fa
Feedback
ELEMENTHAS

ELEMENTHAS

رفتن به کانال در Telegram
1 265
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-77 روز
-2930 روز
آرشیو پست ها
Ну піздей чуваки, і як жити взагалі?
Ну піздей чуваки, і як жити взагалі?

БЛЯ ЦЕ ТАКИЙ ПІЗДЕЦ просто нахуй хотів подивитись фільм і його нема ні на світ тв ні на мегого де я плачу підписку (і це я ще не кажу про те що більшість фільмів там платні і треба або купляти або брати в оренду) Ну і як тут не піратити коли просто нахуй анріал знайти фільм який треба

👍
👍

Починаємо дивитися Трансформери

фільм пішов https://twitch.tv/elementhas

Хто вгадає той оплачує мені посилки

Як думаєте на скільки вийшло?
Як думаєте на скільки вийшло?

20:30 запуск

Даю вам право вибрати сьогодні фільм щоб на стріму глянути

پیام ویدیو00:10

Ебать пума сильно робить! То колаби з черепашками ніндзя, зараз форсаж Прикольно пздц. Я таке не ношу взагалі але сам факт
Ебать пума сильно робить! То колаби з черепашками ніндзя, зараз форсаж Прикольно пздц. Я таке не ношу взагалі але сам факт

Про те як мене намагались заскамити 🤣

پیام ویدیو00:52

پیام ویدیو00:58

іфвзафзафіхфі тіки зараз помітив
іфвзафзафіхфі тіки зараз помітив

Що відомо про турнір з Warzone прямо зараз? 🏆 Це буде турнір в рамках «Ukraine Warzone League, Season 1», а саме перший з трьох турнірів по Warzone.
- Ми побачимось вже в березні, на мапі Verdansk в режимі TRIOS ( трійки ) - Призовий фонд буде складати 10,000 грн - Снайперські гвинтівки дозволені - Дробовики будуть заборонені
🎙️ Трансляція буде проходити на каналі: https://www.twitch.tv/diaspora__ 👥 Тімейтів на турнір можна буде знайти в діскорді: https://discord.gg/MGUpKcTZY 🦾 Повноцінний анонс турніру з повним переліком правил і розподіленням призових ви побачите 1 березня!

Братва, хто плеїть в варзону у мене тут бро проводить турік буде, залітайте 🤝

پیام ویدیو00:10

Всі ж бачили історію з Владиславом Гераскевичем про те що його відсторонили від участі в Олімпіаді через шолом з українськими загиблими? Він сто проц красавчик, показав позицію але як на мене закликати інші бренди щоб скинутись йому на премію, давати можливість пожиттєво жити в Готелі це вже перебор І багато хто зараз просто на хайпі підтримує просто щоб показати що вони теж в темі) Просто якщо глянути статистику то він реально майже нічого не вигравав і смішно коли пишуть що в нього були реальні шанси на медаль Непопулярна думка яка має місце бути

پیام ویدیو00:10