5 747
مشترکین
-424 ساعت
-117 روز
-2230 روز
آرشیو پست ها
5 741
Repost from Nord Division
В цікавий час живемо,брати)
Люди гуляють по Хрещатику,та нічого не хочуть чути про війну,та полонених героїв з Азовсталі.
Поліцейські зробили усього навсього свою работу,суд ще триває,а вони вже герої с нагороджувальною зброєю)
А ктось воює усей цей час не вилазюючи з окопів,та навіть не має убд.
Ті сами копи не можуть без ревнощів прийняти факт що військові теж носять з собою зброю.Адже тільки Акабам можна тероризувати та погрожувати бомжам ,жінкам та цевілам )
Тік-Ток військові кричать та розповідають як кому жити,як воювати,та погрожують усім кто з ними не згоден ,у своїх затишних квартирах)
Реперки лазять під наркотою у прифронтому місці,знімая собі кліпи на руїнах, на горі людей ,та голосно кричать що президент плохий,війна це для промитих кастрюль ,ображають та глузують з тцк ,кричать що пацифісти ,йдуть під прапором Тупака Шакура))
І це все усього за один тиждень)
И оці всі підари мають голос та права у нашій країні .
Не проїбіть Націю,брати !
Обійняв міцно!
Рупор Пропаганди Nord Division 🫡
5 741
Готем, без стріму вас не залишу сьогодні!
Знак в небі🌖
*не пропускайте початок, там такий розйоб
https://youtube.com/live/aY1UYa3Rfsk?feature=share
5 741
«Мы требуем подключения». Иркутяне вышли в центр города на «электрический митинг».
Больше 50 протестующих собрались сегодня на Площади Труда у здания городского цирка. Люди вышли с плакатами: «Хватит нас мучить», «Мы требуем подключения», «Для майнинга мощности есть, а для людей нет», «ИЭСК, нам нужны подключения, а не отписки».
Иркутская энергетическая сетевая компания не подключает к свету дома более 4000 тысяч иркутян и жителей пригорода, хотя заключила с ними договоры. Людям объясняют, что сети перегружены и мощности на всех не хватает. Многие из тех, кто остался без электроэнергии, строили дома в кредит или покупали в ипотеку.
Первый замгубернатора области Георгий Кузьмин заявил протестующим, что «в настоящий момент власти не могут решить проблему». Он сообщил, что без света остаются не четыре, а восемь тысяч человек.
«Энергетики обвинили нас в лености, якобы мы разучились жить как раньше люди жили, а именно топить печи дровами», — рассказал «Людям Байкала» один из протестующих.иркутяне🤣
5 741
поснідали? даремно)
якщо ви вважаєте, що туалетний папір у ковбасі - це квінтесенція єбанутості, то гляньте це відео!
вподобайка, коментар, поділитися відео…все по-стандарту!
🔥чем кормили наших родителей?🔥крінжове ПОЗАминуле🔥
https://youtu.be/6x8K7tmDPDQ
5 741
Лікарі берлінської клініки «Шаріте» випустили прес-реліз про надзвичайний клінічний випадок повного одужання людини від ВІЛ. Це рідкісне, хоча й не унікальне явище: зазвичай вірус інтегрується в геном і, навіть якщо не проявляє активності, може перебувати в такому стані в організмі людини багато років. Якщо ж людина припиняє приймати антиретровірусні препарати, вірус може повернутися. Проте, у випадку «берлінського пацієнта», йдеться про повне одужання з повним видаленням вірусу з організму без можливості реактивації.
Дедпул і Росомаха, ліки від ВІЛ…невже я дожив до цього?
5 741
❗️МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ❗️
Покровськ як завжди хворіє квітковим бєзумієм! це було до війни, під час війни і точно буде після, якщо ми просто закриємо на це очі.
ТЕХНІКА ПОВИННА БУТИ НА ФРОНТІ!
а то з такими темпами скоро ні для кого буде висаджувати квіточки!
5 741
Ґотем, знак в небі🌖
є трохи часу для стріму! залітайте
https://youtube.com/live/iWFpJGLcp2s?feature=share
5 741
Козаки з 121 окремого полку зв’язку вже отримали тепловізори, тож вони подякували кожному з вас за активність і попросили передати кошти на більш терміновий і необхідний збір. І такий збір є.
Ми вже колись збирали на автомобіль для 3 окремої штурмової бригади, тепер хлопцям терміново потрібні кошти на ремонт авто. У нашому банку є 10 500 грн, які відправляються хлопцям на авто. Ремонт вже провели, майстри чекають тільки оплату за роботу
Ціль: 20 000 грн.
Давайте швиденько закриємо збір козакам
5 741
На основі вийшла зразково-показова порка інгуша, який забув свої корені.
Розмова тривала, хлопець дуже невміло ховався під парасолькою спорту, миру та непорозуміння ситуації... все він розуміє і сторону давно обрав, що і продемонстрував наприкінці.
Обов'язково додивіться відео до кінця, розмова варта уваги.
вподобайка і коментар обов'язкові.
🔥к концу диалога вскрылся🔥орк-рулетка🔥
https://youtu.be/jtWqkUzoy_0
5 741
🖼 Світлини боїв та прильотів по Нью-Йорку
➕ Один із військовослужбовців на напрямку поділився через побратима світлинами селища.
🏚 Хоч і повільно, але Нью-Йорк припиняє існувати. Артилерія та авіація знищують міську забудову та залишки промислового сектору.
📩джерело 📩
5 741
так, почалося!
в оккупированном Донецке люди бунтуют из-за отсутствия воды.
напоминаю
Четвертая Женевская конвенция, Статья 55:
"Оккупирующая держава обязана с помощью всех имеющихся у неё средств обеспечивать население продовольствием и медицинскими материалами; в частности, она должна обеспечивать их продовольствием и медикаментами, если ресурсы оккупированной территории недостаточны."не можете? вон из Донецка, паскуды!
5 741
Словаччина погрожує Україні «заходами у відповідь» на заборону транспортування нафти російського «Лукойлу» через свою територію.
Prestaňte fňukať a vyhláste mobilizáciu, zbabelci!
5 741
каррикатура на Солженицина времен ссср.
предатель. враги. измена. провокация🤣
предательство головного мозга
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
