ᴀᴇᴠᴏʀᴀ
رفتن به کانال در Telegram
•Gift,premiumli konkurs 📍 •Qizlar uchun maslahatlar 📍 •Qatnashib gift,premium yutib oling 📍 ─────────── ⋆⋅☆⋅⋆ ─────────── Ega: @Stella_Vespera ✨ Adminka: @Kiim_Sanhee 💘
نمایش بیشترکشور مشخص نشده استدسته بندی مشخص نشده است
644
مشترکین
-1324 ساعت
-1287 روز
-62330 روز
آرشیو پست ها
644
Zaryadingizga qarab manga savol berin va man javob beraman🦦
1%ismiz nima
2%nechinchi yilsiz
3%qayerliksiz
4%sevgi yoki doʻstlik
5%meni tanismi
6%nimaga qiziqas
7%qaysi drama yoqadi
8%nimani yaxshi koʻrasiz
9%qaysi hayvon yoqadi
10%Lee ran or Lee yeon
11%dostingiz ismi nima
12%korea or uzbekistan
13%dostiz bormi
14%orzuningiz nima
15%mum or dad
16%chiroylimisiz
17%sport yoqadimi
18%yaxshi oqiysmi
19%qansi ovqat yoqadi
20%qaysi gul yoqadi
21%qanaqa still yoqadi
22%nimalat qilishni yaxshi koras
23%yaxshi korgan uztozis
24%eng faol obunachingiz
25%eng yomon korgan odamingiz
26%yigitiz bormi
27%kimnidir sevganmisiz
28%telefoningizning foizi
29%Szga km mexribon
30%qaysi fan yoqadi
31%maktabda yiglaganmisiz
32%oshiqlaringiz kopmi
33%drama yoqadimi
34%kpop yoqadimi
35%meni yaxshi korasmi
36%biasingiz kim
37%tugulgan kuningiz qachon
38%yigitingizni ismi nima
39%necha yoshsiz
40%qaysi fasl yoqadi
41%hozir nima qilyapsiz
42%blinkmisiz
43%armymisiz
44%siringiz bormi
45%uyingizda necha kishi bor
46%kun yoki tun
47%sevgi xati olganmisiz
48%fudbolga qiziqasmi
49%nechinchi maktabda oqiysiz
50%nechinchi sinfsiz
51%buble tea yoqadimi
52%qaysi koreys ovqati yoqadi
53%sochingiz rangi
54%kozingiz rangi
55%mehribonmisiz
56%qaysi drama yoqadi
57%qaysi kpop gurux yoqadi
58%kelajaktagi kasbingiz
59%koreyscha ismingiz
60%qanaqa rang yoqadi
61%nima qilyapsiz
62%english tilini bilasmi
63%koreys tilini bilasmi
64%qaysi daraxt yoqadi
65%qora yoki qizil
66%kimgadir sevgi izhor qilganmisiz
67%kimdir sizga sevgi izhor qilganmi
68%kelajagtagi ishingiz
69%ukoldan qorqasmi
70%yaxshi o'qiysizmi
71%qayerga borishni istaysiz
72%qaysi stickni yaxshi korasiz
73%kim bilan mazza qip gaplashasiz
74%qaysi harf siz uchun boshqacha
75%uy ishlarini yaxshi bajarasizmi
76%qaysi tillarni bilasiz
77%drama korasizmi
78%men sen uchun kimman
79%nimadan qattiq qorqasiz
80%xarakteringiz qanday
81%Sevgan qizim bolasmi
82%sizningcha chiroylimanmi
83%kimnidir qattiq sevganmisiz
84%sinfzda oʻgil bolalar bormi
85%qaysi harf yoqadi
86%ogil bola dostiz bormi
87%xarid qilish yoqadimi
88%qaysi sok yoqadi
89%qaysi meva yoqadiʼ
90%singlingiz bormi
91%ukangiz bormi
92%boyiz balandligi
93%ogirligingiz
94%nima yoqmidi
95%qanaqa bollar yoqadi
96%manikyur yoqadimi
97%krasofka or tufli
98%qaysi mamlakat yoqadi
99%pul sarflash qancha foiz yoqadi
100%yigitingizni ismi nima
644
Зарйадинкизга караб савол беринг ман жавоб бераман🌟💍
1% ismiz nima 2% nechinchi yilsiz 3% qayerliksiz 4% sevgi yo'ki doʻstlik 5% meni tanismi 6% nmaga qiziqas 7% qaysi drama yoqadi 8% nmani yaxshi koʻrasiz 9% qaysi hayvon yoqadi 10% Lee ran or Lee yeon 11% dostingiz ismi nima 12% korea yo'ki uzbekistan 13% dostiz bormi 14% orzuyingiz nima 15% oyiz yo'ki adez 16% chiroylimisiz 17% sport yoqadimi 18% yaxshi oqiysmi 19% qaysi ovqat yoqadi 20% qaysi gul yoqadi 21% qanaqa style yoqadi 22% nmalar qilishni yaxshi ko'ras 23% yaxshi korgan ustozis 24% eng faol obunachingiz 25% eng yomon ko'rgan odamingiz 26% yigitiz bormi 27% kimidir sevganmisiz 28% telefoningizning foizi 29% Szga km mexribon 30% qaysi fan yoqadi 31% maktabda yig'laganmisiz 32% oshiqlaringiz ko'pmi 33% drama yoqadimi 34% kpop yoqadimi 35% meni yaxshi ko'rasmi 36% bmdan biasingiz kim 37% tug'ulgan kuningiz qachon 38% yigitingizni ismi nima 39% necha yoshsiz 40% qaysi fasl yoqadi 41% hozir nima qilyapsiz 42% blinkmisiz 43% armymisiz 44% siringiz bormi 45% uyingizda necha kishi bor 46% kun yoki tun 47% sevgi xati olganmisiz 48% fudbolga qiziqasmi 49% nechinchi maktabda oqiysiz 50% nechinchi sinfsiz 51% buble tea yoqadimi 52% qaysi koreys ovqati yoqadi 53% sochingiz rangi 54% ko'zingiz rangi 55% mehribonmisiz 56% qaysi drama yoqadi 57% qaysi kpop gurux yoqadi 58% kelajaktagi kasbingiz 59% koreyscha ismingiz 60% qanaqa rang yoqadi 61% nma qilyapsiz 62% ingliz tilini bilasmi 63% koreys tilini bilasmi 64% qaysi daraxt yoqadi 65% qora yo'ki qizil 66% kimgadir sevgi izhor qilganmisiz 67% kimdir sizga sevgi izhor qilganmi 68% kelajagdagi ishingiz 69% ukoldan qorqasmi 70% yaxshi o'qiysizmi 71% qayerga borishni istaysiz 72% qaysi stickni yaxshi korasiz 73% kim bilan mazza qib gaplashasiz 74% qaysi harf siz uchun boshqacha 75% uy ishlarini yaxshi bajarasizmi 76% qaysi tillarni bilasiz 77% drama korasizmi 78% men sen uchun kimman 79% nmadan qattiq qorqasiz 80% xarakteringiz qanday 81% Sevgan qizim bolasmi 82% sizningcha chiroylimanmi 83% kimnidir qattiq sevganmisiz 84% sinfzda oʻgil bolalar bormi 85% qaysi harf yoqadi 86% og'il bola dostiz bormi 87% narsa xarid qilish yoqadimi 88% qaysi sok yoqadi 89% qaysi meva yoqadi 90% singlingiz bormi 91% ukangiz bormi 92% bo'yiz balandligi 93% vazningiz nechi 94% nma yoqmidi 95% qanaqa bollar yoqadi 96% manikyur yoqadimi 97% krasofka yo'ki tufli 98% qaysi mamlakat yoqadi 99% pul sarflash qancha foiz yoqadi 100% yigitingizni ismi nima
644
✨ MEGA AKTIVLIK KONKURSI: 10 TA G‘OLIBGA SOVG‘A! 🎁🌸Girls, sizlar uchun 1 oy davom etadigan va ajoyib sovg'alarga boy MEGA-KONKURSimizga start beramiz! 🔥 Kanalda shunchaki faol bo‘lib, postlarni kuzatib borish orqali 10 TA G‘OLIB safiga kiring va maxsus Telegram Stars sovg‘alariga ega bo‘ling! 💎
🎁 AJOYIB SOVG‘ALARIMIZ: 🥇 1-o‘rin: 100 ta to‘liq Telegram Stars 🌟 🥈 2-o‘rin: 50 Starslik Telegram Gift 🎁 🥉 3-o‘rin: 25 Starslik Telegram Gift 🎁 🏅 4–10-o‘rinlar: 2 tadan Telegram Stars ⭐️🏆 G‘OLIB BO‘LISH SHARTLARI JUDA ODDIY 1️⃣ Reaksiyalar: Chiqayotgan har bir postga samimiy reaksiyalaringizni qoldiring. 2️⃣ Izohlar: Postlar ostida do‘stona fikrlaringizni yozing va muloqotda faol bo‘ling 💬. 3️⃣ Ulashish: O‘zingizga yoqqan estetik postlar va edislarni dugonalaringizga ulashing (repost) 📲.
⏳ Konkurs vaqti: 4-oktabrdan — 4-noyabr soat 21:00 gacha! 📊 G‘oliblar kanal statistikasi va izohlardagi faollik bo‘yicha to‘liq adolatli aniqlanadi
644
Mini konkurs yutuq 15 gift
Sharti shu kanalga zayafka tashab + qoldirishi kerak yutuq aniq beriladi va otzv tashab beraman va'da
1 .https://t.me/+-zexw5KpNFI5ODIy
644
Good afternoon gurls bugun silaga nma tahsab beri🌟
₊˚‧︵‿₊୨🫥୧₊‿︵‧˚₊
Reaksiya bosishni unutmen gurl🌟
