fa
Feedback
disa disa disa

disa disa disa

رفتن به کانال در Telegram

Автор - @marselin Twitch - disaxm

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام disa disa disa

کانال disa disa disa (@disaxm) در بخش زبانی روسی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 87 747 مشترک است و جایگاه 398 را در دسته وبلاگ‌ها و رتبه 6 455 را در منطقه روسيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 87 747 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 26 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -1 572 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -147 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید شده (به صورت رسمی توسط تلگرام)
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 24.58% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 12.25% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 21 570 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 10 750 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 968 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند свитер, диса, шарф, ром, 2290р/2590р تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Автор - @marselin Twitch - disaxm

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 27 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته وبلاگ‌ها تبدیل کرده‌اند.

87 747
مشترکین
-14724 ساعت
-6667 روز
-1 57230 روز
آرشیو پست ها
Бля я далбоёб ебанный травился антидепрами своими, Весь месяц дозировку в 2 раза больше случайно ебашил размеры упаковки перепутал Сератониновая интоксикация началась Всю неделю хуёво Лицо немеет дергает всего давление было сегодня 190 на хуй пойми сколько Ещё и на тренировки ходил с этим

Куплю бензин писать в лс

پیام ویدیو00:28

Алкоголь убивает

Никому не рассказывайте что было в Москве

Парень брр твой будильник брр на работу брр

Астана вы красивы
+1
Астана вы красивы

У царя было три сына. Старший умный был детина, средний был и так, и сяк, младший вовсе был дурак

Казахстан Армысыз! С молодым на местности обсуждаем его переход в шпана сквад что б некст турик кс2 против ебланов точно забр
Казахстан Армысыз! С молодым на местности обсуждаем его переход в шпана сквад что б некст турик кс2 против ебланов точно забрали

پیام ویدیو00:27

Посадите меня в танки я а соло 1 в 5 вынесу всех ебланов

پیام ویدیو00:29

Ебланы думают что выиграли но шпана специально слила я лям рублей поставил вывод 3кк с пацанами зависим пиздато 322
Ебланы думают что выиграли но шпана специально слила я лям рублей поставил вывод 3кк с пацанами зависим пиздато 322

Почему маршалу победы ещё не налито?

5 литров пива выиграли на команду

Ебарьки
Ебарьки

И это Влад мафаня ещё бухал всю ночь если что Парни замогали в соло

Repost from Lida
Судя по реакции моих фанатов в комментариях - вы считаете меня животным конченным, я прав?

ВЛАД МАФАНЯ ВОВА КАША ЗЕЛЯ ДИСА БУГОР ЛЕНЯ ПУНШИК ПРОБУЕМ КИТАЙСКИХ ЖЕНЩИН https://www.twitch.tv/mafanyaking