fa
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

رفتن به کانال در Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

نمایش بیشتر
236
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-17 روز
-1130 روز
آرشیو پست ها
Анянь хуйні не порадить XD
Анянь хуйні не порадить XD

Repost from N/a
Подруга шукає спеціалістів юристів, далі її запит: Шукаю юриста/спеціаліста з сертифікації хендмейд-продукції (Україна). Виробляю текстильні антистрес-подушки та м’які брелки у вигляді істот (фліс, плюш). Потрібна консультація: чи обов’язкова сертифікація(і різниця між "тільки для дорослих" та "для дітей від 5 років") , які вимоги, на що звернути увагу та які ризики при продажі (онлайн/ярмарки). Буду вдячна за контакти 🙏 Шукаю юриста з авторського права (мерч/хендмейд, Україна). Потрібна консультація: • де межа між фан-мерчем і порушенням авторських прав • як легально створювати товари за мотивами книг/фільмів/мультфільмів • як малому бізнесу отримати ліцензію на фан-мерч/мерч і які приблизні витрати Ціль — працювати без порушень і відповідати вимогам ярмарків. Буду вдячна за контакти 🙏 Буду дуже вдячна за поширення запиту, бо він прям нетривіальний

Все моє знайоме трансгендерне котство (ну правда, тут "панство" звучало б як обмеження орієнтації) — з днем видимості! ❤️

Мініатюра "Ми пішли купляти Дзоку джинси"
Мініатюра "Ми пішли купляти Дзоку джинси"

... Збоченець.
... Збоченець.

#музика #пісня_дня https://youtu.be/sFPbrOd3OrY?si=mXZxxcB-Eg8eVVK_

Упакована
Упакована

Я вибачаюся, трошки понию. Почуваюся дуже тупо, бо останній тиждень сильно порушився сон (безсоння), і це провокує більше судом, ніж зазвичай, особливо коли нестача сну понад дві години. Після судом хочеться спати, і я знаю, що це допомогло б уникнути продовження судом. Але заснути я не можу бо безсоння :) Тому я просто лежу в ліжку нещасна і нию в інтернеті 👍

А ще мені здається, що хтось хто читає цей канал має зараз одночасно розсміятися і заплакати
А ще мені здається, що хтось хто читає цей канал має зараз одночасно розсміятися і заплакати

#ніч_мемів
+7
#ніч_мемів

Негода на Лейвік-Мор не просто змінила плани — вона розірвала зв'язок із реальністю. Місцеве радіо, яке зазвичай хрипко бубніло про ціни на овечу вовну, раптово захлинулося статичним тріском і замовкло, так і не встигнувши виплюнути попередження. Небо ніби розверзлося: важка, свинцева вода змішалася з пінистим туманом, перетворюючи скелі на примарні ікла. Найближчий прихисток — заїжджий двір Луїзи Тріс Гатчінсон тепер нагадував викинутий на мілину корабель, що здригався від кожного удару стихії. Луїза вже й забула, коли її скромна резиденція приймала стільки душ одночасно. Кожна з них шукає притулок від негоди, та чи вдасться втекти від себе? КОЛИ: Кінець травня 2026 (точна дата буде визначена з врахуванням побажань зареєстрованих) ДЕ: Львівська область (точне місце буде повідомлене зареєстрованим учасникам) Стиль: 1980-ті Ціна: 400₴ (включена їжа і напої на день) Сітка ролей: https://surl.li/qqoetg Для закріплення персонажа за гравцем пишіть особисто @Nonagressive

Пані/панове, а кому з вас можна кидати в ліс фото красивих різногендерних людей в рандомний момент часу і зітхати "Просто подивися, ну це ж краса, я вмерла!"?..

"Бачиш, Горгуль, у нас в домі котоаморія: всі люблять котю"
"Бачиш, Горгуль, у нас в домі котоаморія: всі люблять котю"

#ніч_мемів
+5
#ніч_мемів

Друзі з Києва, попередньо: чи можна буде у когось вписатися 17-18 квітня, можливо (але не обов'язково! Обговорюється) удвох. З ранку суботи до вечора неділі. Пишіть мені в ліс, @Ailisheba

#рухомим_рядком Тим часом, скачала заяву на посмертне донорство органів (займуся цим, коли повернуся до України). Пролистала. Зрозуміла, що консультуватися з трансплант-координатором чи хоча б лікарем доведеться, бо я поняття не маю, чи достатньо здорова щоб точно потенційного реципієнта нічим не заразити. В смислі, я от в дитинстві жовтухою хворіла, це вже всьо чи моя печінка все одно знадобиться? Багато питань, мало відповідей.

Цей сраний 2026 рік таки хоч чимось порадував. Дуже тішуся новині про затримання Поплавського — персони, яка десятиліттями харасила жінок, зловживала владою, але на яку не було жодної управи. Так сподіваюся, що його посадять.

Я пощу цю картинку виключно щоб зібрати статистику наскільки ж вона некоректна і подумки ткнути автора нею в лице 🙄💅
Я пощу цю картинку виключно щоб зібрати статистику наскільки ж вона некоректна і подумки ткнути автора нею в лице 🙄💅