fa
Feedback
Архив

Архив

رفتن به کانال در Telegram

Покажите как надо на своём примере. Глав. Админ - @Hunter_of_the_separatists

نمایش بیشتر
663
مشترکین
-224 ساعت
+57 روز
+8530 روز
آرشیو پست ها
Pov: взял новую катушку
Pov: взял новую катушку

Підбірка уражень ворожих БПЛА типу ,,молнія,, одним з адміністраторів Архіву

гей, да?

Єден чоловік у общазі завюг си папугая, а у нього сосіда — міліцішта. И штораз кой міліцішта приходит, та папугай му богує й лає, ги фрасови послідньому: — Но серус, мусоре єден! Ты ня чуєш?! Ушиткі мусора — ґандоны! Доґдеєден мусор — чорт, ґута всьых вас пубє! И так руно каждый динь… Міліцішту вто уже в кониць заєбало, ун пудходит ид папугайовому ґаздови й каже: — Чуй, аж ми твуй вонячый когут ищи слово повіст, та я тя гет у тцк здам, поняв ись ня? Но та што уже… узяв чоловік папугая й пушов го продавати на вашар. Приходит и видит — пуп стойит, тоже з папугайом. Розговорили вни ся, пуп чоловікови каже: — Продаву свого папугая, дуже недобре выходит, бо ун лає фест такой ушиткым… дуже неудатно сперед паствов, я же сященик, як нияк… И чоловік му каже: — Чуй, отче, ануж може ся махнеме? Муй особо не лає, лиш міліцішту не любит, и булше нич. Договорили ся. Чоловік приходит дому, вішат клітку з папугайом. Рано міліцішта приходит, папугай на него ся никус не творит, мовчит. Сяк пруйшов динь, другый, пять… Міліцішта накониць пудходит ид нему й каже: — Гий, чуєш? Ты, когуте, исе я — мусор єден! Ушиткі мусора — ґандоны, чуєш ня? Доґдеєден мусор — чорт, ґута всьых нас пубє! Папугай на него здрит: — Исповідь закончив? Типирь пушов нахуй!

Repost from N/a
photo content

UwU ✌️

Якщо хтось пропустив, то Іванов тепер військовий типу
Якщо хтось пропустив, то Іванов тепер військовий типу

Вот мнє павєстку дадут тагда і пайду

Сьогодні міжнародний день вітру. Привітайте знайомих воздуханів
Сьогодні міжнародний день вітру. Привітайте знайомих воздуханів

На РФии разбилась ТУшка. Поделом. Ну или кто-то хорошо отработал зарплату)

photo content

Дай в ебало анимешнику - спаси планету

У Харкові під час гасіння пожежі внаслідок повторного російського удару загинуло 5 рятувальників ДСНС. Ще щонайменше 5 – пора
У Харкові під час гасіння пожежі внаслідок повторного російського удару загинуло 5 рятувальників ДСНС. Ще щонайменше 5 – поранено.

У Габы тоже самое со сборами
У Габы тоже самое со сборами

Ну я

порвал бы кажного пидора голыми руками уф
порвал бы кажного пидора голыми руками уф

photo content

photo content