Читацькі нотатки 📝
Ir al canal en Telegram
Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan
Mostrar más1 698
Suscriptores
+1024 horas
+527 días
+2130 días
Archivo de publicaciones
1 698
Приїхало моє передзамовлення "Боги мого краю дуже люблять кров" Євгенії Кужавської!
Замовляла в авторки, щоб одразу із підписом❤️
Оформлення книги просто шикарне 🤌🏻
1 698
Чи треба спільночит у березні?
Прохання голосувати дійсно зацікавлених
1 698
Я й не помітила, як настав початок березня, а про #читацькі_нотатки_спільночит досі ні слова
Тому, дорога авдиторія, у мене дуже важливе питання до вас: чи треба спільночит в березні?
Нижче додам голосування✨
1 698
Доброго ранку ✨
Дочитала "Будинок із півнями ".
Відгук буде трохи згодом - загалом мені сподобалося 📖
Увага на кількість стікерів - одного кольору не вистачило🙈
Гарного всім дня ❤️
1 698
Вітаю усіх з першим днем весни! Нарешті прощаємось із цією довгою та холодною зимою — ура 🌿
Як тільки отримала "Будинок з півнями. Що замовчували в моїй родині" - не могла дочекатись, щоб закінчити попередню книгу і узятися за неї.
Вчора прочитала 40% книги і поки, що для мене - це розповідь-спогади авторки про її шлях до самоідентифікації. Цікаво читати досвід людини, яка більшу частину свідомого життя жила не в Україні
Вікторія Белім народилась в Києві, в дитинстві часто бувала на Полтавщині звідки її рідні. В 1990 році(на той момент авторці 15 років) вона переїжджає в США. При заповненні шкільної анкети графу "національність" авторка залишає пустою.
Оскільки книга видана у 17! країнах - дуже добре, що в книзі є карта та родинне дерево авторки. Це значно полегшує сприйняття
P.S. в додатку Нової Пошти можна отримати прокомод на знижку -25% на книги видавництва #книголав🌟 (і на цю книгу в тому числі)
1 698
📖 Перша дівчинка
✍️ Автор: Емі Гармон
📝 @laboratoryua
◾️жанр: фентезі
Це було дуже і дуже добре ❤️
Я вже була готова ставити десятку, але авторка в кінці розповіді втратила той темп, який був присутній всю книгу. Події в книзі охоплюють період понад двадцять років і розвиваються дуже розмірено та повільно, а розв'язка історії видалась мені занадто динамічною.
Якщо вони не здатні ставитися до жінок з гідністю, то у них не буде жінок!Це фентезі засноване на скандинавській міфології, де магія крові та рун є однією із основних складових сюжету. Саме за допомогою рун, на смертному ложі народжуючи позашлюбного сина(Бера) майбутнього короля, Дездемона накладає прокляття на землі Сейлока - віднині у Сейлоку не буде дочок. Бера забирає на виховання брат Дездемони, хранитель Сейлоку Дагмар, і виховує потайки від короля в храмі на Храмовій горі. Через 7 років після прокляття в короля Сейлоку з'являється дівчинка Альба, яку вважають символом знищення прокляття, але через деякий час приходить усвідомлення, що прокляття і далі накладено і дівчата і далі не народжуються в Сейлоку. Авторка дуже гарно прописала світ Сейлока. Він чіткий і зрозумілий — складається з шести кланів, зі своїми божествами та віруваннями, а також Хранителів Сейлока, які оберігають давню магію рун. Також авторка приділила дуже багато уваги для персонажів, як головних так і персонажів - всі персонажі прекрасно прописані. Мені також дуже сподобалося, як у книзі реалізований троп "віднайдена родина". Коли настав час Бера, він знаходить підтримку там, де ніхто не очікував. "Немає Альби без Бера" - любовна лінія Бера та Альби прекрасний приклад, коли люди говорять прямо чого хочуть, а не оце бігають один від одного бо чогось не можуть бути разом. Кінцівка книги розбила моє серденько, бо я не очікувала такого фіналу для персонажу, який мені так полюбився. Мені неймовірно сподобалось - історія справді захоплює і авторка остаточно посідає місце однієї із улюбених. ✨ Моя оцінка: 9/10 #Читацькі_нотатки_відгук
1 698
Книжкові підсумки лютого✨
✨Прочитано 8 книг 📖
3576 сторінок
1️⃣Повернення Рейчел Прайс - 8/10
2️⃣Дружина шевця - 9/10
3️⃣Тисяча осяйних сонць - 10/10
4️⃣Сніжний Ізюм - 8/10
5️⃣Відмотай назад - 10/10
6️⃣Жінка з каюти №10 - 7/10
7️⃣Одне темне вікно - 8/10
8️⃣Перша дівчинка - 9/10 відгук буде згодом
Діліться своїм прочитаним у лютому ✨
#Читацькі_нотатки_підсумки_місяця
1 698
Прийшла розказати, що зараз читаю📖
"Перша дівчинка" Емі Гармон 🌟
Після "Що знає вітер" (а це моя любовна любов) ❤️я вже автоматично купую і читаю книги цієї авторки
✨Отже, що тут маємо: це фентезі із скандинавською міфологією події якого відбуваються в вигаданому світі Сейлоку. В центрі історії є сам Сейлок на яке накладено прокляття.
Любовної лінії поки що немає, але вимальовуються мінімум дві❤️
Подобається страшне✨
Може, хтось уже читав? Діліться враженнями - сподобалось чи ні?✨
1 698
Книжкове поповнення від видавництва #книголав🌟
Подивіться на цю неймовірну обкладинку - саме вона привернула мою увагу до книги "Будинок з півнями. Що замовчували в моїй родині"
А далі я почитала анотацію і в мене вже не було сумніву, що вона дуже мені треба
"Будинок з півнями" — автобіографічна історія, що розповідає історію української родини читачам у 17 країнах. Запис у щоденнику свідчив: прадід Никодим загинув у 1930-х роках у боротьбі за вільну Україну, але в родині про нього ніколи не згадували. Вікторія вирішує повернути Никодимові належне місце в сімейній історії, однак усе не так просто: рідні уникають розмов про минуле. Так і спливають дні, квітне сад, гояться давні рани, дозрівають вишні... і зрештою Вікторія опиняється на порозі будинку з півнями — ошатної будівлі в серці Полтави, колишнього осередку КДБ.Я вже уявляю собі той будинок із півнями🐓 Плануєте читати?✨
1 698
📖 Одне темне вікно
✍️ Автор: Рейчел Ґілліґ
📝 @nebobooks
🖤жанр: фентезі
🔖 Сюжет
У голові Елспет Спіндл ув’язнений давній, мінливий дух — вона називає його Кошмаром. Він оберігає її. Він зберігає її таємниці. Але ніщо не дається без плати — особливо магія.
Коли Елспет зустрічає таємничого розбійника на лісовій дорозі, вона потрапляє у світ тіней і обману. Разом вони вирішують стати до боротьби аби вилікувати Блендер від темної магії, яка його заразила. Чим далі, тим сильнішим стає Кошмар — і Елспет може не встигнути його зупинити.
✨Мої враження
Це було добре — щось нове й свіже для мене серед звичного романтичного фентезі. Похмура атмосфера, незвичний сетинг, багато таємниць і звісно же коханнячко. Світ тут дуже простий, але має свою фішку - магія через карти. Кожна карта дає силу, але нічого в цьому світі не буває задарма і завжди має наслідки.
Ідея із симбіозом Елспет та Кошмар для мене є от тим чимось "новим і свіжим". Так, це було очевидно до все чого йде, але те, як авторка завернула минуле Кошмара - мені дуже сподобалось. А ще жартики Кошмару - окремий вид задоволення. Кошмар мій улюблений персонаж в цій історії 😈
Романтична лінія - дуже гарна і є прекрасним доповненням сюжету. Спочатку від ворогів до коханців, а далі стрімко в коханців без непотрібних страждань ❤️
Мені було їх замало і я вимагаю ще — я хотіла б хотілося більше їхньої взаємодії і глибшого розкриття їх стосунків.
Хоча кінцівка в деяких моментах була передбачувана - мені сподобалось і я маю великі надії на другу книгу. Окрім всього вище перерахованого, я сподіваюсь ми дізнаємось трохи більше з минулого Елспет та її батька.
Моя щира рекомендація шанувальникам романтичного фентезі
✨ Моя оцінка: 8/10
#Читацькі_нотатки_відгук
1 698
✨Шорт ліст "Премії книжкових блогерів" 2026 vs 2025
Цьогоріч короткий список "Премії книжкових блогерів" складається з українських авторів — адже й у довгому списку були лише українські автори✨
І це неймовірно тішить ❤️
1 698
Вчора замовила у ВСЛ🌟 книги по акції -50% на 50 книг - сьогодні вже приїхали❤️
Очевидне Аньєс Мартен-Люган
Рен — талановита дизайнерка, співвласниця успішного піар-агентства. Та сенс її життя — сімнадцятирічний син, якого вона виховує сама. Найбільше Рен боїться тієї миті, коли він закінчить школу і покине родинне гніздо. Не бажаючи ні з ким ділити сина, вона роками приховує від хлопця, хто його батько. Одного разу Рен закохується і з головою поринає в нові почуття. Та чи її таємниця завжди так і залишатиметься таємницею? І чи можна збудувати майбутнє, не звільнившись від минулого?Фото з історією, або Загадка вояка УПА Мирослава Кирильчук
У день свого п’ятнадцятиріччя Артур через війну змушений втікати з рідного Харкова до бабусі на Львівщину. Невдовзі уяву підлітка повністю захоплює родинна таємниця: брат його прадіда був вояком УПА і під час облави застрелився в домашній криївці. Усі, кого хлопець розпитував про трагедію, впевнені, що упівця хтось виказав. Але хто? У пошуку імені зрадника Артуру допомагають нові друзі. Підлітки будують десятки версій, знаходять листи, фотографії і розпитують стареньких, щоб дізнатися, що насправді сталося вісімдесят років тому…За ці книги я заплатила 350 грн🤌🏻 Якщо раптом хто не в курсі - то книги ось тут ✨ Тут акційні книги
1 698
Repost from Endless Realms 📖✨
я не планувала плакати сьогодні зранку, але ось ми тут🥺
Ієн Мак-Келлен, дворазовий номінант на премію «Оскар», Ґендальф із «Володаря перснів» та Магнето з «Людей Ікс», до річниці повномасштабного вторгнення прочитав вірш ветерана Артура Дроня «Перше до коринтян».
відео Ukraine WOW
Дякуємо, памʼятаємо, тримаємося і донатимо❤️
1 698
4 роки від початку повномасштабного вторгнення.
12 років від початку війни.
Щира подяка нашим захисникам і захисницям — усім, завдяки кому ми досі живемо на своїй землі🇺🇦 Завдяки кому Україна тримається і існує. Вічна памʼять загиблим🕯
1 698
Тиск…якого не уникнути... Дубль 2
Буремний перевал повсюди - в інстаграм, в телеграм, в тредс😁
Я не читала книгу й не дивилася екранізацій, але якщо цей тиск триватиме ще трохи — я здамся.
Розказуйте читали/дивились? Подобається вам історія?✨
1 698
Проміжні враження від читання
"Одне темне вікно" 📖
Прочитано трішки більше половини і що я можу сказати so far:
✨Це романтичне фентезі із доволі простим, але незвичним сетингом - карти як спосіб магії, симбіоз давнього духу (який жартує жартики) і головної героїні, ну і, звісно, же багато багато таємниць
Читаю трохи довго не тому, що мені не подобається - декілька останніх днів не дуже добре чую себе
1 698
Норм чи стрьом приходити на обговорення, якщо книгу не прочитана/не дочитана?
1 698
Сьогодні була на обговоренні в моїх любих Книгошопоголіків ❤️
Обговорювали "Як я вбив Плутон і чому це було неминуче". Загальні враження - всім сподобалось🛰
З детальнішим відгуком прийду пізніше, бо я не дочитала книгу. Так, мені 2!
Норм чи стрьом приходити на обговорення, якщо не дочитала книгу?✨
1 698
Сьогодні була на обговоренні в моїх любих Книгошопоголіків ❤️
Обговорювали "Як я вбив Плутон і чому це було неминуче". Загальні враження - всім сподобалось🛰
З детальнішим відгуком прийду пізніше, бо я не дочитала книгу. Так, мені 2!
Норм чи стрьом приходити на обговорення, якщо не дочитала книгу?✨
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
