Шось про айтішку
رفتن به کانال در Telegram
Фронтенд, ШІ, FPV, собаки та село Чат https://t.me/+oo6Cid6vhhNiZDRi
نمایش بیشتر1 806
مشترکین
-324 ساعت
-57 روز
-2130 روز
آرشیو پست ها
1 806
Коли мілтех стане новим фронтендом в плані грошей, то будуть отакі пацанчікі разсікати по вулицям)
1 806
Це і моя нова робота теж 👆 так шо якщо ви класний 3д шник під друк, то пишіть Сані
1 806
Repost from Bite the Byte
Якщо ви пішли дивитися на адженду ДоуДей, то там можна помітити, шо в мене нова робота. :) Так от, ми шукаємо 3д-дизайнера/інженера/моделера. В ідеалі крутого і з досвідом. Людину, яка б така: бісять ці дрони на карбонових рамах, не могли нормально зробити?! Людину, якій сопромат цікавіший, аніж блискучість поверхні (і недостатньо душну щоб вказати мені на недосконалість фрази 😁).
В нас є прям кілька нагальних потреб, в основному під FDM-друк, але ми точимо зуби і на звичайний пластик з прес-формами, так що буде поле для професійного розвитку. Авжеж, в ідеалі ми шукаємо людину, яка це все вже дуже вміє і зможе підняти наш рівень розуміння проблеми прям сходу — ну але можемо порозмовляти, якщо ви займалися більше красою, але дуже зацікавлені в міцності/простоті друку/зручності використання.
Всі варіанти ок: і якщо ви хочете виключно 3д займатися, і якщо у вас є інші зацікавленості/таланти. Ок поговорити про фултайм, або про почасовку/попроєктну, якщо ви дуже кльовий. 😁 Ідеально якщо ви в Києві, чи готові періодично бувати.
Хочемо або портфоліо (з поясненнями чому це релевантно), або виконання тестового завдання.
Мене навряд читають багато Здшників, але якщо у вас є такі знайомі, то киньте їм лінк на цей пост.
1 806
Відос у трьох частинах про створення симулятору для ArduPilot у браузері.
З реалістичною місцевістю і емулятором аналогової та теплової fpv камер.
https://youtu.be/RzQosLYHiZI
1 806
Repost from Регіоналіті
У Львові працівниця райадміністрації отримала догану за те, що у відповідь на звернення мешканця щодо обрізки дерев, опублікувала згенероване у ШІ фото
1 806
зробив сайт на якому можна подивитись зміну цін на їжу в закладах по всій країні
https://cafes.roman01la.workers.dev/
tl;dr очікувано все дорожчає
1 806
Repost from ПТСР && Айті
Backend-підкріплення для вашої команди!
Дмитро, ветеран, який захищав нас від загарбників. Тепер ми повинні йому допомогти з пошуком роботи та місця де він зможе застосувати свої знання на повну. Дмитро має комерційний досвід, тож це не просто "допомога новачкові", а залучення спеціаліста, який знає ціну відповідальності. Наразі Дмитро розглядає Remote формат роботи, але відкритий до подальшого релокейту (обговорюється індивідуально).🫡
Технічний стек:
👉PHP / Laravel (комерційний досвід).
👉Робота з базами даних та архітектурою.
👉Вміння працювати в команді та виконувати завдання в умовах високої відповідальності.
Ветеран в ІТ - це не лише про код. Це про залізну дисципліну, вміння швидко вчитися та працювати на результат. Зробіть репост, ваш лайк може стати початком нового етапу в житті захисника.
Якщо ви шукаєте Laravel-розробника - пишіть у директ. Я скину вам CV.🤝
Давайте разом допоможемо Дмитру знайти гідне призначення в цивільному секторі! 🦾
1 806
Накидайте мені гривнів на оцей збір на ремонт Рено з Покровська, і я виберу рандомно когось подарую друге видання Clean Code
https://send.monobank.ua/jar/AWfYbRej54
1 806
Дивлюсь серіал Фундація. Ну чисто вайбкодінг голосом, з обходом обмежень ллмки через непрямий промпт)
1 806
Подивіться документалку про Clojure. Гарна історія про те як персональний проєкт став чимось більшим. Окрема повага дружині за підтримку https://youtu.be/Y24vK_QDLFg
1 806
+1
Зробив собі домашній медіа сервер на Radxa 5B+
Достатньо потужний одноплатник. Навіть під час стрімінгу фільмів з енкодуванням в системі вільно більше половини ресурсів.
1 806
Steam OS портували на ARM64, нарешті можна грати в шось нормальне на Nintendo Switch
https://x.com/sadlyitsbradley/status/2044919140285091974?s=46
1 806
Вже і забув, як DHH казав що вони мігрують з AWS на свої сервера. Зараз каже зекономили близько 75% або 3млн баксів.
А тепер подумайте скільки переплачують за серверлесну інфру.
1 806
Знайшов кльовий проєкт що дозволяє відслідковувати активність крупногабаритної техніки використовуючи особливості камери встановленої на супутнику Sentinel 2
Трюк у тому, що ця камера робить три знімки у червоному, зеленому та синьому каналах з затримкою в 10мс
Якщо накласти всі три канали, то статичні обʼєкти не зміняться, а от якась фура чи танк буде помітна через характерний rgb градієнт у по вектору руху техніки
Знімки оновлюються раз на пʼять днів тому особливо нічого воно не дає, але це цікавий приклад використання особливостей заліза для отримання даних
https://ui.adsabs.harvard.edu/abs/2022RemS...14.1595F/abstract
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
