fa
Feedback
ALEKSOV TOXIC 🤙🏻🤡

ALEKSOV TOXIC 🤙🏻🤡

رفتن به کانال در Telegram

Про мене,стріми та життя 🙃 Твіч - https://www.twitch.tv/aleksov Інст - https://www.instagram.com/aleksovqq/

نمایش بیشتر
3 531
مشترکین
+224 ساعت
-57 روز
-6330 روز
آرشیو پست ها
через 2 години концерт, а мені щось так ніяково там стрімити, я став інтровертом…

і з Днем Збройних сил України, низький уклін та повага 🫡

це мій друг з дитинства, за якого я просив підписати петицію, завдяки таким людям, ми зараз з вами можемо жити, тому будь ласка підтримайте петицію, не забувайте донатити та саме головне памʼятайте героїв НА ЩИТІ

Максим Синявський, позивний "Рижий", служив у НГУ “Хартія” і був т.в.о командира другого взводу. У 22 роки він став на захист
Максим Синявський, позивний "Рижий", служив у НГУ “Хартія” і був т.в.о командира другого взводу. У 22 роки він став на захист України. З грудня 2023 року "Рижий" виконував бойові завдання у Серебрянському лісництві, на Харківщині, а з березня 2024-го — у Луганській області. Попри шквальні артобстріли, він евакуював п’ятьох побратимів. У травні 2024 року під час боїв поблизу Лук’янців, Харківської області, Максим вчасно розосередив бійців, перевірив їхній стан і доповів про готовність продовжувати службу. Вночі він помітив ворога, знищив групу до п’яти осіб, але потім загинув від артобстрілу. “Рижий” був професіоналом, прямолінійним і сміливим. Він завжди йшов першим і підтримував побратимів. Бережімо пам'ять про тих, хто віддав життя за Україну — вона дає нам сили боротися далі. ‼️‼️‼️ПРОСИМО ПІДТРИМАТИ ТА ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ ‼️‼️‼️ https://petition.president.gov.ua/petition/234976

Стрім в тіктокє на трохи, щоб я не афкашив повністю

Що ви взагалі, як справи?) Бо я приїхав додому до рідних і випав з інтернету трошки, але 7 числа стрім з концерту 🥳

Repost from ELEMENTHAS
AUDI S4 за 100 ГРН Ми починаємо масштабний розіграш AUDI до якої ми дійшли з 5к грн 100 грн - це один квиток, більше сума біл
AUDI S4 за 100 ГРН Ми починаємо масштабний розіграш AUDI до якої ми дійшли з 5к грн 100 грн - це один квиток, більше сума більше квитків (1000 грн - 10 квитків) Наша ЦІЛЬ - 1 МЛН ГРН НА ЗСУ Вона амбіційна але дуже реальна Дякую завчасно за поширення і донати а також ВСІМ бажаю успіху❤️ банка - https://send.monobank.ua/jar/SW1BVdTyK?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAAaYkHL_WHXErsUx55FaEPRuacEbd7BiG-rmwf6Es1v29hw2o7ou45RVK_CM_aem_dtXyBrW2aokJgff0nztOSg

нє, мужики ну це повний піздєц… (по-братскі тіп пише ХАЗМХАХА)
нє, мужики ну це повний піздєц… (по-братскі тіп пише ХАЗМХАХА)

Андрюха блять…
Андрюха блять…

Кохані, пікап на який ми з вами зібрали гроші потребує ремонту, залишилось добити усього 30к 🔥 монобаночка прошу від себе не ігнорувати збір, бо то мої друзі ❤️‍🩹

це мій друг дитинства, який помер захищаючи Україну, прошу долучитись!

Особисте прохання https://petition.president.gov.ua/petition/234976 Підпиши та поширюй ПЕТИЦІЮ про присвоєння звання Героя України (посмертно) моєму сину Максиму. Будь активним тилом для захисників/ангелів. З повагою, Андрій Синявський Петиція за загиблого сина нашого земляка

Чілл вайб з Бепсіком - https://www.twitch.tv/aleksov

подкаст півний хочете ввечері? (Через години дві)

Repost from Тренер 🦾
Запускаємось twitch.tv/vsitrenuemos
Запускаємось twitch.tv/vsitrenuemos

WW
WW

Ну… якщо буде вайб, то можна й ірл з концерта бахнути WW

ну мама святе, спочатку до мами на день народження, а потім назад в Кийов, не вийде в мене покайфувать вдома тиждень 🥺

йоу, а я планував додому їхати…
йоу, а я планував додому їхати…

через світло без стріму, то давайте в тіктокі стрім на трошки 🤡