fa
Feedback
Шось про айтішку

Шось про айтішку

رفتن به کانال در Telegram

Фронтенд, ШІ, FPV, собаки та село Чат https://t.me/+oo6Cid6vhhNiZDRi

نمایش بیشتر
1 805
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-57 روز
-1930 روز
آرشیو پست ها
Класний відос про те як працюють алгоритми пошуку найкоротшого та найшвидшого шляху, і як працює Google Maps https://youtu.be/m2IjD2XPNMw

отримав свою виготовлену понижайку 5-3.3v навіть працює!))
отримав свою виготовлену понижайку 5-3.3v навіть працює!))

Шо які плани на літо?

О, те шо треба. Бардвел пояснює як засетапити SITL для iNav і підключити до XPlane симулятора https://youtu.be/48udF5OJpu4

Комодор зробили… телефон розкладушку) але рекламний відос прям гарно зробили в стилі 00х, мені така стилістика подобається а так то 500 баксів хз хто на це витратить, фанати хіба шо https://youtu.be/ixD_fqrnA_c

Частину стафу зі збору вже закупили і передали. Давайте ще паднажмьом, треба ще 22 тис грн https://send.monobank.ua/jar/4ADrS
Частину стафу зі збору вже закупили і передали. Давайте ще паднажмьом, треба ще 22 тис грн https://send.monobank.ua/jar/4ADrSLRSPv

Гарно колись ігри робили https://youtu.be/EV9u9H6t9Mo

Кажуть Трамп заборонив мітос, чірз
Кажуть Трамп заборонив мітос, чірз

Нагадую вам про збір на стаф для мого товариша в піздрозділі фпв https://send.monobank.ua/jar/4ADrSLRSPv

Тіки отак: приїзжаю покосити і пошашличити, гарацькі нероби: …
Тіки отак: приїзжаю покосити і пошашличити, гарацькі нероби: …

Ну до того все і йде з шішкою )) https://youtu.be/lwjVjD3oQJg?si=XSQ_NhZjKq23BiIz

+1
Літаки вже робив, коптери робив, НРК робив, пора і якимись човнами зайнятись ))

Мій товариш Діма зробив застосунок для Mac. Шукає людей для раннього тесту. Називається Nod. Якщо у вас багато дзвінків, зустрічей і голосових нотаток, він фіксує все це прямо на маку й перетворює мішанину на нормальні нотатки, про що домовились, що треба зробити. Зараз збирається перша група бета-тестерів, місць небагато - 10. Якщо хочете спробувати й чесно сказати, що працює, а що ні, додавайтесь сюди: https://t.me/+2yv79p5ZOkU5Yzli Потрібен Mac. Версія рання, тож баги будуть але для того й тестери. Мітинги можуть бути українською, англійською чи іншими мовами, якими ви послуговуєтесь на роботі.

Horizon 6 дає 30 фпс на стім деці, в нативній роздільній здатності. Оце топ

just married
just married

Кльовий курс по ембедед під ARM Cortex-M на прикладі STM32 Сподобалось що автор показує і розказує на рівні коду і на рівні цпу інструкцій https://www.youtube.com/watch?v=gQOv8o5lS2k

Ладно вже не буде модної кави з кропиви
Ладно вже не буде модної кави з кропиви

Продам відбірну крафтову веганську кропиву, вирощену на схилах над Дніпром, метри півтора висотою. Також в наявності безлакто
Продам відбірну крафтову веганську кропиву, вирощену на схилах над Дніпром, метри півтора висотою. Також в наявності безлактозні лопухи. Для своїх знижка 25%

Кажу дружині давай шось посадим в селі. Вона: та ми туди не їздимо, воно всохне. Ага…

От колись були часи (10 тис років тому), працювали 2 дні на тиждень щоб поїсти і весь вільний час втикали в небо і грілись біля вогню https://youtu.be/TQd2k1pEXp4