Novák Előd
Ir al canal en Telegram
Négygyermekes apa. A Mi Hazánk alelnöke. Országgyűlési képviselő.
Mostrar másEl país no está especificadoPolítica28 856
282
Suscriptores
+124 horas
-3867 días
-49630 días
Archivo de publicaciones
282
A Családi Büszkeség Menete egy határozott válasz a társadalomromboló jelenségekkel szemben!
Örömmel karoltuk fel az Anya-Ország Alapítvány kezdeményezését, és segítünk a rendezvény megszervezésében. Valljuk, hogy kizárólag a hagyományos családmodell és a hagyományos értékek képesek egészséges társadalmat és boldog embereket teremteni.
Megtisztelő számunkra, és köszönjük, hogy az ezek melletti kiállásban csatlakozott hozzánk, valamint felszólal a rendezvényen Hal Melinda klinikai szakpszichológus.
Találkozzunk július 11-én 10 órakor a Szentháromság téren!
282
A KSH szerint hat év alatt megháromszorozódott a „szivárványcsaládok” száma, a legutóbbi adat szerint már 4125 kisgyerek nevelkedik ilyen körülmények között hazánkban.
https://www.youtube.com/watch?v=CuyetuM_aJM
282
Eközben a valóság, amelyet a jelenlegi belügyminiszter eddig nem látott.
https://kuruc.info/r/2/303790/
282
Abszurd módon közel hárommilliós kártérítéssel és három évig terjedő szabadságvesztéssel fenyegetik az Erzsébet hídi zászlóleszedőt, mi viszont Közbátorságért díjjal tüntetjük ki őt a családi büszkeség menetén, július 11-én. Bár a bírságot (beleértve a kártérítést) kifizetem én, sokan szeretnének szolidaritásként részt vállalni anyagi téren is. Így aki támogatná a családi büszkeség menetét is szervező Anya-Ország Alapítványt (hogy pl. olyan zászlókat oszthassunk ki a felvonulásunkon, amilyeneket a Mi Hazánk Ifjai is kitűzött az Erzsébet hídon végig), bankszámlaszámuk (OTP): 11738008-20814410-00000000
282
🛑 Újabb csapás a budapesti parkolási maffiától: Karácsony Gergely így csapta be az autósokat újfent ⤵️
Karácsony Gergely főpolgármester 2024 novemberében beszámolt arról, hogy megszűnik az összes parkolóautomata, és a készpénzes parkolási lehetőséget is kivezetik. Ezeket a vállalásokat tartani tudta, azonban azt már nem sikerült teljesítenie, hogy a BudapestGO alkalmazáson belül a BKK-bérlettel olcsóbban lehessen parkolni.
Most derült ki, hogy a fővárosi önkormányzat még el sem kezdte a BudapestGO fejlesztését, arra hivatkozva, hogy nincs rá megfelelő keret, emiatt nem tudják teljesíteni a megígért határidőt. Állításuk szerint közel 700 millió forintra van szükség az alkalmazás fejlesztéséhez, amelynek hiánya miatt több tízezer autós esett el a megígért kedvezményektől.
A Mi Hazánk Mozgalom világított rá elsőnek, hogy a parkolóautomaták és a készpénzes lehetőség nélkül nem lehet legitim a parkolás Budapesten. Míg a parkolási maffia kártyavára lassan megdőlni látszik, az éhségük koránt sem csökkent.
A Mi Hazánk követeli, hogy Karácsony Gergely adjon teljeskörű tájékoztatást, hogy miért kerül közel 1 milliárd forintba egy alkalmazás fejlesztése - ami erősen korrupciógyanús egyelőre. Egy ilyen csapás és átverés után azonnal vonják vissza a parkolóautomaták kivezetését, és maradjon meg a készpénzes lehetőség is, amely alkotmányos joga minden magyarnak! Az ilyen döntésekkel nemcsak a közlekedést, hanem az egész infrastruktúrát akarják a digitális térben kiárulni. A parkolási rendszer egyfajta forgalomszabályozásnak lett bevezetve, nem lehet ennek a kritériuma a digitális létezés. Továbbá felszólítjuk a fővárost, hogy kárpótolják az autósokat, ne legyenek áldozatai Karácsony Gergely sikertelen gazdálkodásának!
Szecsődi Patrik,
a Mi Hazánk fővárosi képviselője
282
Magyar zászlókat tűztünk ki a Mi Hazánk Ifjaival az Erzsébet híd mindkét oldalán végig az összes zászlótartóba, mert Budapest mindenkié! Ezért sem fogadható el, hogy kisajátítsa azt egy párt vagy bármilyen politikai mozgalom, mint pl. az LMBTQSTB-lobbi a zászlóival. Aki támogatná a családi büszkeség menetét és más akcióinkat szervező Anya-Ország Alapítványt, bankszámlaszámuk (OTP): 11738008-20814410-00000000
282
A DK-nál ötször nagyobb társadalmi támogatottságú Mi Hazánk feleannyi médiamegjelenést kapott a kampányban.
https://www.youtube.com/watch?v=Hsq1Xs0WiI4
282
Budapest mindenkié! - ezért sem fogadható el, hogy kisajátítsa az Erzsébet hidat egy párt vagy bármilyen politikai mozgalom, mint pl. az LMBTQSTB-lobbi a zászlóival. Érthető, ha a provokációra a szivárványos rongyok eltávolításával válaszolt az utca embere, a tiltakozó akció végrehajtója, aki már felvette a kapcsolatot velem, és kérte felvételét a Mi Hazánk Mozgalomba is.
https://www.youtube.com/watch?v=SCrFEK0rfDs
282
Egyetlen más országból sem ismert ilyen példa az állampolgárok képviselővé választását illetően. A Tisza így az ellenzéki képviselők jelentős részét megpróbálja demotiválni, hogy ne tervezzenek következő ciklusra, ne végezzenek már érdemi képviselői munkát, ne építsenek saját közösségi oldalt, civil kapcsolatrendszert, saját jóhírnevet, az államférfiak helyett inkább jöjjenek a hosszú távú vízióval nem rendelkező Fekete-Győr Andrások és Jakab Péterek stb.
A javaslat így növelné a korrupció kockázatát is ha nem tervezhet hosszabb távon egy képviselő, még alkalmasság esetén sem. Sőt így az alkalmas személyek kevésbé mennének képviselőnek, kontraszelektáltabb Országgyűlés jönne létre. Ráadásul ez csak az első lépés, nyilvánvalóan a polgármesterek következnek, így a beágyazott és bevált, sikeres településvezetők helyett jöhetnek a Tisza jelöltjei...
Egyúttal az alulról szerveződő mozgalmaknak sem nagyon lesz lehetőségük a jövőben, hiszen aki mögött nem áll ott a Facebook, egy külföldi támogató vagy egy oligarcha, annak nincs lehetősége hosszú távú, lassú építkezésre.
https://kuruc.info/r/2/303717/
282
Legutóbb 1,1 millió forintra büntettek a szivárványos propaganda két ízben történt eltávolítása miatt, viszont olcsóbban megúsztam, amikor korábban a Főpolgármesteri Hivatalra tűzött zászlót szedtem le egy 15 méteres tűzoltólétrával... Egy kis nosztalgia: https://youtu.be/SgsNmTb2M5E
282
Kifizetem a szivárványos rongyok eltávolításáért járó bírságot
Budapest mindenkié! - ezért sem fogadható el, hogy kisajátítsa az Erzsébet hidat egy párt vagy bármilyen politikai mozgalom, mint pl. az LMBTQSTB-lobbi a zászlóival. Érthető, ha a provokációra az utca embere a szivárványos rongyok eltávolításával válaszolt, bár ízlésem szerint a kukában volna a helyük, a rendőrség páratlanul gyors fellépése miatt érthető a Duna segítségének igénybevétele is, hiszen ennyi zászlóval már nem lehet elszaladni 😊
Bővebben -->
282
Repost from Dúró Dóra
P*d*f*l bűnözők nyomában a Bűnvadászok
Gyermekekre vadászó szexuális ragadozók ellen indított akciót a Bűnvadászok csapata. Ezúttal egy p*d*f*lok ellen szerveződött fiatal csapat és hazafiak egy népszerű mozgalma is csatlakozott hozzájuk.
A közösségi médiában állítottak csapdát, egy kitalált, gyermekkorú lány profiljával. A horogra akadt p*d*f*lt aztán személyesen vonták felelősségre, és rendőrt is hívtak rá.
Céljuk eltakarítani minden aberrált szörnyeteget a gyermekeink közeléből. Velük vagyunk!
282
👨👩👧👦 Július 11-én kerül megrendezésre Magyarország első Családi Büszkeség Menete.
De nemcsak közösen vonulunk, hanem együtt is töltjük a napot: a vonulást követően a Vérmezőn egész délután színes programok várják a résztvevőket.
A menet 10:00 órakor indul a Szentháromság térről, és a Várnegyed legszebb részein keresztül érkezik meg a Vérmezőre.
🧭 Útvonal:
Szentháromság tér → Tárnok utca → Dísz tér → Palota út → Tábor utca → Mikó utca → Vérmező
Az 1,8 kilométeres táv kényelmes tempóban, akár kisgyermekekkel is könnyen teljesíthető.
A Vérmezőn egész délután családi programokkal várjuk a résztvevőket:
Bábszínház
Mesemondás
Koncertek kicsiknek és nagyoknak
Íjászat
Népi játszótér
És még számos további program az egész család számára.
Az érdeklődők visszajelzéseit figyelembe véve a találkozó időpontját 9:30-ról 10:00 órára módosítottuk, hogy a vidékről érkezők számára is kényelmesebb legyen a részvétel.
🤝🏻 Találkozzunk július 11-én a Szentháromság téren!
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
