fa
Feedback
Пастор DREW

Пастор DREW

رفتن به کانال در Telegram

Привіт) я пастор Печерської церкви «Спасіння» (ПЦС). У цьому каналі ділюсь своїми відкриттями, думками та просто спостереженнями. Думаю, що має бути цікаво, тому підписуйся 😉 З усіх питань до @pst_drew

نمایش بیشتر
2 422
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-77 روز
-3130 روز
آرشیو پست ها
Сьогодні нашій церкві рівно рік ⛪️🙏🏼 Слава Богу за кожен день. За всі виклики і все, що було пройдено) і за все, що буде попереду

На пастирському ретриті нормальний двіж) не ці всі сучасні пісні 🙏🏼 але вайб просто 🔥

پیام ویدیو00:24

Ти не можеш навчити культурі - ти можеш лише БУТИ КУЛЬТУРОЮ *думка з ретриту

Зібратись відсвяткувати рукопокладення
Зібратись відсвяткувати рукопокладення

پیام ویدیو00:13

Друзі, буду вдячний за повний перегляд мого нового відео на YouTube, бо я тут оновив канал і планую заливати системно) Тому подивіться, підпишіться, лайкніть та дайте коментар. Буду вдячний вам Ну і звісно сама тема важлива та може бути актуальною для вас або ваших близьких https://youtu.be/i3arJM3uUJc?si=zC0IRj3ixyOh2CW6

Розпочинаю поглиблене вивчення послання до Римлян) цікаво скільки часу займе ця книга Одне з найважливіших послань всього хри
Розпочинаю поглиблене вивчення послання до Римлян) цікаво скільки часу займе ця книга Одне з найважливіших послань всього християнства. Саме його називають: Найчистіше Євангеліє - Мартін Лютер Євангеліє, розгорнуте у богословʼя - Ф.Ф. Брюс Кажуть, що це найкращий посібник для євангелізації

‼️Привіт! Друзі, шукаємо на роботу оператора в продакшн церкви "Спасіння" (Центральна церква в Вишневому) Подробиці вакансії
‼️Привіт! Друзі, шукаємо на роботу оператора в продакшн церкви "Спасіння" (Центральна церква в Вишневому) Подробиці вакансії в описі за посиланням. Важливо заповнити гугл форму

‼️Привіт! Друзі, шукаємо на роботу оператора в продакшн церкви "Спасіння". Подробиці вакансії в описі за посиланням. Важливо
‼️Привіт! Друзі, шукаємо на роботу оператора в продакшн церкви "Спасіння". Подробиці вакансії в описі за посиланням. Важливо заповнити гугл форму, в лс не писати))

Вміння радитись з Богом в будь-яких питаннях - одна з найсильніших характеристик біблійного лідера Після цього Давид звернувся до Господа й запитав: Чи йти мені в якесь Юдине місто? І Господь сказав йому: Йди! Тоді Давид запитав: Куди мені йти? Він же відповів: У Хеврон 2 Самуїла 2:1

В цю неділю проповідував на 19 річниці церкві Спасіння в Калинівці) приємно бачити як Божа церква росте та рухається вперед �
+1
В цю неділю проповідував на 19 річниці церкві Спасіння в Калинівці) приємно бачити як Божа церква росте та рухається вперед 🙏🏼 А ми також ростемо. Фото зроблене на одному й тому самому місці, тільки різниця в 8-9 років

پیام ویدیو00:39

Крутий допис. Є над чим задуматись https://www.instagram.com/p/DORAD3AiDtm/?img_index=5&igsh=MXZvNXM0OGp6MmcyZw==

Якщо прочитати 31 розділ 1 книги Самуїла та 1 розділ 2 книги, виникає питання про розбіжність історій смерті Саула. Але сього
Якщо прочитати 31 розділ 1 книги Самуїла та 1 розділ 2 книги, виникає питання про розбіжність історій смерті Саула. Але сьогодні я не про саму розбіжність 2 книга починається з того, що один амалекітянин повідомляє Давиду про смерть Саула, при цьому кажучи що саме він добив царя по його проханню. Тут точаться дебати чи правда це, чи ні…можливо чоловік хотів таким чином здобути прихильність в очах Давида Але от, що цікаво: цього взагалі не мало статись. Бог давав чітке слово Саула: Так говорить Господь Саваот: Я вирішив покарати Амалека за те, що він учинив Ізраїлеві, перешкоджаючи йому дорогою, коли той вийшов з Єгипту. Тому зараз іди й відплати Амалеку, прирікши під закляття все, що є в нього. Не повинно бути пощади нікому, – маєш знищити чоловіків і жінок, дітей і немовлят, волів і овець, верблюдів й ослів! 1 САМУЇЛА 15:2-3 Саул же цього не зробив, точніше зробив, але не до кінця. Вирішим внести корективи в Божий задум Висновок особисто для мене: те, що ми залишаємо «напівживим» у своєму житті - гріх, компроміс, стару звичку - може повернутися й завдати найбільшого удару І хтось скаже, так не факт же, що вбив…так, але смерть констатував саме він. Беру собі на роздуми

Якщо прочитати 31 розділ 1 книги Самуїла та 1 розділ 2 книги, виникає питання про розбіжність історій смерті Саула. Але сього
Якщо прочитати 31 розділ 1 книги Самуїла та 1 розділ 2 книги, виникає питання про розбіжність історій смерті Саула. Але сьогодні я не про саму розбіжність 2 книга починається з того, що один амалекітянин повідомляє Давиду про смерть Саула, при цьому кажучи що саме він добив царя по його проханню. Тут точаться дебати чи правда це, чи ні…можливо чоловік хотів таким чином здобути прихильність в очах Давида Але от, що цікаво: цього взагалі не мало статись. Бог давав чітке слово Саула: Так говорить Господь Саваот: Я вирішив покарати Амалека за те, що він учинив Ізраїлеві, перешкоджаючи йому дорогою, коли той вийшов з Єгипту. Тому зараз іди й відплати Амалеку, прирікши під закляття все, що є в нього. Не повинно бути пощади нікому, – маєш знищити чоловіків і жінок, дітей і немовлят, волів і овець, верблюдів й ослів! 1 САМУЇЛА 15:2-3 Саул же цього не зробив, точніше зробив, але не до кінця. Вирішим внести корективи в Божий задум Висновок особисто для мене: те, що ми залишаємо «напівживим» у своєму житті - гріх, компроміс, стару звичку - може повернутися й завдати найбільшого удару І хтось скаже, так не факт же, що вбив…так, але смерть констатував саме він. Беру собі на роздуми

Друзі, всім привіт. Зʼявилось тут трохи нових читачів, то я хотів би з вами познайомитись Мене звати Андрій, мені 33 і я паст
Друзі, всім привіт. Зʼявилось тут трохи нових читачів, то я хотів би з вами познайомитись Мене звати Андрій, мені 33 і я пастор церкви ПЦС, яку майже рік тому Бог довірив нам розпочати в Києві з чудовою командою. Чоловік та батько, тому окрім духовних тем піднімаю також і сімейні Час від часу ви можете почути мій голос на Radio M. Веду ранкові ефіри, програму НеСвяті та пишу озвучку американським проповідникам А що ще розказати? Чимось далі буду ще ділитись, а поки і цього вистачить

Блаженний чоловік, який не бере участі у раді нечестивих, не стає на дорогу грішників і не сидить у зборищі кепкунів, але він насолоджується Господнім Законом, і над Його Законом він роздумує вдень і вночі. Він буде, як дерево, посаджене біля потоків води, яке приносить свій плід у належну пору і листя якого не в’яне. В усьому, що тільки він робить, матиме успіх ПСАЛМИ 1:1-3 * «насолоджується Господнім законом» які сильні слова. Не просто шанує, не просто виконує…НАСОЛОДЖУЄТЬСЯ Бажаю кожному з нас мати таке ставлення до Божого слова та всіх Його настанов 🙏🏼 Благословенного дня 🙌🏼

Почали сімʼєю вивчення книги Притч перед новим навчальним роком Даніка 🙏🏼 Актуально про Мудрість та страх Господній Френк М
Почали сімʼєю вивчення книги Притч перед новим навчальним роком Даніка 🙏🏼 Актуально про Мудрість та страх Господній Френк Маккія (Baptized in the Spirit): Страх Господній — це «життя в постійній свідомості Божої присутності». Воно формує святість: ми уникаємо гріха не лише через страх покарання, а через бажання не засмутити Духа Святого

Друзі, а ви вже підписались на чудову теку україномовних християнських каналів? Лагідне нагадування, що вона ось тут, а ви мо
Друзі, а ви вже підписались на чудову теку україномовних християнських каналів? Лагідне нагадування, що вона ось тут, а ви могли її пропустити https://t.me/addlist/eHysDH9tdIVmMDcy