fa
Feedback
ALEKSOV TOXIC 🤙🏻🤡

ALEKSOV TOXIC 🤙🏻🤡

رفتن به کانال در Telegram

Про мене,стріми та життя 🙃 Твіч - https://www.twitch.tv/aleksov Інст - https://www.instagram.com/aleksovqq/

نمایش بیشتر
3 523
مشترکین
-624 ساعت
-287 روز
-7230 روز
آرشیو پست ها
پیام ویدیو00:16

پیام ویدیو00:10

پیام ویدیو00:12

photo content

IRL 🇵🇱 ВАРШАВА - https://www.twitch.tv/aleksov
IRL 🇵🇱 ВАРШАВА - https://www.twitch.tv/aleksov

پیام ویدیو00:24

Ми вже в Польші 🇵🇱 пройшли український та польський кордони за годину, потім ще півтори години чекали поки перевірять автобус, в сумі кордон пройшли за 2 з половиною, це поки рекордний час проходження кордону 🧳 через 3 години будемо в Варшаві приблизно і далі дам інфу по стріму, бо хочеться вечірній підруб з Варшави зробити все одно)

АНОНС ПОДОРОЖІ 🧳 СТРІМ НА ГОДИНКУ - twitch.tv/aleksov

Дуже багато сьогодні роботи, але на годинку можу підрубити, зробимо фінальний анонс і все розповім по поїздці Запускати?

Друзі, запускаю народний доступ - підписку на Монобазі 🤝 Першочергово це про підтримку мене та розвиток контенту Усі кошти б
Друзі, запускаю народний доступ - підписку на Монобазі 🤝 Першочергово це про підтримку мене та розвиток контенту Усі кошти будуть йти саме на контенту складову: IRL, нові ідеї, формати, техніку Це дасть можливість робити більше класного контенту і менше переживати за фінансову складову Я хочу, щоб це була не просто “підписка”, а наше закрите ком’юніті - зі своїм чатом, внутрішніми штуками та плюшками для кожного рівня На кожному рівні є свої можливості - можете переглянути детально (вони будуть доповнюватись, + плюшки для ютубу) Також для всіх рівнів з нагоди запуску БАЗИ буде РОЗЙОБНИЙ розіграш 🔥 І вже зараз у закритому чаті обговорюємо поїздку в іншу країну 👀 Буду безмежно вдячний кожному за підтримку Це реально допоможе рухатись далі ПІДПИСКА НА БАЗУ - https://base.monobank.ua/8KaFtRbFqTraD3#subscriptions

СТРІМ ПОЧАВСЯ - twitch.tv/aleksov

Стрім з місця подій 🤔
Стрім з місця подій 🤔

стрім в 14:00 🕑
стрім в 14:00 🕑

Завтра плануємо подорож з вами 🧳 (в обід десь стрім) - Додивився Рєзік, піздата гра - Майже виздоровів, сподіваюсь сьогодні фінальний день, бо далі маємо плани)) - Роздупляюсь після завалів і хвороби

Рєзік сьогодні вийшов, грав колись ще на плойці першій, а зараз лору взагалі не знаю, але прям залип на проходженнях

Бля весь тиждень був вдома, захворів позавчора, вже 3 день ніякий, це тупо пізда, як я єбав хворіти, ще й не знаю як я захворів, будучи вдома)))

ЙО СТРІМ - twitch.tv/aleksov

Не поняв блять…

Не пройшло й 4 роки як знову сів за механіку, катались сьогодні з інструктором 2 години, це вперше, що я їду по Києву на механіці, спочатку страшно було, потім чілл, кайфанув піздєц

ПАБГ З ІВОНЯКОМ ТА МАРТІК - twitch.tv/aleksov