Autonom.pl - portal niezależnych nacjonalistów
رفتن به کانال در Telegram
www.autonom.pl - portal niezależnych nacjonalistów. Kontakt: autonom@autonom.pl Propaganda: https://t.me/propaANda
نمایش بیشتر3 961
مشترکین
+124 ساعت
+147 روز
+12430 روز
آرشیو پست ها
+2
Kolejna ekipa wzięła udział w akcji #PorządekNatury. Tym razem Autonomiczni Nacjonaliści Chełm zorganizowali akcję sprzątania terenów zielonych wokół popularnego zalewu Maczuły w Horodysku.
Nominacja od AN Chełm wędruje do Narodowego Grudziądza.
+4
Aktywna niedziela w wykonaniu Autonomicznych Nacjonalistów z Mazowsza i Lubelszczyzny. Aktywiści wybrali się na terenowy marsz w okolicach Otwocka, śladem poniemieckich umocnień Przedmościa Warszawskiego.
Sport, natura, nacjonalizm!
+2
Charakterystyczne, surowe plakaty pojawiły się na ulicach Grodziska Mazowieckiego. Mieszkańcy miasta w drodze do pracy i szkół mieli okazję natknąć się na nacjonalistyczne hasła wzywające do odrzucenia bierności i dołączenia do rewolty przeciwko demoliberalnemu systemowi.
+2
Aktywiści Radykalnego Szczecina przyjęli od ekipy White Boys Gdańsk nominację do akcji #PorządekNatury i wywiązali się z niej w ekspresowym tempie. Nacjonaliści że Szczecina połączyli integracyjny wypad w teren ze sprzątaniem lasu.
Nominacja wędruje do AN Chełm.
👉 Zachęcamy do odwiedzenia i obserwowania naszych profili na Facebooku oraz Instagramie!
Każdy kolejny dzień to kolejne wzywanie. Stań na froncie codzienności. Dołącz do walki!
Nie czekaj na instrukcje z góry, bierz sprawy w swoje ręce - tu i teraz, na Twojej ulicy, w Twoim mieście. Twój aktywizm to paliwo dla idei. Każdy odbity szablon, każdy przyklejony plakat, vlepka, to i krok do odzyskania tego co nasze. Jasny sygnał zarówno dla wrogów jak i do podobnie myślących jednostek. To dowód na to, że nacjonalizm wciąż jest żywy, dynamiczny, napędzany energią młodości.
Każdy choćby drobny przejaw codziennego aktywizmu to kropla drążąca skałę. Wyłom w betonie systemu, który chce nas uciszyć i zmienić w bezkształtną masę wyrobników- konsumentów. Tożsamość i dumą niech będą Twoją tarczą, aktywizm bronią. Odrzuć apatię, wyjdź z cienia, nie bądź jedynie widzem własnego życia. Bądź dumny, bądź aktywny, bądź radykalny!
Tegoroczną edycję akcji #PorządekNatury otwierają White Boys Gdańsk. Ekipa z miasta Neptuna usunęła szpecące krajobraz śmieci z jednego z terenów zielonych w swojej okolicy i nominowała trzy kolejne grupy/ekipy do wzięcia udziału w akcji:
Radykalny Szczecin
AN Warszawa
Brygada Pomorska ONR
8 maja tradycyjnie jest datą bezrefleksyjnego świętowania tzw. "Narodowego Dnia Zwycięstwa". Liberalno- lewicowe środowiska upamiętniają tego dnia zwycięstwo Armii Czerwonej nad III Rzeszą i zakończenie II Wojny Światowej .
Dla Polski i innych krajów Europy środkowo-wschodniej oznaczało to jednak nie zwycięstwo i wyzwolenie, a nową okupację, terror i narzucone na dekady przy aprobacie państw Zachodu czerwone kajdany. Przetaczający się na zachód przez Polskę front niósł za sobą ogrom zniszczeń, kradzieży i gwałtów w których lubowali się "wyzwoliciele" z Armii Czerwonej.
Ta sama Armia Czerwona kilka lat wcześniej, 17 września 1939r. brutalnie napadła na Polskę. Rękami siepaczy z NKWD mordowała polskich oficerów w Katyniu, przeprowadzała masowe egzekucje i wywózki na wschód w ramach "Operacji Polskiej". Po wojnie ścigała, represjonowała i mordowała polskich patriotów, którzy nie pogodzili się z narzuconą z Moskwy, marionetkową władzą.
8 maja to nie dzień zwycięstwa, a rozpoczęcie nowej okupacji!
Pierwszy weekend po majówce to czas kiedy tradycyjnie zaczynamy akcję #PorządekNatury. Już po raz szósty nacjonaliści z całej Polski przeprowadzą akcję sprzątania lasów w swojej okolicy. Akcja obejmuje zasięgiem cały kraj, a co roku dzięki niej z polskich lasów znikają tony śmieci.
+4
Produktywnie majówkę spędzili również aktywiści z Mazowsza i Lubelszczyzny, którzy nie zapomnieli o aktywizmie i wspólnie przeprowadzili akcję plakatową w Siedlcach oraz okolicach, zaznaczając obecność w regionie i docierając z przekazem do mieszkańców miasta i okolic.
Repost from Nordland
Słyszeliśmy, że płyty zaczynają już do Was docierać - życzymy przyjemnego odsłuchu! 🏴
@NordlandPL 🎤
1 maja z okazji Święta Pracy nacjonaliści z Grudziądza rozprowadzili na ulicach miasta ulotki z hasłami propracowniczymi i społecznymi.
Akcja miała na celu przypomnienie, że nowoczesny nacjonalzim to także dbałość o interesy bytowe polskich pracowników i solidarność społeczna.
+3
"Pracujemy, tworzymy, walczymy o sprawiedliwość i chcemy budować świat dla ludzi nie dla zysków!"
Plakaty z takim hasłem pojawiły się w mieście Neptuna za sprawą White Boys Gdańsk z okazji Narodowego Święta Pracy.
Jako nacjonaliści nie zgadzamy się na zalewanie rynku pracy tanią siłą roboczą z trzeciego świata. Sprzeciwiamy się także kapitalistycznemu wyzyskowi sprowadzającego rolę pracownika do pozycji w tabelce.
Stołeczni Autonomiczni Nacjonaliści przypomnieli o tym pod Hutą Warszawa.
W dniu Narodowego Święta Pracy życzymy Wam przede wszystkim godnych i bezpiecznych warunków pracy, uczciwej płacy zapewniającej Waszym rodzinom stabilizację. Byście mogli pewnie i bez strachu patrzeć w przyszłość, rozwijać się, realizować plany i spełniać marzenia.
Nie bójcie się walczyć o godne traktowanie, poprawę warunków pracy, organizujcie się i przeciwstawiajcie wyzyskowi. Nie jesteście tylko zasobem ludzkim, trybikiem w bezdusznym kapitalistycznym systemie, poza obowiązkami macie też prawa, a walka o prawa również jest obowiązkiem!
Wolni, socjalni, narodowi!
W niedzielę spróbuję raz jeszcze założyć FB autonoma. Zobaczymy czy tym razem będzie ok
+1
Sport możesz uprawiać niemal wszędzie, nawet bez specjalistycznego sprzętu i mając ograniczony czas. Trening na świeżym powietrzu to jedna z najlepszych rzeczy jakie możesz zrobić dla swojego zdrowia i formy. Nie szukaj wymówek! Rusz się człowieku!
Sport, zdrowie, nacjonalizm!
Zachęcamy do odsłuchu promomixa płyty "Nasza walka trwa" gdańskiej kapeli Nordland:
https://www.youtube.com/watch?v=jJEBmKGyFA0
Wspieraj scenę i młodych artystów!
Motywacja daje bodziec do zrobienia pierwszego kroku, ale to dyscyplina konsekwentnie pcha Cię jak taran do przodu. Tydzień za tygodniem, trening za treningiem, budujesz w sobie system, który pozwala Ci działać pomimo chwilowych trudności. Szlifujesz charakter. Zaczynasz osiągać wyniki.
Wyniki stają się źródłem dalszej motywacji do stawiania sobie poprzeczki wyżej, do zajścia dalej. Dyscyplina w sporcie wydobywa cechy i umiejętności przydatne w życiu codziennym. Sprawia, że stajesz się zadaniowcem skupionym na celu, lepiej radzisz sobie ze stresem, rywalizacją.
Dzięki nawykom, które wyrabiasz dzięki sportowi działanie przychodzi Ci łatwiej, organizacja, planowanie, samodyscyplina są dla Ciebie chlebem powszednim, a praca mimo braku chęci i pod presją nie stanowią dla Ciebie problemu.
Motywuj więc do działania znajomych, aktywizuj ich poprzez sport, zachęć do działania, dawaj przykład postawą, dziel się pasją. Twórz grupy skupione wokół wspólnej, sportowej zajawki i buduj wokół siebie zdrową społeczność!
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
