fa
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

رفتن به کانال در Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

نمایش بیشتر
236
مشترکین
+124 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
-1130 روز
آرشیو پست ها
Настрій: підкорити світ Стан: підкорити третю чашку маккохве

Писати @Drago_UA

Repost from N/a
Панство, а в когось є знайома будівельна бригада, що працює по київській області? Бо та, що є зараз - морозить мене прямо вже зовсім некуртуазно і якщо це не завершиться найближчим часом - доведеться з ними прощатися.

Довольна жінка з пирогом. Той Самий Сливовий з Газети. Якщо ви приєдналися після посту Ані – вітаю! ❤️ Тут наразі більше дурн
Довольна жінка з пирогом. Той Самий Сливовий з Газети. Якщо ви приєдналися після посту Ані – вітаю! ❤️ Тут наразі більше дурних мемів, ніж розумних думок, але буває і навпаки. Знову ж, я непогано пишу :)

Довольна жінка в компанії двох чудових коміків ❤️✨
Довольна жінка в компанії двох чудових коміків ❤️✨

Repost from N/a
Кому квартиру? Метро Деміївська 5-7-10 хвилин ходу (залежно від вашого темпу і вміння зрізати "дворами") Коли я тут жила - то
+9
Кому квартиру? Метро Деміївська 5-7-10 хвилин ходу (залежно від вашого темпу і вміння зрізати "дворами") Коли я тут жила - то засікала час: від виходу з квартири до виходу з метро Площа Українських Героїв - 15 хвилин 🤌 1 кімната 1й поверх Планування - гостинка, окремо кімната, окремо - кухня, санвузол суміщений. Розкладний диван, журнальний стіл, трошки поличок, шкаф, тумбочка, кухня. Необхідна побутова техніка (бойлер, модем, пралка, плита), є лічильники на воду і світло. Найпрекрасніше в цій квартирі - це власниця (тобто - я). Я не їбу мозок вам і очікуватиму того ж натомість. Ціна: давайте по-чесному - по ринку в тому районі квартири стартують з 10к. А у цієї квартири є свої нюанси. Через це я готова до гнучкого підходу: - якщо це підхід "Анянь, тече бойлер, виклич майстра, Анянь, я хочу інтернет, виклич майстра, Анянь, мені сусіди мішають парішай щось" - то 9к. - якщо заїжджаєте і все самі - 8к. Якщо щось прям не виходить або фінансово не тягнете самі - пишіть, вирішимо👌 Писати сюди: @annchern

Також, панове, а шо по іграх? Я думаю, що з нового року буду готова струсити з себе віковий пил і вонзатися у ларп (аби не лютий-перша половина березня, бо там попередньо плани). Якщо доживу, звісно. Кого читати? За ким слідкувати? До кого приходити?)

Ґаргулья від Дзока ❤️
Ґаргулья від Дзока ❤️

Взагалі, мені якось завжди простіше було спілкуватися з людьми музикою. Це одна з причин існування рубрики "пісня дня" і причина, чому я щоразу трошки засмучуюся, коли цю музику не слухають; але біс із ним, це не універсальна мова і не всім цікаво, що там у мене всередині просто зараз. Але й зваблення у мене виглядає приблизно так само: як безкінечні посилання на спотіфай, подекуди з цитатами з тексту. Думала, про що це; мабуть, про те, щоб без посередників передати те, що вібрує в кістках і проходить крізь хребет аж до самого мозку. Розділена музика дає відчуття, що ви дійсно на одній хвилі, без слів і необхідності подальших пояснень. Це зв'язок.

#музика #пісня_дня Як це зазвичай – саундтрек з голови. https://youtu.be/_1Zuv9EYUiI?si=rxRWTjCUKq2xQOCt

Раночку :) Я бачу деякі нові обличчя в цьому каналі, і загалом якось останнім часом не розповідала як справи etc Може у вас якісь питання є? То задавайте в коментарях

photo content

Я вдягнула гівноскафандр і слухаю вибрані цитати з інтерв'ю Арестовича Собчак. Розповідати багато не буду, але одним маю поділитися. Тож, з точки зору Арестовича, молодь вийшла на протести за НАБУ (і чинну владу), ігноруючи свавілля ТЦК та попрання Конституції, по команді жахливих грантоїдів, ім'я яким Петро Порошенко та Ірина Геращенко. Я не знаю, в якому світі у нас так влада з опозицією дружить, але дайте два!

Також: очі 😍🤩
Також: очі 😍🤩

Коротко про роботу. Зараз пишу новину про колишнього першого джентльмена Словаччини Юрая Різмана (чоловік екс-президентки зузани Чапутової). Мужик регулярно катається до України з волонтерською допомогою для військових. На днях два автомобілі швидкої допомоги он привіз :) Не Фіцо єдиним живе Словаччина (І слава богу)

Якщо стосунки, то тільки такі)))
Якщо стосунки, то тільки такі)))

Repost from N/a
Доброго дня, рольова спільнота, це Сяо Мао (вставте інше ім'я, буде голосування), в кошику з китайського Храму Срібних Храм.
Доброго дня, рольова спільнота, це Сяо Мао (вставте інше ім'я, буде голосування), в кошику з китайського Храму Срібних Храм. Він їде на Київ у ветку (але в Дори алергія й пес, вона не може його потім забрать), тому коту треба перетримка до грудня. Поки Мортріс не зможе поселити поважного розбійника на свою квартиру. Напишіть @ryumei чи @Mortris якщо маєте змогу взяти котика тимчасово, будемо дуже вдячні. 🥰✨ #LARP #кіт

Дякую ППО, що ми живі та цілі після сьогоднішнього демаршу.

#ніч_мемів
+5
#ніч_мемів

Їй потрібні були їжа, простір та час ❤️ (мурчить)
Їй потрібні були їжа, простір та час ❤️ (мурчить)