webp
354
6
А тепер я спати, бо вставати через 4 з половиною години
348
7
Нарешті домалювала кітиків❤️ #арт
Нарешті домалювала кітиків❤️ #арт
361
8
💌: Які плани на завтра💋🙇? ♦️: Завтра в моєї подруги, ака колишньої (не жарт хд) весілля, тому буду плакати щасливо на ньому ♦️
361
9
💌: Ви окупились на Фанконі? ♦️: Слава богу так, бо я переживала, що не окупимося 🥹
347
10
💌: О і мене покусайте 💋💋 ♦️: Ну це я можу ♦️♦️♦️ 💌: До кого ходите на вокал? (Ваш голос дуже гарний) ♦️: Це вчителька з моєї музичної школи, яку я закінчила років 9 тому. Вона дуже крута, люблю її❤️ Дякую величезне, хоча я дуже соромлюся 🥹❤️ 💌: З якої приблизно кількості підписників ви почали виходити продавати на маркети і міні магазин тг ? Скіки це вам коштує? (Грошей, хд) ♦️: Та чесно, я не дивилася на кількість підписників у той момент, у мене просто була мрія зробити власний мерч 🥹 Тому я почала друкувати листівочки потихеньку, а потім вже пішло і інше. А по грошах... Ну дивіться... Фанкон мені обійшовся 30к🙈
360
11
💌: Як там щодо другого чоловіка для нового хлопчика ? 🤭 ♦️: Я дуже намагаюся сісти якомога швидше його намалювати, але зараз я сплю по 2-3 години в день через купу справ, тому трошки затримується 😭
326
12
💌: Йееей, прівіііітт🥺 нарешті є шанс побалакати з кимось популярним :3 Як ви стали такою популярною? Є якісь поради для початківців? В якій програмі малюєте? У вас є якісь друзі художники початківці? Всьо, надобраніч, люблю 🫶 ♦️: Вітаюю, чесно, я не знаю, як стала популярною, от справді 😂 Я просто малюю, щось пишу про своє життя, а людям то виявилося цікавим. З порад, не бійтеся викладати свою творчість, навіть якщо здається, що воно нікому не треба. На кожного знайдеться свій глядач, так що не бійтеся ❤️ Малюю в Clip Studio Paint. Не можу сказати прям, що це початківці, бо поняття початківця для кожного різне. В нас усіх різні стилі, тому тут важко 🥹 Але друзів художників у мене багато ❤️
315
13
💌: Чи було колись бажання кинути з якихось хобі ( малювання/косплей/танці ) ? Якщо так то чому ? І як поралися ? ♦️: Насправді більшістю хоббі я займалася дуже довгий час в дитинстві та у підліткові роки. Танцями я свого часу займалася 7 років, перш ніж кинула через розбіжності у колективі. Косплей я теж відставила у якийсь момент трохи в сторону, але мені подобається ним зараз займатися без якихось зобов'язань, хоча я все ще дуже косплексую через багато що. Єдине, що я ніколи не хотіла кидати, то це малювання, моя душа завжди лягала до нього і це моя віддушина ❤️
304
14
💌: Привіт! Я хочу спитатись, чи були ранні дизайни Йоцукі.. Бляха я забула як його звать. І як прийшла ідея про такий лор? ♦
💌: Привіт! Я хочу спитатись, чи були ранні дизайни Йоцукі.. Бляха я забула як його звать. І як прийшла ідея про такий лор? ♦️: Вітаюю, загалом, я намалювала Йоцукі під час магми, бо мені нічого в голову не йшло, а потім він мені так сподобався, що я його трошки доробила. А сам лор в мене існує з іншими моїми персонажами ще десь з мого першого курсу університету, тобто десь 5 років🤔 Я просто дуже люблю хвостатиків, крилатиків і тд 🥹❤️
319
15
💌: Бачили мюзикл або фільм Heathers? ♦️: Я про нього чула, але нажаль руки ще не дійшли його подивитися 😭 💌: Вкусіть.... ♦️: Ну якщо прийдете в захочете, то вкушу ♦️♦️♦️ 💌: Як виживаєте в таку спеку? 🫠 ♦️: Дуже тяжко, бо кондиціонеру в мене у хаті немає, тому намагаюся льодиком обкладатися 😭 💌: Прошу покусайте ♦️: Якщо хочете, то можу ♦️♦️ 💌: Я готова з'їсти всі ваші артіки, бо вони дуже вкусні і у вас золоті руки!! Хєхє 🥰🥰 ♦️: Дякую величезнееее, мені дуже приємно це чути 😭😭❤️❤️❤️ 💌: Пані Оладко, ви неймовірна косплеєрка і артерка Я готова молитися на ваші роботи🛐 А також цікаво як саме ви почали косплеїти Дякую вам) ♦️: Дякую дужееее, хоча я себе не вважаю гарною косплеєркою взагалі 😭 Загалом я почала займатися косплеєм, коли мені було 15 років. Я побувала на фестивалі і побачила вперше косплеєрів, після чого захотіла бути на їхньому місці. На наступний фестиваль я вже зробила Емму з Обіцяного Неверленду, ну а там понеслося хд. Також я почала цим займатися, аби трошки позбутися комплексів у зовнішності, але вони навіть зараз трохи лишилися і я взагалі не вважаю себе косплеєром, більше художником 😭 Але дякую велике, мені дуже приємно 🥹❤️ 💌: Якщо бачили Heathers, то якого з персонажів ви б закосплеїли? ♦️: А на це питання я зможу відповісти після перегляду фільму ❤️
331
16
10 хвилинок і відповім ❤️
359
17
Я не кусаюся 🥺 (ну тільки якщо попросите 😏♦️)
380
18
Давайте побалакаємо?❤️
389
19
sticker.webp
413
20
Завтра вставати в 5 ранку
418