fa
Feedback
Девіанцев Євгенко

Девіанцев Євгенко

رفتن به کانال در Telegram
597
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
اطلاعاتی وجود ندارد30 روز
آرشیو پست ها
І шо ви думаєте про хуйтел цей? Глядачів наче багато було, але мені щось хз Якось пусто і важко вигадати що там робити

ВСІМ НА ЗАВОД БО БУДЕ ТАКЕ

МАЙНКРАФТ 2.0 ДИВИМОСЬ ОГЛЯДАЄМО
МАЙНКРАФТ 2.0 ДИВИМОСЬ ОГЛЯДАЄМО

ого він запустив він сильний https://www.twitch.tv/deviantsev
ого він запустив він сильний https://www.twitch.tv/deviantsev

Хтось вставив в книгу відсилку про мене
Хтось вставив в книгу відсилку про мене

Знайшов глядача котрий купив майнкрафт 2.0 тому завтра на стрімі подивимось

Вгадайте яка група моя
Вгадайте яка група моя

ЗАВОД

руки змерзли так що не можу дрокувати.... https://www.twitch.tv/deviantsev
руки змерзли так що не можу дрокувати.... https://www.twitch.tv/deviantsev

God of War Ragnarök

ПІШОВ HAXYЙ ЛАНЕТ НАРЕШТІ У МЕНЕ ОПТИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ https://www.twitch.tv/deviantsev
ПІШОВ HAXYЙ ЛАНЕТ НАРЕШТІ У МЕНЕ ОПТИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ https://www.twitch.tv/deviantsev

Домовився на завтра з новим провайдером щоб оптику провели, можливо якщо все буде швидко то навіть зможу завтра запустити стрім

Хтось за цього провайдера чув щось? https://misto-tv.com.ua/

В квартирі вже температура 10 хтось розбирається в тих хімічних грілках що всюди рекламують чи в електроковдрах? Де купувати краще, які бренди хороші і тд

В жек сьогодні 2 рази дзвонив за тепло дізнатись то 40 хвилин послухав музику безкоштовно, от я їх наїбав як гарно (трубку так ніхто і не підняв)

Світло потухло, а разом з ним і інтернет одразу Схоже ланету дуже погано Виходить інвертор заряджаний у мене є, а інтернету немає... Отай от початок дня

Repost from N/a
Наступні масові подорожчання комплектуючих для ПК – блоки живлення та кулери. Китайські постачальники вже попередили рітейлерів, що через подорожчання олова, міді та срібла на світовому ринку доведеться підняти ціни мінімум на 10%. Великі китайські заводи перестали приймати замовлення за попередніми цінами ще 6 січня і попередили, що з 1 лютого скасовують усі акційні пропозиції

В чаті була думка пройти резік 2 перед виходом нового резіка Думки?

God of War RagnarökGod of War Ragnarök

fortnite