es
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

Ir al canal en Telegram

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

Mostrar más
1 710
Suscriptores
+1224 horas
+667 días
+3530 días
Archivo de publicaciones
#Читацькі_нотатки_підсумки_місяця ✨ Книжкові підсумки листопад 📖 Прочитано: 7 книг 📚 Оцінки: 🍁 Аркан вовків - 10/10 🍁 Тен
#Читацькі_нотатки_підсумки_місяця ✨ Книжкові підсумки листопад 📖 Прочитано: 7 книг 📚 Оцінки: 🍁 Аркан вовків - 10/10 🍁 Тенета війни - 10/10 🍁 Пісня дібров - 10/10 🍁 Затруєна чаша - 10/10 🍁 Мемфіс - 8/10 🍁 Усе, що з нами навіки - 9/10 🍁 Не закохуйся, Єво! - 9/10 💬 Діліться своїм прочитаним у листопаді 👇

Дякую всім, хто долучився і написав лист Миколайчику 💌 Я дуже сподіваюсь, що моя початкова ідея вдалася — і мені справді вдалося хоча б трішки подарувати вам те саме дитяче передчуття дива й казки ✨ Мені було неймовірно приємно читати такі гарні, щирі й креативні листи. Хотілося б щиро подарувати книжку кожному, хто взяв участь… можливо, колись настане й такий час 🤍 Вітання @IrenaS12 і ще раз щиро дякую всім за участь!

Друзі, нагадую, що сьогодні випадковим чином буде обрано лист-переможець. Планувала о 14:00, але у мене й досі нема світла (якась мільйонна година вже 🤪) - тому оберу переможця, як тільки з'явиться Щиро перепрошую за незручності🙏

Йшла 15 година без світла🤪 Але до завтрашнього обговорення готуюсь 💪
Йшла 15 година без світла🤪 Але до завтрашнього обговорення готуюсь 💪

Читаєш повідомлення мера Кличка про наслідки — і душа болить. Кончена русня. Ненавиджу.

Починаю читати книгу для спільних читань А ще… давненько ви не показували, що зараз читаєте 📖 Діліться коротенько із враженн
Починаю читати книгу для спільних читань А ще… давненько ви не показували, що зараз читаєте 📖 Діліться коротенько із враженнями👇

📖 Пісня дібров ✍️ Автор: Павло Дерев'янко 📝 @starlev 🐺жанр: фентезі 💡 Мої враження Пісня дібров — фінальна частина циклу
+3
📖 Пісня дібров ✍️ Автор: Павло Дерев'янко 📝 @starlev 🐺жанр: фентезі 💡 Мої враження Пісня дібров — фінальна частина циклу Літопис Сірого Ордену. Вона болюча й жорстка, але від цього не перестає бути ПРЕКРАСНОЮ. Сірий Орден продовжує боротьбу, але тут не тільки про війну. Тут про помсту, жертовність і надскладний вибір, який доводиться робити. У цій книзі для мене ще глибше розкрилися деякі головні герої, а їхні внутрішні монологи — були болісно щемкими😢 Автор завершує всі лінії, які взяли початок у попередніх двох книгах - заснування Сірого Ордену, чому відбувся Рокош, зв'язок із Гаадом та Потойбіччям, розкриваються деталі смерті Ольги. Не варто очікувати тут отого типового щасливого фіналу, бо його тут нема. Читаючи, згадувала Т. Г. Шевченка:
Та недовго сонце гріло, Недовго молилось... Запекло, почервоніло І рай запалило.
І хоч як болить моє серце, я мушу визнати: автор чудово завершив цю історію. Щиро полюбила героїв і мені шкода, що ця історія завершилась💔 І якщо ви це ще не читали цей цикл - будь ласка, прочитайте! БО ЦЕ ПРЕКРАСНО! Подяка пану Павлу Дерев'янку за чудове та гідне українське фентезі ⭐️ Моя оцінка:10/10 #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук

Спільночит стартує! ✨ Сьогодні починаємо наше спільне читання 📖 📌 читаємо перші 17 розділів 🗓 Обговорення30.11 ⏰ орієнтовно о 21:00 Готуйте закладки, нотатки й емоції — буде цікаво 💬💙

Нагадую про листи до Миколайчика ☝️ Пишіть обов’язково — не відкладайте на потім✍️ Трішки магії та тепла зараз нікому не завадять ✨🎁

Дочитала я "Пісня дібров" 🐺🌳 Моє серце розбите 💔 Ця ПРЕКРАСНА історія закінчилась І як нині модно казати — вона закінчила
Дочитала я "Пісня дібров" 🐺🌳 Моє серце розбите 💔 Ця ПРЕКРАСНА історія закінчилась І як нині модно казати — вона закінчила мене 😭 Завтра прийду з відгуком ✨

🖤 Чорноп'ятничне частина 2 🖤 Приїхало замовлення від 🌟📚 Дай Бог здоровля КСД, бо от за це я заплатила 429 грн
🖤 Чорноп'ятничне частина 2 🖤 Приїхало замовлення від 🌟📚 Дай Бог здоровля КСД, бо от за це я заплатила 429 грн

🖤 Чорноп'ятничне 🖤 Приїхало майже моє замовлення від видавництва Лабораторія 📚 Майже - бо моє тільки "Обітниця злодіїв" і
🖤 Чорноп'ятничне 🖤 Приїхало майже моє замовлення від видавництва Лабораторія 📚 Майже - бо моє тільки "Обітниця злодіїв" і "Канцлерка", але радість від розпаковки від цього не менша ✨📖 Як там у вас справи із покупками чорну п'ятницю? 😏

Нещодавно мій канал атакували боти — от і нову «схему» придумали 😒 Життя мене до такого не готувало 🤦‍♀ Можна просто читати книжки й ділитися враженнями, а не от це все…

Хтось створив фейк мого акаунту в телеграм, пише з проханням кинути гроші і навіть присилає ВІДЕОКРУЖЕЧОК типу це реально я. Це також до уваги блогерів інших, які мають тг канали. Тобто це НЕ ВЗЛОМ, а просто новий фейковий профіль. Це фейк, а відеокружечок для правдоподібності береться звідси, з мого каналу. Сьогодні мені таке ж саме прийшло від іншої блогерки. Мій телефон актуальний, мій профіль реальний, де зазначений номер телефону, який закінчується на 76. Другий акаунт, там де не зазначений номер і з якого просять гроші - ФЕЙК

Нагадую про листи до Миколайчика ☝️ Пишіть обов’язково — не відкладайте на потім✍️ Трішки магії та тепла зараз нікому не завадять ✨🎁

Ранок не добрий через кляту кончену русню😡 Ви як?

Прийшла до вас з апдейтом щодо «Пісня дібров» 🐺🌳 Прочитано більше половини — а книга, на хвилиночку, 750 сторінок! І що я в
Прийшла до вас з апдейтом щодо «Пісня дібров» 🐺🌳 Прочитано більше половини — а книга, на хвилиночку, 750 сторінок! І що я вам скажу… мої очі були мокрі вже багато разів 😭 Але! Це ПРЕ-КРАСНО! Пішла читати далі і ревіти

Прийшла до вас з апдейтом щодо «Пісня дібров» 🐺🌳 Прочитано більше половини — а книга, на хвилиночку, 750 сторінок! І що я в
Прийшла до вас з апдейтом щодо «Пісня дібров» 🐺🌳 Прочитано більше половини — а книга, на хвилиночку, 750 сторінок! І що я вам скажу… мої очі були мокрі вже багато разів 😭 Але! Це ПРЕ-КРАСНО! Пішла читати далі і ревіти

💥Для спільночиту @bookish_notes #читаю похмурий детектив Деніеля Обрі "Острів темряви" від @laboratoryua . Між паперовим та
💥Для спільночиту @bookish_notes #читаю похмурий детектив Деніеля Обрі "Острів темряви" від @laboratoryua . Між паперовим та електронним варіантом тут обрав останній - так мені буде зручніше👒
Репортерка Фрея Сінклер завжди знала, що вона не така, як усі. Очікуючи на результати діагностики аутизму, вона вирішує змінити власне життя — звільнитися з роботи в одному з провідних шотландських видань і переїхати до рідного містечка Оркні. Але її плани руйнуються, коли під час зимового шторму на берег дикої Атлантики виносить людські рештки. Ідентифікація кісток оголює старі рани островів і вперше проливає світло на темну правду, яку ніхто не хоче визнати. З настанням темряви одержиме полювання Фреї за відповідями перетворюється на смертельну гру в піжмурки, адже кожна таємниця, яку вона розкриває, загрожує кар'єрі, ставить під удар сім'ю та наражає на небезпеку нових жертв убивці, що підстерігає з тіні...
📌Я вже трішечки "надкусив" і можу сказати, що книга точно чіпляє - острівна атмосфера і депресивність головної героїні додають особливого вайбу історії🤌 📝: добре, прийнято, але не забував - треба валити "Ніколи", це має бути твій головний пріоритет😠

Була приємно вражена, що дехто уже готується до спільних читань та обговорень 📚✨ Доєднуйтесь, стартуємо 28.11! Уся детальніша інформація — ось тут