fa
Feedback
✨Нявкання про манґу✨(та не тільки)

✨Нявкання про манґу✨(та не тільки)

رفتن به کانال در Telegram

Тут я нявчу про манґу / манхву, аніме та багато іншого 🐈 Мій ютуб: https://youtube.com/@mangamamablog?si=x9Z Мій інст: https://www.instagram.com/_nekobatman_?igsh=MTdicHRucDdtanZsdw==

نمایش بیشتر
506
مشترکین
+124 ساعت
-17 روز
+1830 روز

در حال بارگیری داده...

کانال‌های مشابه
هیچ داده‌ای
مشکلی وجود دارد؟ لطفاً صفحه را تازه کنید یا با مدیر پشتیبانی ما تماس بگیرید.
اشارات ورودی و خروجی
---
---
---
---
---
---
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+28
در 5 کانال‌ها
مه '26
+12
در 4 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+9
در 3 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+11
در 4 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+25
در 4 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '26
+21
در 3 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '25
+12
در 1 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '25
+12
در 3 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '25
+21
در 6 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '25
+32
در 4 کانال‌ها
Get PRO
اوت '25
+13
در 3 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '25
+52
در 4 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '25
+40
در 2 کانال‌ها
Get PRO
مه '25
+38
در 6 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '25
+69
در 4 کانال‌ها
Get PRO
مارس '25
+87
در 1 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '250
در 5 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '25
+152
در 5 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
26 ژوئن0
25 ژوئن+1
24 ژوئن0
23 ژوئن0
22 ژوئن0
21 ژوئن0
20 ژوئن+1
19 ژوئن0
18 ژوئن+2
17 ژوئن0
16 ژوئن+2
15 ژوئن+1
14 ژوئن0
13 ژوئن+3
12 ژوئن0
11 ژوئن0
10 ژوئن0
09 ژوئن0
08 ژوئن0
07 ژوئن+2
06 ژوئن+8
05 ژوئن0
04 ژوئن+2
03 ژوئن+6
02 ژوئن0
01 ژوئن0
پست‌های کانال
Авторка популярної BL-манхви "Under the Greenlight" / "Під зеленим світлом" JAXX скасувала свій новий проєкт "Song of the Was
Авторка популярної BL-манхви "Under the Greenlight" / "Під зеленим світлом" JAXX скасувала свій новий проєкт "Song of the Wasteland" після виходу лише одного розділу. Причиною став скандал навколо історичного сетингу. Частина читачів звинуватила авторку в некоректному зображенні тем рабства та корінних народів, а також у потенційній романтизації проблемних відносин. У відповідь JAXX опублікувала вибачення та повідомила про припинення продажу твору. Я розумію, чому деякі читачі побачили в концепції потенційно проблемні моменти. Проте мені здається, що остаточні висновки про історію зробили занадто рано. Я прочитала перший розділ і не побачила там романтизації рабства. Навпаки, головний герой був солдатом громадянської війни та після повернення звільнив рабів. Багато претензій будувалися радше на припущеннях про те, яким сюжет *може* стати в майбутньому, ніж на тому, що було показано. А цькування та побажання смерті авторці через один розділ — це вже занадто. Натомість скільки виходить манхв з романтизацієї та фетишизацією росіян, світу на це насрати. Подвійні стандарти 🙂 #нявкання_про_манґу

2
🩷Апдейт приємнощів🩷 Знову купила додому півонії 🌸(цілий місяць насолоджуюся сезоном моїх улюблених квітів 💗) та читаю кор+4
🩷Апдейт приємнощів🩷 Знову купила додому півонії 🌸(цілий місяць насолоджуюся сезоном моїх улюблених квітів 💗) та читаю корейський healing fiction Ласкаво просимо до книгарні «Хюнам-тон»🤩 Про жінку, яка вирішила змінити своє життя та відкрила книгарню 🤎 Ну і трішки всякого гарного приїхало, але покажу потім ☺️
207
3
Оце чоловіки в тредсі взялися мені радити аніме, свято вірячи що я не в курсі, що то таке 😶 Ха, не на ту напали) Я була перш+1
Оце чоловіки в тредсі взялися мені радити аніме, свято вірячи що я не в курсі, що то таке 😶 Ха, не на ту напали) Я була першою серед тих , хто ще п'ятнадцять років тому радив людям дивитися боку но піко 🤩
239
4
І поки не забулася, хто раптом шукав романтику глянути 😏 "Принцеса-лицарка — наречена вождя варварів" ☺️ Прям глибоко в душу+1
І поки не забулася, хто раптом шукав романтику глянути 😏 "Принцеса-лицарка — наречена вождя варварів" ☺️ Прям глибоко в душу сюжет западає 😐 #нявкання_про_аніме
265
5
Шукаю собі якесь лайтове аніме на вечір, тим часом опис: 😨 Окей, цей емоційний текст переконав мене 🤩 #нявкання_про_аніме
Шукаю собі якесь лайтове аніме на вечір, тим часом опис: 😨 Окей, цей емоційний текст переконав мене 🤩 #нявкання_про_аніме
255
6
Трохи приємного ❤ Гляньте яка в мене дофамінова вазочка та мисочка з Аврори 🌺 І піни по 17 грн 🐸+2
Трохи приємного ❤ Гляньте яка в мене дофамінова вазочка та мисочка з Аврори 🌺 І піни по 17 грн 🐸
257
7
Не по темі, але нащо мені ще цей канал, якщо не ділитися тим, що викликало сильні емоції 😭 Маю маленьку традицію з подругою+1
Не по темі, але нащо мені ще цей канал, якщо не ділитися тим, що викликало сильні емоції 😭 Маю маленьку традицію з подругою святкувати Summerween🎃 (те саме вигадане свято з Gravity falls) вже третій рік поспіль. Кожного року вибираємо якийсь жахастик, цього року обрали "Good boy"🌟 Не пам'ятаю чи коли-небудь в житті плакала після фільму жахів. Бо фільм взагалі не про монстрів, а про реальність з якою доводиться зіткнутися усім рано чи пізно. Коротше рекомендую поціновувачам жанру щоб страждала не лише я 😳
250
8
Влаштувала мені ревізію полиць 😟+1
Влаштувала мені ревізію полиць 😟
317
9
Зараз в Хмельницькому проходить літературний фестиваль "Літерія" ✨ Можна подивитися та купити книжечки, манґу та послухати ди+4
Зараз в Хмельницькому проходить літературний фестиваль "Літерія" ✨ Можна подивитися та купити книжечки, манґу та послухати дискусії, от як "Феномен манґи та коміксів"⭐️ Ще можна зловити мене та ельфійок ☺️ #нявкання_про_манґу
323
10
Люблю такі літні, спокійні дні як сьогодні ❤️ Багато говорили з @nadiyka_army та фоткали котиків 🐱+4
Люблю такі літні, спокійні дні як сьогодні ❤️ Багато говорили з @nadiyka_army та фоткали котиків 🐱
312
11
Фігурка вже в переможниці 😃
Фігурка вже в переможниці 😃
267
12
Через кілька днів вийде фінальний епізод першого сезону капелюшків🤩 А у мене назбиралося непереглянутих серій. Тому я як у т+1
Через кілька днів вийде фінальний епізод першого сезону капелюшків🤩 А у мене назбиралося непереглянутих серій. Тому я як у тому мемі з Кличком та орлом : "Пора" 🥹 #нявкання_про_манґу
316
13
Ну і 8й том прекрасного "Темного дворецького" 🌧 Тут як раз має бути фінал арки цирку (якщо пам'ять не зраджує) Мені це приві+1
Ну і 8й том прекрасного "Темного дворецького" 🌧 Тут як раз має бути фінал арки цирку (якщо пам'ять не зраджує) Мені це привід мабуть влаштувати марафон та перечитати 🌧 #нявкання_про_манґу
310
14
Шок від якості та об'єму "Спіраль" Джюнджі Іто 🌧 Оформлення 10 з 10 🌧 Чого вартий самий лише зріз , я хочу побільше такого+4
Шок від якості та об'єму "Спіраль" Джюнджі Іто 🌧 Оформлення 10 з 10 🌧 Чого вартий самий лише зріз , я хочу побільше такого на манзі 🌧 #нявкання_про_манґу
4 489
15
Отже, що мені приїхало 👀 Почну з самого милого та смачного ✨ Кулінарна книга Stardew valley 🥰 Багато апетитних фото та улюб+2
Отже, що мені приїхало 👀 Почну з самого милого та смачного ✨ Кулінарна книга Stardew valley 🥰 Багато апетитних фото та улюблених рецептів персонажів в поєднанні з красивими ілюстраціями 💖 Навіть якщо ви не часто користуєтеся кукбуками (як і я 🌧) , то це всеодно це класний мерч в колекцію фаната ☺️ #нявкання_про_манґу
4 236
16
Забрала посилочку від Мальопус 🌟 Завтра буду показувати, що там такого гарного приїхало 😃
Забрала посилочку від Мальопус 🌟 Завтра буду показувати, що там такого гарного приїхало 😃
312
17
Фігурка поїде до @tanchykcoree 🎀 Не вперше і не востаннє роблю щось подібне тут ☺️ Тому дякую всім за участь і що залишаєтес
Фігурка поїде до @tanchykcoree 🎀 Не вперше і не востаннє роблю щось подібне тут ☺️ Тому дякую всім за участь і що залишаєтеся зі мною ❤️
302
18
Зловила сьогодні Пензлевичка чи то він мене зловив 🥺😳❤️ #нявкання_про_манґу+1
Зловила сьогодні Пензлевичка чи то він мене зловив 🥺😳❤️ #нявкання_про_манґу
301
19
"АКІРА" вийде в українському прокаті 🌧 На YouTube-каналі KyivMusicFilm опублікували трейлер 4К-реставрації культового фільму
"АКІРА" вийде в українському прокаті 🌧 На YouTube-каналі KyivMusicFilm опублікували трейлер 4К-реставрації культового фільму "Акіра". Побачити стрічку в кіно можна буде вже з 23 липня. Поки що афіші в великих українських кіномережах ще не з’явилися, тому варто стежити за оновленнями у своїх місцевих кінотеатрах. #нявкання_про_манґу
322
20
Артбукс🌟 видадуть манґу "Земля. Про рух планети" 😶 Оце так поворот 😅
Артбукс🌟 видадуть манґу "Земля. Про рух планети" 😶 Оце так поворот 😅
349