fa
Feedback
СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

رفتن به کانال در Telegram

Літопис сучасності

نمایش بیشتر
5 751
مشترکین
-324 ساعت
-147 روز
-630 روز
آرشیو پست ها
то чувство, когда эсвэо пошло по-плану😈

творчість готемця. 🌖 Ґотем - місто талановитих людей!
творчість готемця. 🌖 Ґотем - місто талановитих людей!

Готем, символ в небі🌖 СТРІМ 17:30🔔 https://youtube.com/live/JeUwtR4G7ew?feature=share

а ну швидко відволіклися від своїх справ і дивимось модний вирок лаптю від Каліпсо!

#аукціон - це крутий спосіб пропушити збір. вчора, наприклад, з продажу картини наш збір на дрони просунувся на 10к. найближчим часом на вас чекає багато нових аукціонів і шоб ви розуміли правила(вони не змінюються), подивіться це важливе відео. наступні благодійні аукціони будуть проходити за такми самим принципом!

шо у вас там происходит?
шо у вас там происходит?

Готем, символ в небі🌖 ВСІ БІГОМ НА СТРІМ🔔 https://youtube.com/live/jaYe7VAn5M4?feature=share

так, шановні, давно ми не проводили благодійних аукціонів. а тут ще і такий лот. картина, яку написала дружина нашого воїна і
так, шановні, давно ми не проводили благодійних аукціонів. а тут ще і такий лот. картина, яку написала дружина нашого воїна із 143-ї Бригади ЗСУ. усі кошти з аукціону будуть йти напряму на дрони для нашого козака. аукціон проводимо наприкінці стріму, деталі під час етеру! збирайте шекєлі і пеньяжки!

14 жовтня - День заснування Української повстанської армії. УПА - це військово-політична формація Українського визвольного ру
14 жовтня - День заснування Української повстанської армії. УПА - це військово-політична формація Українського визвольного руху, стратегічною метою якого було відновлення української державності. Заснована на зламі 1942–1943 років, вона діяла до вересня 1949-го, після чого реорганізована в збройне підпілля, що тривало до середини 1950-х. Розбудова армії відбувалася в умовах протистояння з ворожими силами на антинацистському й антирадянському фронтах. Через лави УПА пройшло понад 100 тисяч осіб. Українська повстанська армія вважала себе фундаментом збройних сил Української Самостійної Соборної Держави і тому структурувалася за зразком регулярних армій. Ах, лента за лентою - набої подавай, Український повстанче, в бою не відступай!

На Одещині зафіксували комету ATLAS, яку астрономи називають найяскравішою за останні десятиліття. просто нагадування, що ми
На Одещині зафіксували комету ATLAS, яку астрономи називають найяскравішою за останні десятиліття. просто нагадування, що ми лише маленька кулька, яка левітує в безкінечному просторі. тихої ночі💀

Рейди, облави, шмони автомобілів, - цього всього могло би не бути, якби була сформована хоча б примітивна ідеологія війни на державному рівні, а рекрутингова кампанія проводилася не лише 3 ОШБр і ще декількома підрозділами. Але ж ні. Простіше все довести до абсурду, створити ілюзію відсутності війни у містах, а потім влаштувати сафарі. Коли вже мене почнуть чути?

оппа) Готем, символ в небі🌖 СТРІМ 16:00🔔 https://youtube.com/live/xo5s275y63Y?feature=share

- соотвественно кто вы? - гандоны 😂

грозный, ахамдулиля😈

сьогодні ще відпочивайте. але не забувайте донатити на наші збори! завтра почнемо раненько!
сьогодні ще відпочивайте. але не забувайте донатити на наші збори! завтра почнемо раненько!

а якщо серйозно: на 30 років гурту очікував більший масштаб, чи шо. але зараз, напевно, не на часі, тому вийшов класний камерний концерт. «я їду додому» розʼїбало, як завжди. плюс до всього, кошти з концерту пішли на розмінування деокупованих територій, респект! ну а те, шо було після, тупо ненормально і все.

коротко про концерт
коротко про концерт

хто не зрозумів

сьогодні тут. хто ще?
сьогодні тут. хто ще?

сколько же фанатов у меня уже в рашке. некоторые сначала ненавидят, а потом донатят на ЗСУ. но это не тот случай, здесь налицо неадекватная любовь граничащая с безумием. полное видео уже на резерве. там пожежа⛴