fa
Feedback
ꑭ ZIGUN ⚡️ MANGUSTA ✙ Українська Священна Імперія

ꑭ ZIGUN ⚡️ MANGUSTA ✙ Українська Священна Імперія

رفتن به کانال در Telegram

"В рот ебать - русского мать!" MAKE ZIGUN RICH AGAIN Даіті дєняк Make Zigun Rich again 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/6oPFYfUWqT 💳Номер картки банки 4874 1000 2963 9658

نمایش بیشتر
2 766
مشترکین
+224 ساعت
+837 روز
+9430 روز
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+173
در 20 کانال‌ها
مه '26
+116
در 20 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+93
در 13 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+100
در 26 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+179
در 21 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '26
+63
در 23 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '25
+66
در 19 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '25
+119
در 16 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '25
+187
در 20 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '25
+311
در 18 کانال‌ها
Get PRO
اوت '25
+139
در 17 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '25
+65
در 11 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '25
+311
در 66 کانال‌ها
Get PRO
مه '25
+84
در 15 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '25
+29
در 6 کانال‌ها
Get PRO
مارس '25
+76
در 13 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '25
+185
در 18 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '25
+43
در 11 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '24
+756
در 44 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '24
+35
در 9 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '24
+26
در 8 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '24
+62
در 10 کانال‌ها
Get PRO
اوت '24
+110
در 9 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '24
+29
در 4 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '24
+27
در 4 کانال‌ها
Get PRO
مه '24
+39
در 1 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '24
+21
در 2 کانال‌ها
Get PRO
مارس '24
+48
در 5 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '24
+163
در 16 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '24
+97
در 6 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '23
+68
در 5 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '23
+149
در 4 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '23
+33
در 2 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '23
+346
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اوت '23
+977
در 0 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
24 ژوئن+3
23 ژوئن+5
22 ژوئن+48
21 ژوئن+10
20 ژوئن+34
19 ژوئن+2
18 ژوئن+5
17 ژوئن+3
16 ژوئن+7
15 ژوئن+2
14 ژوئن+3
13 ژوئن+6
12 ژوئن+3
11 ژوئن+11
10 ژوئن+4
09 ژوئن+6
08 ژوئن+4
07 ژوئن+4
06 ژوئن+5
05 ژوئن+2
04 ژوئن+1
03 ژوئن+1
02 ژوئن+2
01 ژوئن+2
پست‌های کانال
Агааа. Тобто фсьо?! Оце отвєточка. Блін, я,було подумав що вони почали збирати дупля, але ні. Вони і досі воюють на заявах та
+1
Агааа. Тобто фсьо?! Оце отвєточка. Блін, я,було подумав що вони почали збирати дупля, але ні. Вони і досі воюють на заявах та звітах йобнутому царю.

2
Три роковини вбивства Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова. Ми памʼятаємо вас, мужики, боремося, мстимося 🫡 Саппорт | Мерч
Три роковини вбивства Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова. Ми памʼятаємо вас, мужики, боремося, мстимося 🫡 Саппорт | Мерч | Донат
11
3
Друзі, відкриваємо збір на квадроцикл для потреб військовослужбовців 13-ї бригади оперативного призначення НГУ «Хартія». Наш
Друзі, відкриваємо збір на квадроцикл для потреб військовослужбовців 13-ї бригади оперативного призначення НГУ «Хартія». Наш попередній квадроцикл був знищений FPV-дроном на Куп’янському напрямку. Зараз транспорт критично необхідний для виконання бойових завдань та забезпечення роботи підрозділу. Квадроцикли ми використовуємо на кожному виїзді — перевозимо засоби РЕБ, обладнання, інструмент та все необхідне для роботи хлопців на позиціях. Цей збір відкрито для 1 БОП, відділення РЕБ бригади «Хартія». Будемо щиро вдячні кожному за допомогу та поширення збору. Разом закриємо потребу швидше 🇺🇦 https://send.monobank.ua/jar/AW2qtHdtic
22
4
А хто тут всрався?
А хто тут всрався?
178
5
Быстренько прошли демилитаризацию и домой в пакете 🤡
Быстренько прошли демилитаризацию и домой в пакете 🤡
23
6
Аналітічнєнько
Аналітічнєнько
292
7
-Шо коза делала? - бєкала. Олди?
-Шо коза делала? - бєкала. Олди?
9
8
Оце подивився декілька відосів-ниття русачків на тему відсутності палива. Зловив себе на думці, що нарешті сторіси і фотки з автомобіля почали виглядати "па багатому".
28
9
Та что ж такоє
Та что ж такоє
24
10
Хммммм, як вона здогадалась???
Хммммм, як вона здогадалась???
326
11
Я не знаю як це коментувати
Я не знаю як це коментувати
194
12
Гарно, нє?
Гарно, нє?
11
13
Іван, сматрі какой прєдложеніє. Хороший варіант. Падпістваєшь контракт нє за 5 лямов, а за 250к служишь толька в пво і опля т
Іван, сматрі какой прєдложеніє. Хороший варіант. Падпістваєшь контракт нє за 5 лямов, а за 250к служишь толька в пво і опля ти уже сбіваєшь фашистскіє дрони іпалом под Малой Токмачкой лєнобласті. Патаму что, что? Росія нє імєєт граніц! Как собствінна і адміністративних тоже. Іван, давай. Падпісивай
281
14
Продовжуємо наш ранок з даунамм. До вашої уваги бєрлогін та його причино-наслідкові зв'язки. Мабуть йому у магазині хочеться
Продовжуємо наш ранок з даунамм. До вашої уваги бєрлогін та його причино-наслідкові зв'язки. Мабуть йому у магазині хочеться какать після того як він туалетний папір на поличці побачив.
23
15
.... вєрнуть ножик Зігуну, но я долбойоб потому что свіжу в Криму бєз свєта
.... вєрнуть ножик Зігуну, но я долбойоб потому что свіжу в Криму бєз свєта
220
16
Ре всім
Ре всім
134
17
Нормально так. Нє ну чьо? Іран же ж "переміг" відкрив протоку яка була до війни відкрита. Йому можно
Нормально так. Нє ну чьо? Іран же ж "переміг" відкрив протоку яка була до війни відкрита. Йому можно
473
18
Нормально так. Нє ну чьо? Іран же ж "переміг" відкрив протоку яка була до війни відкрита. Йому можно
1
19
Сколько- сколько пєрєломов?
Сколько- сколько пєрєломов?
832
20
Український КАБ- прівєт.
489