Архив
رفتن به کانال در Telegram
Покажите как надо на своём примере. Глав. Админ - @Hunter_of_the_separatists
نمایش بیشتر672
مشترکین
+724 ساعت
+17 روز
+9130 روز
آرشیو پست ها
671
Repost from Тактикульна Бургерна
Що з цим можна зробити - дозволити прямі закупівлі для невідємних частин дронів таких як акумулятори, а ще краще активніше додавати на Brave 1, а також дати можливість використовувати в системі DotChain власні кошти військових частин, в т.ч. субвенції від громад. Це значно полегшить і пришвидшить закупівлі. Насправді Brave1/DotChain це краще що сталося з військовими закупівлями - замість тижнів бюрократії (бо нажаль швидше ніж за місяць контракти в НацГвардії не укладають, а часто і суттєво довше виходить) замовлений дрон можна отримати буквально за дні, всі документи підписуються в електронному вигляді в системі. Найшвидший рекорд мого досвіду - отримання через 3 дні після замовлення вже на Новій пошті в одному з прифронтових міст.
Підводячи підсумки - завжди перевіряйте постачальників з якими працюєте вперше, не бійтеся говорити про проблеми різко і за потреби публічно. Маю сподівання дотичні до цієї ганьби понесуть справедливе покарання, а не просто зроблять перепоставку товару, як вони пропонували.
671
Repost from Тактикульна Бургерна
Для тих хто любить читати коротко - як на..бують військо в намаганнях заробити кошти на тендерах, підставляючи під ризик життя пілотів і піхоти - ТОВка 2 місяці везла акумулятори з Китаю, на етикетці написали те що передбачено умовами закупівлі, а в середині зовсім інше, враження як від першого замовлення з АліЕкспрес.
Чуваки які торгують автозапчастинами прийшли на тендер по АКБ для дронів, знизили рівень ціни в півтора рази (з 6250 до 3780 за штуку), потім майже в термін привезли те, що в середині має зовсім іншу начинку і коштує точно до 2000.
На мою думку конкретні шахраї і ті хто загрожують життю і здоров'ю військових.
А нижче більш розлогий опис.
Пару тижнів тому сталася ганебна подія, за фронтовою суєтою тільки зараз дійшли руки описати це в деталях. Фото і відео знімалося не для поста, тому сорі за якість.
Взимку наш батальйон Свобода отримав допомогу однієї з громад у вигляді субвенційних коштів які надійшли на рахунок в/ч, ми запланували за ці кошти придбати акумулятори для різних типів дронів на яких працює наша рота БПЛА. Зокрема у нас була потреба у 240 АКБ, які використовуються як додаткова батарея для розвідувальних дронів DJI Matrice 4, це по суті той самий всім відомий мавік, просто більш нове покоління. Ми вже знали перевірений варіант АКБ і його вартість - від цього і була сформована орієнтовна ціна і технічні вимоги до батареї - 4S1P LiPoHV ємністю 11000 mAh - тобто літій-полімерна батарея розрахована на високі токи зарядки. В лютому місяці пройшов тендер який виграла ТОВ “Бі. Ем.Сі. Україна”. Пошук в інтернеті показав, що вони в основному займаються продажем автозапчастин, що було дивно, бо це інший профіль продукції. Але згідно умов тендеру поставка мала відбутися до 25 квітня, тому лишилося тільки чекати. Через закупівельника частини ми намагалися отримати зразок АКБ для перевірки,але отримали відмову постачальника через відсутність АКБ, з часом скинули тільки специфікацію китайською мовою, з якої складно було зробити якісь висновки. Коли підійшла дата поставки компанія повідомила про просрочку терміну і що відвантаження буде 1 травня. Зразку все ще не могли надати. 1 травня в в/ч було відвантажено 240 АКБ, я наголосив, що ми маємо перевірити і тільки тоді оплачувати всю партію. Наш представник отримав 1 АКБ і вислав нам для тестів, щоб за вихідні ми перевірили і надали зворотній зв’язок. Отримавши батарею ми почали тестувати її на заряд і розряд, вона себе поводила дещо дивно, але заявлену ємність через кілька циклів взяла, навіть більше. але сумніви все одно були. В результаті ми вскрили термоусадку з якої був “корпус” батареї, під нею були пластикові пластники, а під ними…збірка літій-іонних батарей.
Тобто нам відвантажили зовсім інші АКБ, різниця в тому, що потрібні батареї розраховані на повну зарядку до 4,45 вольт на елемент, а літій-іонні до 4,2 вольт. І за кілька циклів “перезаряд” з високою вірогідністю призведе до вибуху і загорання АКБ та якщо це відбудеться на позиції то це суттєва загроза життю і здоров’ю людей, бо логістика дуже складна, хлопці по кілька кілометрів ідуть пішки і провести евакуацію вкрай складно. Крім того якщо нормальний АКБ коштує 6250 гривень, то недобросовісна фірма виграла тендер по 3780 грн за шутку, а по факту упакувала в середину елементи які коштують ще як мінімум вдвічі дешевше.
Звісно я знайшов в інтернеті телефон компанії, подзвонив їм по телеграму (така опція доступна на їх сайті), знайшов потрібного менеджера Дмітрія, та розлого йому пояснив, що він гандон.
Повідомив частину, вони мають вжити заходів в юридичній площині.
Насправді ця ситуація вскриває постійну проблему - дрони це військовий товар який можна закуповувати по прямим контрактам, теж не дуже швидкий процес, але все ж суттєво швидший ніж тендерна закупівля.
Бо як не дивно, АКБ до дронів це вже рахується не військовий товар і закуповувати їх треба через Прозорро. З усією повагою до надважливої реформи публічних закупівель яка відбулася після революції Гідності наразі ці процедури не дуже актуальні для дуже динамічних потреб на фронті.
671
сегодня видел прикольный автобус рубежа, с надписью "вера в иисуса - единственный путь к спасению"
671
Бля, як смішно за таким спостерігати, я згадую Маріуполь, Бучу, Бахмут, і багато інших міст, яких стерли із лиця землі, нагадую русня народ гніль, яких треба топтати і вбивати
671
Repost from Денис Казанський
Теперь украинские дроны научились наносить удары авиаракетами.
На видео - обстрел целей в оккупированном Крыму.
@kazansky2017
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
