es
Feedback
Dúró Dóra

Dúró Dóra

Ir al canal en Telegram

Az Országgyűlés alelnöke, a Mi Hazánk Mozgalom elnökhelyettese, négy gyermek édesanyja, politológus.

Mostrar más
El país no está especificadoPolítica23 296
679
Suscriptores
Sin datos24 horas
-5107 días
-50730 días
Archivo de publicaciones
🎙️Varga Ádámnak adtam interjút, például a közbeszéd és a viselkedési normák drasztikus romlásáról. Olyan jeleneteknek vagyun
🎙️Varga Ádámnak adtam interjút, például a közbeszéd és a viselkedési normák drasztikus romlásáról. Olyan jeleneteknek vagyunk tanúi az Országgyűlésben, amelyeket korábban nem is tudtunk volna elképzelni. ❓Hogy lehet ilyen közegben sikeres a nemzeti oldal? Erre is van válaszunk! A felvétel ma délután kerül ki a Far Right YouTube-csatornára.

🇭🇺Magyar zászlókat tűztünk ki a Mi Hazánk Ifjaival az Erzsébet híd mindkét oldalán végig a zászlótartókba, mert Budapest mi
🇭🇺Magyar zászlókat tűztünk ki a Mi Hazánk Ifjaival az Erzsébet híd mindkét oldalán végig a zászlótartókba, mert Budapest mindenkié! Ezért sem fogadható el, hogy kisajátítsa azt egy párt vagy bármilyen politikai mozgalom, mint például az LMBTQ-lobbi a zászlóival. 🤝🏻Aki támogatná a családi büszkeség menetét és más akcióinkat szervező Anya-Ország Alapítványt, bankszámlaszámuk (OTP): 11738008-20814410-00000000

Progresszív nyomulás a kormányban

Cserben hagyott magyarok? Orbán Anitának a nagyváradi premontrei apátság falának betörése és Fejes Rudolf Anzelm atya kilakol
Cserben hagyott magyarok? Orbán Anitának a nagyváradi premontrei apátság falának betörése és Fejes Rudolf Anzelm atya kilakoltatással való fenyegetése sem elég indok a román nagykövet bekéretéséhez. A Mi Hazánk elnökének ezt hiányoló kérdésére a külügyminiszter azt mondta: "a kormány nem kíván beleszólni más országok belügyeibe”. A Mi Hazánk számára a határon túli magyarok nem „más ország belügyeihez” tartoznak. Mi, magyarok vagyunk felelősek értük. Az ügyben elvárjuk a magyar kormány határozottabb fellépését!

A Big Tech gyarmata vagyunk A technológiai óriásvállalatok törvényeinket átlépő gyakorlatára hívta fel a figyelmet Borvendég
A Big Tech gyarmata vagyunk A technológiai óriásvállalatok törvényeinket átlépő gyakorlatára hívta fel a figyelmet Borvendég Zsuzsanna, a Mi Hazánk európai parlamenti képviselője. Európa nem teremti meg saját technológiai önállóságát. Brüsszel és a tagállamok kormányai is tétlenül tűrik, hogy gyarmatosítson minket a Big Tech. A Mi Hazánk az egyetlen párt, amely valóban küzd a Nagy Testvér ellen, a szuverenitásért magyar és európai szinten is.

photo content

Werkfotó: egy kis kulisszatitok a videókról. Az Országház mellett, az ülés előtt a Duna-parton minden megoldható. Szerencsére
Werkfotó: egy kis kulisszatitok a videókról. Az Országház mellett, az ülés előtt a Duna-parton minden megoldható. Szerencsére az óriási gaz nem látszik majd a felvételen... 😉

P*d*f*l bűnözők nyomában a Bűnvadászok Gyermekekre vadászó szexuális ragadozók ellen indított akciót a Bűnvadászok csapata. E
P*d*f*l bűnözők nyomában a Bűnvadászok Gyermekekre vadászó szexuális ragadozók ellen indított akciót a Bűnvadászok csapata. Ezúttal egy p*d*f*lok ellen szerveződött fiatal csapat és hazafiak egy népszerű mozgalma is csatlakozott hozzájuk. A közösségi médiában állítottak csapdát, egy kitalált, gyermekkorú lány profiljával. A horogra akadt p*d*f*lt aztán személyesen vonták felelősségre, és rendőrt is hívtak rá. Céljuk eltakarítani minden aberrált szörnyeteget a gyermekeink közeléből. Velük vagyunk!

Betiltják a mesterséges intelligencia használatát az iskolákban hetedikes korig Norvégiában. Maga a kormányfő nyilatkozta: a
Betiltják a mesterséges intelligencia használatát az iskolákban hetedikes korig Norvégiában. Maga a kormányfő nyilatkozta: a diákok írásra, olvasásra, számolásra való képességét mentik így meg. Az okostelefonokat már kitiltották, a tankönyveket visszahozzák: ez a skandináv modell a Mi Hazánk számára is példaértékű, hogy mentálisan és fizikailag is egészséges gyerekeket neveljünk!

Vérüket adták értünk 

A Mi Hazánk Ifjai nyári táborába mindig szívesen jövök: sokkal jobb a társaság és a hangulat, mint az Országgyűlésben. (wink)
A Mi Hazánk Ifjai nyári táborába mindig szívesen jövök: sokkal jobb a társaság és a hangulat, mint az Országgyűlésben. (wink) Nem mellesleg tudunk olyan alapvető, nemzetstratégiai kérdésekről értelmesen beszélgetni, mint a demográfia vagy éppen a bevándorlás. Minden fiatalban igyekszem tudatosítani: a legjobb, ami történhet velük, az az, hogy boldog családjuk lesz. Ez tartja meg a nemzetet is. Külön meghatódtam azon, hogy megint sokan voltak, akik először jöttek el vagy az utóbbi hónapokban csatlakoztak egyáltalán az Ifjakhoz. Ez is mutatja: van jövő!

👨‍👩‍👧‍👦 Július 11-én kerül megrendezésre Magyarország első Családi Büszkeség Menete. De nemcsak közösen vonulunk, hanem együtt is töltjük a napot: a vonulást követően a Vérmezőn egész délután színes programok várják a résztvevőket. A menet 10:00 órakor indul a Szentháromság térről, és a Várnegyed legszebb részein keresztül érkezik meg a Vérmezőre. 🧭 Útvonal: Szentháromság tér → Tárnok utca → Dísz tér → Palota út → Tábor utca → Mikó utca → Vérmező Az 1,8 kilométeres táv kényelmes tempóban, akár kisgyermekekkel is könnyen teljesíthető. A Vérmezőn egész délután családi programokkal várjuk a résztvevőket: Bábszínház Mesemondás Koncertek kicsiknek és nagyoknak Íjászat Népi játszótér És még számos további program az egész család számára. Az érdeklődők visszajelzéseit figyelembe véve a találkozó időpontját 9:30-ról 10:00 órára módosítottuk, hogy a vidékről érkezők számára is kényelmesebb legyen a részvétel. 🤝🏻 Találkozzunk július 11-én a Szentháromság téren!

photo content

Magyar Péter parlamenti agressziója

photo content
+1

photo content

Egyetért a miniszter a javaslatommal

⛽️ A Mi Hazánk írásbeli kérdéssel fordul Kapitány Istvánhoz az ukrán üzemanyag-exporttal kapcsolatban A nemzetközi piaci és kőolaj-ellátási viszonyokat figyelembe véve a Mi Hazánk Mozgalom elvárja a kormánytól és a MOL-tól, hogy azonnali és érdemi tájékoztatást adjanak az Ukrajnába exportált üzemanyagok mennyiségéről és áráról, illetve a hazai ellátást érintő kormányzati tervekről. Továbbá tegyenek érdemi lépéseket annak érdekében, hogy az ukrán exporttal szemben elsőbbséget élvezzen a hazai benzinkutak kiszolgálása és a tározók feltöltése. A kérdések tisztázása érdekében a Mi Hazánk írásbeli kérdést nyújt be Kapitány Istvánnak. „Tisztelt Miniszter Úr! A hazai üzemanyag-ellátás jelentős része hónapok óta Magyarország stratégiai üzemanyagtartalékának felszabadításával, a stratégiai készletek felhasználásával történik, amelynek következtében jelenleg a stratégiai tározókban tárolt kőolaj és kőolajtermékek mennyisége csaknem a felére csökkent. Annak ellenére, hogy a jelenlegi világszintű olajválság idején már felhasználta az ország a stratégiai készleteinek jelentős részét, májusban mégis újraindult Ukrajna felé az üzemanyag-export. Ezért a hazai ellátásbiztonság feltételeinek tisztázása érdekében az alábbi kérdésekkel fordulok Önhöz: Három évvel ezelőtt a sajtóhírek szerint a MOL havi 35 ezer tonna gázolajat exportált Ukrajnába, ami az ország háromhavi gázolaj-fogyasztását jelentette. Jelenleg milyen mennyiségű benzint és gázolajat exportál Magyarország? Ezzel kapcsolatosan milyen szerződést kötött a MOL az Ukrtransnafta Rt.-vel? A nemzetközi üzemanyagárakat nézve, a június 10-i adatok szerint Ukrajnában átszámítva a benzin 518, a gázolaj 580 forint körül mozgott, ez 77 forinttal olcsóbb benzin- és 35 forinttal olcsóbb gázolajár a védett árhoz képest. A hazai nagykereskedelmi ártól pedig 124 forinttal olcsóbb benzint és 96 forinttal olcsóbb gázolajat tankolnak Ukrajnában. Ezen adatok alapján jogosan merül fel a kérdés, hogy mennyiért adja Magyarország, vagy a MOL az üzemanyagokat? A hazai biztonsági készletek visszatöltése jelentős terhet ró a központi költségvetésre, ezért csak reménykedni tudunk abban, hogy az ukrán exportigényeket nem ebből a készletből elégítik ki, ezért is fontos és tisztázandó kérdés, hogy milyen készletből, milyen forrásból biztosítják az exportot.” Látva, hogy a TISZA-kormány az első perctől szinte baráti viszonyban van Hernádi Zsolt MOL-vezérigazgatóval, bízunk benne, hogy miniszter úr a MOL-t érintő kérdésekben is hozzá tud járulni az érdemi válaszadáshoz. Szajlai János, a Mi Hazánk Energetikai Kabinetjének alelnöke

Dúró Dóra - Estadísticas y analítica del canal de Telegram @durodora