fa
Feedback
СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

СХІДНИЙ 🔥ПРОМЕТЕЙ

رفتن به کانال در Telegram

Літопис сучасності

نمایش بیشتر
5 747
مشترکین
-424 ساعت
-117 روز
-2230 روز
آرشیو پست ها
4:19… 4:20…
+1
4:19… 4:20…

Repost from Nord Division
В цікавий час живемо,брати) Люди гуляють по Хрещатику,та нічого не хочуть чути про війну,та полонених героїв з Азовсталі. Поліцейські зробили усього навсього свою работу,суд ще триває,а вони вже герої с нагороджувальною зброєю) А ктось воює усей цей час не вилазюючи з окопів,та навіть не має убд. Ті сами копи не можуть без ревнощів прийняти факт що військові теж носять з собою зброю.Адже тільки Акабам можна тероризувати та погрожувати бомжам ,жінкам та цевілам ) Тік-Ток військові кричать та розповідають як кому жити,як воювати,та погрожують усім кто з ними не згоден ,у своїх затишних квартирах) Реперки лазять під наркотою у прифронтому місці,знімая собі кліпи на руїнах, на горі людей ,та голосно кричать що президент плохий,війна це для промитих кастрюль ,ображають та глузують з тцк ,кричать що пацифісти ,йдуть під прапором Тупака Шакура)) І це все усього за один тиждень) И оці всі підари мають голос та права у нашій країні . Не проїбіть Націю,брати ! Обійняв міцно! Рупор Пропаганди Nord Division 🫡

не верю
не верю

бобэр дамбу кусь кусь кусь и утонет свинорус

Готем, без стріму вас не залишу сьогодні! Знак в небі🌖 *не пропускайте початок, там такий розйоб https://youtube.com/live/aY1UYa3Rfsk?feature=share

«Мы требуем подключения». Иркутяне вышли в центр города на «электрический митинг». Больше 50 протестующих собрались сегодня н
+8
«Мы требуем подключения». Иркутяне вышли в центр города на «электрический митинг». Больше 50 протестующих собрались сегодня на Площади Труда у здания городского цирка. Люди вышли с плакатами: «Хватит нас мучить», «Мы требуем подключения», «Для майнинга мощности есть, а для людей нет», «ИЭСК, нам нужны подключения, а не отписки». Иркутская энергетическая сетевая компания не подключает к свету дома более 4000 тысяч иркутян и жителей пригорода, хотя заключила с ними договоры. Людям объясняют, что сети перегружены и мощности на всех не хватает. Многие из тех, кто остался без электроэнергии, строили дома в кредит или покупали в ипотеку. Первый замгубернатора области Георгий Кузьмин заявил протестующим, что «в настоящий момент власти не могут решить проблему». Он сообщил, что без света остаются не четыре, а восемь тысяч человек.
«Энергетики обвинили нас в лености, якобы мы разучились жить как раньше люди жили, а именно топить печи дровами», — рассказал «Людям Байкала» один из протестующих.
иркутяне🤣

поснідали? даремно) якщо ви вважаєте, що туалетний папір у ковбасі - це квінтесенція єбанутості, то гляньте це відео! вподобайка, коментар, поділитися відео…все по-стандарту! 🔥чем кормили наших родителей?🔥крінжове ПОЗАминуле🔥 https://youtu.be/6x8K7tmDPDQ

Лікарі берлінської клініки «Шаріте» випустили прес-реліз про надзвичайний клінічний випадок повного одужання людини від ВІЛ.
Лікарі берлінської клініки «Шаріте» випустили прес-реліз про надзвичайний клінічний випадок повного одужання людини від ВІЛ. Це рідкісне, хоча й не унікальне явище: зазвичай вірус інтегрується в геном і, навіть якщо не проявляє активності, може перебувати в такому стані в організмі людини багато років. Якщо ж людина припиняє приймати антиретровірусні препарати, вірус може повернутися. Проте, у випадку «берлінського пацієнта», йдеться про повне одужання з повним видаленням вірусу з організму без можливості реактивації. Дедпул і Росомаха, ліки від ВІЛ…невже я дожив до цього?

❗️МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ❗️ Покровськ як завжди хворіє квітковим бєзумієм! це було до війни, під час війни і точно буде після, якщо ми просто закриємо на це очі. ТЕХНІКА ПОВИННА БУТИ НА ФРОНТІ! а то з такими темпами скоро ні для кого буде висаджувати квіточки!

когда ботов взял на распродаже)
когда ботов взял на распродаже)

Ґотем, знак в небі🌖 є трохи часу для стріму! залітайте https://youtube.com/live/iWFpJGLcp2s?feature=share

Козаки з 121 окремого полку зв’язку вже отримали тепловізори, тож вони подякували кожному з вас за активність і попросили пер
+1
Козаки з 121 окремого полку зв’язку вже отримали тепловізори, тож вони подякували кожному з вас за активність і попросили передати кошти на більш терміновий і необхідний збір. І такий збір є. Ми вже колись збирали на автомобіль для 3 окремої штурмової бригади, тепер хлопцям терміново потрібні кошти на ремонт авто. У нашому банку є 10 500 грн, які відправляються хлопцям на авто. Ремонт вже провели, майстри чекають тільки оплату за роботу Ціль: 20 000 грн. Давайте швиденько закриємо збір козакам

квота на гомофобные шутки закрыта до конца года

ахахаха оце база. «Геї за Газу - це те саме, що курча за КФЦ», - Нетаньягу

На основі вийшла зразково-показова порка інгуша, який забув свої корені. Розмова тривала, хлопець дуже невміло ховався під парасолькою спорту, миру та непорозуміння ситуації... все він розуміє і сторону давно обрав, що і продемонстрував наприкінці. Обов'язково додивіться відео до кінця, розмова варта уваги. вподобайка і коментар обов'язкові. 🔥к концу диалога вскрылся🔥орк-рулетка🔥 https://youtu.be/jtWqkUzoy_0

🖼 Світлини боїв та прильотів по Нью-Йорку ➕ Один із військовослужбовців на напрямку поділився через побратима світлинами сел
+4
🖼 Світлини боїв та прильотів по Нью-Йорку ➕ Один із військовослужбовців на напрямку поділився через побратима світлинами селища. 🏚 Хоч і повільно, але Нью-Йорк припиняє існувати. Артилерія та авіація знищують міську забудову та залишки промислового сектору. 📩джерело 📩

так, почалося! в оккупированном Донецке люди бунтуют из-за отсутствия воды. напоминаю Четвертая Женевская конвенция, Статья 55:
"Оккупирующая держава обязана с помощью всех имеющихся у неё средств обеспечивать население продовольствием и медицинскими материалами; в частности, она должна обеспечивать их продовольствием и медикаментами, если ресурсы оккупированной территории недостаточны."
не можете? вон из Донецка, паскуды!

Готэм, коротенький стрим🌖 УЖЕ) https://www.youtube.com/live/KKEPQER2UbY?si=DT5X2EuzCQ2Arc1r

Словаччина погрожує Україні «заходами у відповідь» на заборону транспортування нафти російського «Лукойлу» через свою територію. Prestaňte fňukať a vyhláste mobilizáciu, zbabelci!

каррикатура на Солженицина времен ссср. предатель. враги. измена. провокация🤣 предательство головного мозга
каррикатура на Солженицина времен ссср. предатель. враги. измена. провокация🤣 предательство головного мозга